Youtuber Mike Pán jde do vězení: Navrhuju střelit starostu do hlavy, řekl a vyslechl si několikaletý trest

Celebrity Youtuber Mike Pán jde do vězení: Navrhuju střelit starostu do hlavy, řekl a vyslechl si několikaletý trest

Youtuber Mike Pán (25) je známý především jako youtuber a recidivista. Postupem času ale jeho pomyslná sláva začala upadat a Mikael Oganesjan se zaměřil na představitele městských samospráv a další úředníky. Podle serveru Atuálně.cz má jít youtuber po posledním nepravomocném rozsudku do vězení. Kolik let a za co dostal?

Mike Pán, vlastním jménem Mikael Oganesjan patřil mezi nejkontroverznější youtubery u nás. Jeden by řekl, že poté, co si najde přítelkyni a stane se otcem, tak se uklidní. Opak je ale bohužel pravdou. Neúspěšný influencer působil kromě YouTube na Facebooku nebo Twitchi.

Myslíte, že vám policie pomůže, když je od rána naháníte? Měl byste jim povědět o jiných kauzách,“ psal SMS minulý rok na jaře starostovi Jaroslavu Najmanovi z Velkých Hamrů na Jablonecku a chtěl po něm rozhovor, ve kterém se chtěl zabývat starostovými údajnými černými stavbami.

Slovní potyčky mezi youtuberem a starostou podle Aktuálně.cz přerostly v trestní kauzu. Letos v červnu byl Mike Pán nepravomocně odsouzen za vyhrožování na dva roky odnětí svobody. Následně starostovi poslal ještě email, který nazval „Doznání“. „Kromě jiných skutečností v něm uvedl, že je zoufalý a zároveň namotivovaný starostovi za jeho činy strašlivě ublížit,“ stojí v obžalobě.

CelebrityNic rozkošnějšího dnes neuvidíte: Malý Dion Zuzany Plačkové není žádné drobátko, komu je víc podobný?

Nic rozkošnějšího dnes neuvidíte: Malý Dion Zuzany Plačkové není žádné drobátko, komu je víc podobný?

Doporučil starostu střelit do hlavy

Je ochoten jej omezit na osobní svobodě sám (…), dále v podání uvedl, že by policie měla jednat, a potenciálnímu zpracovateli Policie ČR doporučuje využít jednu z možností střelit starostu do hlavy,“ zní pokračování obžaloby.

Mike Pán se proti rozsudku odvolal. „Spis byl s odvoláním předložen Krajskému soudu v Ústí nad Labem, pobočce v Liberci,“ řekl mluvčí jabloneckého okresního soudu Jaroslav Kneř. Pokud ale příslušný orgán rozsudek potvrdí, půjde youtuber do vězení.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Anička Slováčková upřímně o rakovině: Tohle je 5 vět, které nemocnému člověku nikdy neříkejte Celebrity

Anička Slováčková upřímně o rakovině: Tohle je 5 vět, které nemocnému člověku nikdy neříkejte

Nulové sebevědomí? Gabriela Soukalová si špatně zeštíhlila nohy a zadek, po vlně kritiky video smazala Celebrity

Nulové sebevědomí? Gabriela Soukalová si špatně zeštíhlila nohy a zadek, po vlně kritiky video smazala

Věra Mikulcová plánuje svatbu s partnerkou Janou: 20 let bez jediné krize, kulturistka prozradila recept Celebrity

Věra Mikulcová plánuje svatbu s partnerkou Janou: 20 let bez jediné krize, kulturistka prozradila recept