Anna Kadeřávková se pochlubila rostoucím hnízdečkem lásky: Její dům snů už stojí na pevných základech

Celebrity Anna Kadeřávková se pochlubila rostoucím hnízdečkem lásky: Její dům snů už stojí na pevných základech
Anna Kadeřávková
Více

Půvabná herečka Anna Kadeřávková (25) prožívá jedno z nejšťastnějších období ve svém životě. Je až po uši zamilovaná do partnera Daniela Štraucha (25), který je známý spíš jako GoGoMan a do toho staví dům snů. Na sociálních sítích se pochlubila několika fotkami rostoucího domečku, který už stojí na pevných základech.

Herečka a bývalá hvězda nekonečného seriálu Ulice Anna Kadeřávková si pomalu, ale jistě plní všechny svoje sny. V lásce jí to nesmírně klape a po boku youtubera Daniela Štraucha, který se proslavil jako GoGoMan, jen kvete.

V současné době pracuje na jednom ze svých velkých přání. „Dej si pozor, co si přeješ, může se ti to splnit,“ rozepsala se na Instagramu.

Je to přesně rok, co jsem se s kamarádkou procházela po prázdné parcele, kam jsme se náhodou zatoulaly během večerního natáčení,“ popisuje, jak našla vysněné místo pro svůj budoucí domov.

CelebrityDetaily pohádkové svatby Lely Ceterové a Karlose Vémoly: Luxusní oltář, hostina pro 200 lidí a velká nervozita

Detaily pohádkové svatby Lely Ceterové a Karlose Vémoly: Luxusní oltář, hostina pro 200 lidí a velká nervozita

Ani ve snu by měl nenapadlo, že o rok později tu na stejném místě bude růst můj nový domov. A to jsou ty myšlenky a přání, o kterých vám tu občas mluvím,“ dodala.

Půvabná herečka se svým fanouškům na sociálních sítích pochlubila pár fotkami svého vysněného domu a kromě pochvaly se objevilo i pár velmi vtipných komentářů.

Pro tvoji velkou rodinu je ideálně velký. Paráda Aničko,“ píší lidé, kteří Aničce fandí. „Moc ti to přeji Aničko,“ shodují se další.

Našlo se ale také pár šprýmařů. „To bude tělocvična?“ Ptá se jeden z nich. „Jo, jo, taky jsem si vždycky přál atomový kryt,“ dělá si srandu další.

Vzhledem k tomu, že herečka oplývá podobným stylem humoru, tak si jistě z podobných komentářů nebude dělat velkou hlavu.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Sabina z Love Islandu pálí po Muradovi: Makhmud v Dubaji a urputná kráska také. Náhoda? Nemyslíme si! Celebrity

Sabina z Love Islandu pálí po Muradovi: Makhmud v Dubaji a urputná kráska také. Náhoda? Nemyslíme si!

Dojemná překvapení na koncertu Dary Rolins: Usmíření s ex Rytmusem a nádherná dcera Laura Celebrity

Dojemná překvapení na koncertu Dary Rolins: Usmíření s ex Rytmusem a nádherná dcera Laura

Móda z Plesu jako Brno: Nevýrazná Partyšová, Slováková vytasila pravého páva a těhotná Švantnerová okouzlila v roláku Celebrity

Móda z Plesu jako Brno: Nevýrazná Partyšová, Slováková vytasila pravého páva a těhotná Švantnerová okouzlila v roláku