Bizarní chování Anne Heche (†53), náraz a výbuch: Zběsilá jízda a zbytečná smrt herečky má smutné vysvětlení

Smrt Bizarní chování Anne Heche (†53), náraz a výbuch: Zběsilá jízda a zbytečná smrt herečky má smutné vysvětlení
Více

Herečka Anne Heche (†53) po týdnu boje o život bohužel nepřežila následky zranění po děsivé autonehodě, kdy v rychlosti 144km/h vrazila do dvoupodlažního obytného domu a způsobila explozi. Podle webu Huffpost policie objevila v těle herečky přítomnost kokainu. Celá dramatická nehoda, která skončila zbytečnou smrtí má kolem sebe spoustu podivných momentů. Bizarní chování Anne Heche si nikdo moc nedokáže vysvětlil. Podle Daily Mail má její zběsilí jízda smutné vysvětlení.

Třiapadesátiletá americká herečka Anne Heche zemřela v důsledku tragické autonehody, ke které došlo 5. srpna v Los Angeles. Z důvodu rozsáhlého a nezvratného poškození mozku jí lékaři odpojili od přístrojů. Podle přání herečky budou její použitelné orgány darovány. Spoustu lidí si ale nedokáže vysvětlil velmi bizarní chování Anne těsně předtím, než došlo k nehodě a následnému výbuchu.

Pouhých 21 minut před havárií se herečka stihla vyfotit s úsměvem na tváři s majitelem obchodu, ve kterém si kupovala rusovlasou paruku a další věci za 125 dolarů. „Postl jsem snímek a ani ne za hodinu se to stalo,“ řekl portálu The Post majitel Richard Glass. „“Neměl jsem vůbec podezření. Byla zdvořilá a srdečná. Bylo to nesmírně příjemné a bylo mi potěšením,“ dodal s tím, že mu vůbec nepřipadalo, že by měla být herečka opilá nebo pod vlivem drog. „Vůbec ne,“ dodal.

Za vše může nešťastní láska

Spoustu lidí si nedokáže vysvětlil, jak je možné, že Heche nasedla následně do auta a rychlostí 144km/h vrazila do dvoupodlažního domu. Portál Daily Maily přišel se smutným vysvětlením. Za vše údajně může rozpad vztahu s partnerem Thomasem Janem. „Jejím začátkem konce byly problémy, které nastaly po hořkém rozchodu s Thomasem,“ nechal se slyšet zdroj z blízkého okolí.

SmrtStav Anne Heche je beznadějný: Drogy v těle a mozková smrt, rodina chce darovat její orgány

Stav Anne Heche je beznadějný: Drogy v těle a mozková smrt, rodina chce darovat její orgány

Zdroj nadále tvrdí, že jejímu bizarnímu chování téměř vždy předcházely rozchody. S Thomasem randila od roku 2019 a o rok později převedla dokonce svůj dům do společného vlastnictví. Po sedmi měsících pár dům ale prodal. „Byla do něj šíleně zamilovaná,“ tvrdí blízký přítel herečky. „Po tolika neúspěšných vztazích si myslela, že konečně našla muže, který bude v jejím životě navždy,“ pokračuje. „A když se jim to nepodařilo, sesypala se,“ dodal.

Policie zjistila přítomnost drog

Policie a úřady nakonec zjistily, že herečka sice neměla v těle alkohol, ale testy potvrdily přítomnost drog. Mělo se jednat o kokain. „Policie při předběžném testování odběru krve odhalila přítomnost drog. Případ je vyšetřován jako trestný čin dopravní kolize pod vlivem návykových látek,“ uvedla policie s tím, že budou potřebné ještě další testy.

Darovat své orgány bylo dlouho její volbou a je udržována na podpoře života, aby se zjistilo, zda jsou nějaké životaschopné,“ stálo v prohlášení rodiny. Po herečce zůstali oba bývalí manželé, její dva synové, matka a sestra. V době své smrti údajně chodila s dermatologem celebrit Peterem Thomasem Rothem.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Zemřel herec a milovník žen Jan Kačer (†87): Byl dlouhodobě nemocný Smrt

Zemřel herec a milovník žen Jan Kačer (†87): Byl dlouhodobě nemocný

Baletní mistr Vlastimil Harapes (†77) je po smrti: Podlehl těžké nemoci Smrt

Baletní mistr Vlastimil Harapes (†77) je po smrti: Podlehl těžké nemoci

Smrt přišla jako blesk z čistého nebe: Simonu Postlerovou (†59) našli bezvládnou v bytě Smrt

Smrt přišla jako blesk z čistého nebe: Simonu Postlerovou (†59) našli bezvládnou v bytě

Dramatické sekundy před smrtí člena Maxim Turbulenc (†53): Stál u baru a padl k zemi Smrt

Dramatické sekundy před smrtí člena Maxim Turbulenc (†53): Stál u baru a padl k zemi

Nečekaná smrt člena Maxim Turbulenc (†53): Nestihli jsme se rozloučit, smrti šel naproti, řekl zdrcený kamarád Smrt

Nečekaná smrt člena Maxim Turbulenc (†53): Nestihli jsme se rozloučit, smrti šel naproti, řekl zdrcený kamarád

Zemřela krásná Denisa (†35) z MasterChefa: Prohrála tvrdý boj s rakovinou Smrt

Zemřela krásná Denisa (†35) z MasterChefa: Prohrála tvrdý boj s rakovinou