Dokonalá dvojka: Dara Rolins a Pavel Nedvěd ukázali vyrýsované pekáče a lásku jako trám

Celebrity Dokonalá dvojka: Dara Rolins a Pavel Nedvěd ukázali vyrýsované pekáče a lásku jako trám
Více

Vypadá to, že Dara Rolins (49) našla v bývalém fotbalistovi Pavlu Nedvědovi (49) konečně toho pravého. Pár se dal dohromady v zimě roku 2021 a od té doby vrkají jako hrdličky. Protože jsou oba dva velmi pracovně vytížení, tak si společné chvíle užívají plnými doušky. Nedávno navštívili Kalifornii a nyní se sluní u jezera Lago di Como.

Rok před padesátou zažívá slovenská zpěvačka Dara Rolins nejkrásnější chvíle svého života. Zanedlouho to bude rok od doby, kdy začala randit s bývalým fotbalistou Pavlem Nedvědem. Po vztahu s rapperem Rytmusem nemohla Dara narazit na toho pravého. Stačilo jedno posezení na kávě právě s Nedvědem a láska jako trám byla na světě.

Slovenská diva už seznámila nového partnera s dcerou Laurou a společně vyrazili na dovolenou. Z fotek ze sociálních sítí působí všichni tři jako reklama na dokonalou rodinku. Protože jsou Dara i Pavel velmi pracovně vytížení, tak si společné volné chvíle užívají plnými doušky.

CelebrityJak se změnila po 19 letech od vítězství v Miss Klára Medková? Předvedla dokonalou postavu a vnadný dekolt

Jak se změnila po 19 letech od vítězství v Miss Klára Medková? Předvedla dokonalou postavu a vnadný dekolt

Nedávno trávili dovolenou v prosluněné Kalifornii a nyní se přesunuli k nádherném jezeru Lago di Como. Při té příležitosti se zpěvačka pochlubila na Instagramu zamilovaným snímkem, ze kterého je patrné, že jsou oba dva v naprosto perfektní formě. Pavel jako bývalý fotbalista si udržuje vysportovanou postavu i rok před padesátkou a o Daře je už léta známo, že velmi dbá na životosprávu a zevnějšek.

Vy jste dokonalá dvojka, moc vám to sluší,“ píší fanoušci Daře do komentářů. „Vaše forma je neuvěřitelná,“ dodávají další. Dara skutečně září jako sluníčko a svoji lásku k Pavlovi se nebojí dávat na odiv. Tak snad už je to skutečně ten pravý a vydržím jim to co nejdéle.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Taťána Kuchařová práskla do stolu: Ještě jednou a naposledy, já jsem skutečně tolerantní, píše Celebrity

Taťána Kuchařová práskla do stolu: Ještě jednou a naposledy, já jsem skutečně tolerantní, píše

Nebyla jsem na tom vůbec dobře, říká Lia Kees: Psychické problémy kvůli Richardovi Chladovi a často pod vlivem Celebrity

Nebyla jsem na tom vůbec dobře, říká Lia Kees: Psychické problémy kvůli Richardovi Chladovi a často pod vlivem

Do telenovely Kuchařová – Brzobohatý se vložila Písařovicová: Věděli jsme, že jde do tuhého, Taťána vsadila na vysokou kartu Celebrity

Do telenovely Kuchařová – Brzobohatý se vložila Písařovicová: Věděli jsme, že jde do tuhého, Taťána vsadila na vysokou kartu