Agáta Hanychová prozradila zákulisí soudu s tatínky dcer: Sociální pracovnice mi poradila, ať si nechám fláknout

Celebrity Agáta Hanychová prozradila zákulisí soudu s tatínky dcer: Sociální pracovnice mi poradila, ať si nechám fláknout
Více

Většina veřejnosti si už stihla všimnout, že podnikatelka Agáta Hanychová (38) svádí soudní bitvu s tatínky Jakubem Prachařem (41) a Jaromírem Soukupem (54) o péči o dcery. Během Velikonoc udělala vstřícné gesto, kdy na Instagramu sdělila, že přistoupí na všechny jejich podmínky, hlavně aby už byl klid. V podcastu s Ornellou Koktovou (30) toto téma znova nakously. Agáta odhalila zákulisí soudu s tatínky a v závěru se obě dámy rozplakaly.

Podnikatelka a influencerka Agáta Hanychová už měla dost soudních bitev a rozhodla se, že na Velikonoce učiní vstřícný krok. „Velikonoce jsou svátky naděje… Milí tatínkové J+J! Prosím, ukončeme mediální a soudní boj. Kvůli pohodě našich dětí už souhlasím se vším. Plaťte výživné, jaké si myslíte, že si vaše dcery zaslouží. Respektuji vaše přání dcery nefotit. Píši vám veřejně, stejně jako veřejně probíhá spor. Všichni zúčastnění potřebujeme klid. Děkuji. Matka vašich dcer: Mii a Rózy,“ rozepsala se maminka tří dětí na Instagramu.

Vstřícnost Agáty byla po zásluze potrestána

Patrně asi čekala, že toto vstřícné gesto bude Jakubem Prachařem a Jaromírem Soukupem náležitě oceněno. To se ale spletla. „Já jsem se rozhodla k Velikonocím, že chci klid a chci, abychom se nějak domluvili, protože se jedná o naše dcery. Čekala jsem, že budou vděční. Já jim dala den předem vědět. Prachař se mi doteď neozval a Jaromír se mi ozval s podmínkami, které jsou úplně šílené,“ rozpovídala se ve svém podcastu Agáta a Ornella show.

CelebrityBára Mlejnková k nevěře Veronicy Biasiol zaujala jasný postoj a promluvila o dítěti, které plánuje

Bára Mlejnková k nevěře Veronicy Biasiol zaujala jasný postoj a promluvila o dítěti, které plánuje

Právnička mi řekla, ať to nepodepisuju. Já řekla, že už nemůžu, že už umřu. Já u toho soudu jsem pořád. Soudkyně mě nemá ráda. Má raději tatínky. Řekla jsem Jaromírovi u auta, že to podepíšu, ale chtěla bych něco změnit. Řekl mi, že na Dopitově chodníku se se mnou bavit nebude,“ rozpovídala se značně zničená Agáta, která se na jednu stranu za dcery chce bít, ale na stranu druhou, už na soudní tahanice nemá sílu.

Poradili mi, ať si nechám jednu fláknout

I samotná Ornella Koktová se podivovala nad tím, jak se celá záležitost řeší. Obě dvě odhalily navíc poněkud děsivou věc. Sociální pracovnice totiž Agátě poradila, ať si nechá fláknout. „Oni ti poradili, třeba si nechte jednu fláknout, mohlo by vám to u soudu pomoct. Tak tohle je rada státu,“ řekla drsně Ornella.

Love IslandRachel čelí trapnému nařčení: Chodila s Claudem, ale na záchodcích si měla stahovat kalhoty před Oliverem

Rachel čelí trapnému nařčení: Chodila s Claudem, ale na záchodcích si měla stahovat kalhoty před Oliverem

To je strašné. Že ti to řekne sociální a státem placená pracovnice. Nechte si jednu ubalit, možná vám to pomůže,“ pokračovala. Do toho se vmísila i samotná Agáta.  „Tahle sociální pracovnice, co mi to řekla, tak už tam nepracuje,“ řekla Agáta. „Nemyslím si, že je jediná v republice, která tuhle radu řekla,“ dodala svérázně Ornella.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Ornella Koktová ukázala rodinný archiv: Charlottě Štiková byla před závislostí na drogách rozkošný anděl Celebrity

Ornella Koktová ukázala rodinný archiv: Charlottě Štiková byla před závislostí na drogách rozkošný anděl

Jiří Krampol zažívá v nemocnici muka: Mám pocit, že mi šibne, řekl Celebrity

Jiří Krampol zažívá v nemocnici muka: Mám pocit, že mi šibne, řekl

Tělo Daisy Lee odmítlo silikony, ty praskly a musely ven: Teď budou vytahaná a svislá, pláče Celebrity

Tělo Daisy Lee odmítlo silikony, ty praskly a musely ven: Teď budou vytahaná a svislá, pláče

Ornella Koktová se pořádně odvázala: Nahé tělíčko po třech dětech vystavila v koupelně Celebrity

Ornella Koktová se pořádně odvázala: Nahé tělíčko po třech dětech vystavila v koupelně

Agáta Hanychová prozradila pikantní detaily o údajné partnerce Soukupa a zbavuje se nejdražšího dárku Celebrity

Agáta Hanychová prozradila pikantní detaily o údajné partnerce Soukupa a zbavuje se nejdražšího dárku

Agáta Hanychová tvrdí, že se její právnička zhroutila kvůli Jaromírovi Soukupovi a prozradila obří sumu za soud Celebrity

Agáta Hanychová tvrdí, že se její právnička zhroutila kvůli Jaromírovi Soukupovi a prozradila obří sumu za soud