Agáta Hanychová prozradila pohlaví miminka: Mia se dojetím rozplakala, Jaromír zářil štěstím

Celebrity Agáta Hanychová prozradila pohlaví miminka: Mia se dojetím rozplakala, Jaromír zářil štěstím
Více

Jen málokdo v této republice netuší, že bývalá modelka Agáta Hanychová (37) čeká dítě s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem (53). Influencerka se zanedlouho stane potřetí maminkou a na svém Instagramu konečně prozradila, jestli to bude kluk nebo holka. Všichni byli nadšení a malá Mia se dokonce dojetím rozplakala.

Podnikatelka Agáta Hanychová zažívá jedno z nejkrásnějších životních období. Brzy trojnásobná maminka má za sebou půlku těhotenství. Začátky nebyly pro Agátu ale vůbec jednoduché. V říjnu totiž skončila v nemocnici kvůli krvácení a všechny pořádně vyděsila.

A je to tady… tělo si řeklo,“ napsala stručně k snímku z nemocnice na Instagramu a víc k tomu neřekla. „Miminko je v pořádku, ale já musím teď hodně ležet. Musíme to nechat na přírodě. Musím víc odpočívat,“ svěřila se sledujícím v živém vysílání.

CelebrityAgáta Hanychová se pořádně zakulacuje: Vystrčila vánoční pupek a ukázala vysmátého Soukupa

Agáta Hanychová se pořádně zakulacuje: Vystrčila vánoční pupek a ukázala vysmátého Soukupa

Tehdy se rozšířily spekulace o tom, že je možná ve vzduchu rozchodu Agáty s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem, protože najednou jakoby zmizel ze sociálních sítí modelky. „Nejsem na to sama. Jaromír mi také dost pomohl,“ vzkázala s tím, že se jí dohady ohledně rozchodu se Soukupem dost dotkly. „Nemusím vše dávat na Instagram,“ rozohnila se.

Kluk nebo holka?

Všechny samozřejmě zajímalo, jestli Kryšpín s Miou budou mít bratříčka nebo sestřičku. Samotná Agáta se na téma pohlaví miminka dlouho nevyjadřovala. Nyní na Instagramu v dojemném videu prozradila, že to bude holčička! Všichni měli velkou radost, ale nejroztomilejší byla malá Mia.

Ta byla ze zprávy o sestřičce natolik nadšená, že se dojetím rozplakala. Na videu je také vidět, že Jaromír během pár sekund úplně roztál a zářil štěstím na všechny strany.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Marek Ztracený si postěžoval, že doma nemá klid na skládání a promluvil o svérázné výchově syna Celebrity

Marek Ztracený si postěžoval, že doma nemá klid na skládání a promluvil o svérázné výchově syna

Poznáte známou českou influencerku? Patricie Pagáčová ji dohnala k slzám a Ben o ní složil song Celebrity

Poznáte známou českou influencerku? Patricie Pagáčová ji dohnala k slzám a Ben o ní složil song

Jana Vopěnková oplakává smrt Karla Schwarzenberga: Milovala jsem ho. Bylo mu lépe, pak umřel Celebrity

Jana Vopěnková oplakává smrt Karla Schwarzenberga: Milovala jsem ho. Bylo mu lépe, pak umřel