Alex Mynářová má po 2 dětech postavičku jako lusk: Z dovolené promluvila o manželské krizi

Celebrity Alex Mynářová má po 2 dětech postavičku jako lusk: Z dovolené promluvila o manželské krizi
Více

Alexandra Mynářová (39) vyrazila s manželem Vratislavem Mynářem (55) a syny do Chorvatska na dovolenou. Rok před čtyřicítkou vystavila své tělo u bazénu v plavkách a lidé na sociálních sítích moderátorku zasypali samými superlativy. Půvabná novinářka má po dvou dětech postavičku jako lusk, ale nic není zadarmo. Mimo jiné se vyjádřila k manželské krizi. Jak to nyní mají?

Moderátorka Alex Mynářová vyrazila s manželem Vratislavem Mynářem a syny na prosluněnou dovolenou do Chorvatska. Vzhledem k tomu, že je kancléř prezidenta České republiky dost vytížený, tak společně strávené chvíle jsou pro ně velmi vzácné. Samozřejmě, že s sebou vzali i dva syny, staršího Vratislava a mladšího Viktora.

Novinářka na Instagramu zveřejnila snímek v bikinách od bazénu. „Děvčata, to je postavička, boky, prsa. Vše je jak má být. Pecka a plec hore,“ komentují lidé v komentářích. „Už chybí jen taťka Mynář,“ napsal jeden z fanoušků. Nenápadně tím tak naznačil, že fanoušky zajímá s kým Alex vyrazila k moři.

CelebrityDokonalá dvojka: Dara Rolins a Pavel Nedvěd ukázali vyrýsované pekáče a lásku jako trám

Dokonalá dvojka: Dara Rolins a Pavel Nedvěd ukázali vyrýsované pekáče a lásku jako trám

„Množí se mi tu dotazy: S kým? Tak hlásím, že jsme v kompletním složení. Užíváme si příjemného počasí, moře, dobrého jídla a hlavně jeden druhého,“ vysvětlila Alex a připojila snímek celé spokojené rodinky.

V minulosti se totiž objevily spekulace, že manželství Vratislava a Alex prochází krizí. Nic takového se ale neděje a Alex veškeré dohady vyvrátila.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Sabina z Love Islandu pálí po Muradovi: Makhmud v Dubaji a urputná kráska také. Náhoda? Nemyslíme si! Celebrity

Sabina z Love Islandu pálí po Muradovi: Makhmud v Dubaji a urputná kráska také. Náhoda? Nemyslíme si!

Dojemná překvapení na koncertu Dary Rolins: Usmíření s ex Rytmusem a nádherná dcera Laura Celebrity

Dojemná překvapení na koncertu Dary Rolins: Usmíření s ex Rytmusem a nádherná dcera Laura

Móda z Plesu jako Brno: Nevýrazná Partyšová, Slováková vytasila pravého páva a těhotná Švantnerová okouzlila v roláku Celebrity

Móda z Plesu jako Brno: Nevýrazná Partyšová, Slováková vytasila pravého páva a těhotná Švantnerová okouzlila v roláku