Boj o přežití: Hynek z Ulice bude trpět kvůli Šimonovi. Jak se mu vymstí bitva o pubertálního syna?

Ulice Boj o přežití: Hynek z Ulice bude trpět kvůli Šimonovi. Jak se mu vymstí bitva o pubertálního syna?
Více

Tvůrci seriálu Ulice si hodně všímají také vztahů rodičů a různě starých dětí. Na jednotlivých příbězích ukazují, jak se během let tyto vztahy vyvíjejí, jakými zkouškami si procházejí. Diváky v poslední době zaujal Hynkův boj o Šimona, při kterém došlo i na různé fauly proti Gábině a jejímu příteli Jirkovi, byť Hynek coby zastánce konzervativní výchovy má svým způsobem pravdu. Co se nyní obrátí proti němu?

Gábina (Aneta Krejčíková) a její blízcí patří k nejoblíbenějším postavám seriálu Ulice na TV Nova. Diváci Gábině fandí už pěknou řádku let. Momentálně jí drží palce, aby s Jirkou Hermanem (Jan Holík) zvládli všechna úskalí, jimiž jejich vztah prochází. Mezi ně patří také Hynkův (Roman Vojtek) ne právě férový boj o pubertálního syna Šimona (Jakub Krause).

Hádky kvůli výchově Šimona

Hynek totiž dospěl k závěru, že pro Šimona bude nejlepší, když zůstane natrvalo bydlet u něj, přestože dohoda s Gábinou i samotným Šimonem byla jiná. Šimon navíc šatně nese, že mu táta nedává více volnosti a ani ho pořádně nechápe, třeba jako Jirka Herman. Navíc podle něj i neustále protežuje mladšího syna Tomáška.

Hynek kvůli tomu na Jirku žárlí, uvědomuje si, že u Šimona nyní není v kurzu, protože je na něj přísný a chce, aby dodržoval předem daná pravidla. Holt, Šimon má ve větší oblibě vždy toho z rodičů, u kterého nebydlí, s nímž nemusí řešit každodenní trable. Přesně to chce Hynek nyní změnit. Rozhodne se proto pro akci, díky které v Šimonových očích opět stoupne v ceně…

Boj o přežití

Hynek ví, že se Šimon zajímá o freerunning, takže na něj půjde přes tuto jeho zálibu. Jako trenér ve fitku a bývalý tělocvikář si věří, připadá si v kondici, a tak si troufne vzít Šimona do přírody na bojovku. Chce se blýsknout nějakými zvládnutými figurami z freerunningu a Šimona je naučit. Bohužel nezná další souvislosti, netuší, že Šimon ztratil o freerunning zájem ve chvíli, kdo ho odmítla Valerie (Jindřiška Koryntová), kvůli které se o tento sport zajímal.

Není se čemu divit, že Šimon přistoupí k tátově bojovce jako každý druhý puberťák, který by byl mnohem raději někde na wifině a pařil onlinovky, než něco podnikal s tátou, a navíc v lese. Hynek to ovšem nevzdá, byť to pro něj také nebude snadné, neboť by si k Šimonovi rád znovu našel cestu.

CelebrityMísto žádosti o ruku rozchod: Lady Dee nyní ukázala nového partnera a promluvila o dceři Ohaně

Místo žádosti o ruku rozchod: Lady Dee nyní ukázala nového partnera a promluvila o dceři Ohaně

Vyrazí s ním hlouběji do lesa v dobré víře, že to chce čas, než ho to začne bavit. Jenže právě tohle se mu vymstí. Nezvládne náročnější terén a Šimonovi předvede ukázkový pád, který se neobejde bez bolestivých následků. To následně odstartuje úplně jiný druh bojovky – jak se dostat nazpět do civilizace. Šimon se mu ke všemu postará o překvapení, jež bude jen dovršením jeho potupy…

Co bude muset zraněný Hynek skousnout? A jak jeho bojovka se Šimonem nakonec dopadne?

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Konec záporačky v Ulici! Co předchází obrovské prohře ezošmejdky Julie Papežové? Ulice

Konec záporačky v Ulici! Co předchází obrovské prohře ezošmejdky Julie Papežové?

Ulice: Lucie Vondráčková jako Soňa Čechová bojuje o místo Magdiny zástupkyně. Kdo je zásadně proti? Ulice

Ulice: Lucie Vondráčková jako Soňa Čechová bojuje o místo Magdiny zástupkyně. Kdo je zásadně proti?

Divoký týden v Ulici: Krev v tělocvičně a poprask kvůli Eddiemu i školní inspekci na gymnáziu Ulice

Divoký týden v Ulici: Krev v tělocvičně a poprask kvůli Eddiemu i školní inspekci na gymnáziu