Agáta Hanychová se pochlubila pořádným bříškem: Místo rozchodu dojemné vyznání Jaromíra Soukupa

Celebrity Agáta Hanychová se pochlubila pořádným bříškem: Místo rozchodu dojemné vyznání Jaromíra Soukupa
Více

Bývalá modelka Agáta Hanychová (37) čeká s partnerem mediálním magnátem Jaromírem Soukupem (53) potomka a je ve čtvrtém měsíci těhotenství. Jak sama Agáta říká, oba se rozhodli, že svůj společný život nebudou dávat tolik na odiv a okamžitě se začalo spekulovat o rozchodu. Nic takové se ale nekoná. Jaromír na svém Instagramu zveřejnil snímek, na kterém Agáta odhalila rostoucí bříško a připojil dojemná slova mířená na partnerku.

Agáta Hanychová je ve čtvrtém měsíci a zatím je její těhotenství jako na horské dráze. Není tomu tak dávno, kdy skončila kvůli krvácení v nemocnici. Nakonec všechno dobře dopadlo a influencerka po několika dnech odešla domů. Lékaři jí však naordinovali naprostý klid na lůžku a ubrat pracovní tempo.

Agáta je známá tím, že maká na plné obrátky a je rozjetá jako parní lokomotiva. Zběsilé tempo se pravděpodobně podepsalo na jejím zdraví. „Jsem z nemocnice zpátky doma. Miminko je v pořádku, což je nejdůležitější,“ uklidnila po návratu z nemocnice své fanoušky na Instagramu.

CelebrityAgáta Hanychová promluvila o noční můře: Krvácení, strach o dítě a pravda o rozchodu s Jaromírem Soukupem

Agáta Hanychová promluvila o noční můře: Krvácení, strach o dítě a pravda o rozchodu s Jaromírem Soukupem

Aby toho nebylo málo, tak zanedlouho po Agátě skončil v nemocnici i Jaromír Soukup. Na konci října totiž spadl z kola, ošklivě si poranil ruku a musel na operaci. „Já chci odpočívat, protože přes ten týden je to fakt náročné. Klidně bych fakt celý víkend ležela,“ přiznala Agáta, která pečovala o dvě děti a chromého partnera.

Nastávající trojnásobná maminka se rozhodla, že s Jaromírem nebudou již tolik dávat svoji lásku na odiv a už toho byl v očích lidí rozchod. Nic takového se ale nekoná. Jaromír Soukup zveřejnil na svém Instagramu snímek Agáty s rostoucím bříšek, který doplnil dojemným vyznáním. „Krásnější a krásnější. Kouzelnější a kouzelnější. Moje Agáta. Láska,“ napsal.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Pár dní po svatbě Ondřeje Brzobohatého vysílá Kuchařová podivné signály: Nový muž v jejím životě? Celebrity

Pár dní po svatbě Ondřeje Brzobohatého vysílá Kuchařová podivné signály: Nový muž v jejím životě?

První vyjádření maminky Ondřeje Brzobohatého ke svatbě: Nenápadná kudla do zad Kuchařové Celebrity

První vyjádření maminky Ondřeje Brzobohatého ke svatbě: Nenápadná kudla do zad Kuchařové

Tak šel čas se vztahem Agáty a Jaromíra Soukupa: Láska jako trám se proměnila ve velké špatné Celebrity

Tak šel čas se vztahem Agáty a Jaromíra Soukupa: Láska jako trám se proměnila ve velké špatné