Agáta Hanychová se pořádně zakulacuje: Vystrčila vánoční pupek a ukázala vysmátého Soukupa

Celebrity Agáta Hanychová se pořádně zakulacuje: Vystrčila vánoční pupek a ukázala vysmátého Soukupa
Více

Budoucí trojnásobná máma Agáta Hanychová (37) už převlékla nejenom sebe do vánočního, ale také celý svůj dům. Ještě před pár dny zveřejnila na Instagramu snímek s partnerem Jaromírem Soukupem (53), který se tvářil, že mu vánoční atmosféra ještě hodně dlouho nic říkat nebude. Nyní ale obrátil. Agáta se pochlubila pořádným těhotenským pupíkem a vysmátým Grinchem Soukupem.

Před pár dny se influencerka a bývalá modelka Agáta Hanychová vydala podívat na rozsvícení vánočního stromečku na Staroměstském náměstí. Samozřejmě, že s sebou vzala také partnera mediálního magnáta Jaromíra Soukupa. Ten ale na snímku, který Agáta umístila na Instagram, vypadá naštvaně a znaveně.

Vánoční nadšení s Grinchem,“ napsala k fotce Agáta a dala tak jasně najevo, že Jaromír rozhodně vánoční atmosféru ještě nenasává. Fanoušci se také podivovali nad tím, proč budoucí maminka tří dětí vypnula u snímku komentáře.

CelebrityZáhadná Agáta Hanychová: Po slovech o odchodu z veřejného života ukázala znaveného Soukupa a vypnula komentáře

Záhadná Agáta Hanychová: Po slovech o odchodu z veřejného života ukázala znaveného Soukupa a vypnula komentáře

Někteří dokonce začali spekulovat, jestli nejsou náhodou úsměvy strojené a celé to není jen póza na sociální sítě. Jak se ale nyní ukázalo, tak to byly skutečně jen domněnky a ničím nepodložené spekulace. Agáta má už vánoční náladu a vyzdobila celý svůj dům včetně sebe.

Oblékla si zelné šaty a vystrčila na Insatgramu těhotenský pupík, který už pořádně rose. Nezapomněla ani na zamilovaní selfie a Jaromírem, který se tentokrát tvářil podstatně šťastněji než naposledy. Tak snad už vánoční atmosféra dýchla i na Grinche Jaromíra Soukupa.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Mlčení jako definitivní důkaz o rozchodu? Láska Veroniky Kopřivové a Miroslava Dubovického se vznáší nad propastí Celebrity

Mlčení jako definitivní důkaz o rozchodu? Láska Veroniky Kopřivové a Miroslava Dubovického se vznáší nad propastí

Lela Vémola se odhodlala k nečekanému kroku: Vypadá mnohem mlaději a přirozeněji, myslí si lidé Celebrity

Lela Vémola se odhodlala k nečekanému kroku: Vypadá mnohem mlaději a přirozeněji, myslí si lidé

Taťána Kuchařová práskla do stolu: Ještě jednou a naposledy, já jsem skutečně tolerantní, píše Celebrity

Taťána Kuchařová práskla do stolu: Ještě jednou a naposledy, já jsem skutečně tolerantní, píše