Agáta Hanychová pod palbou kritiky: V 5. měsíci těhotenství vyrazila na hory a spustila lavinu nevyžádaných rad

Celebrity Agáta Hanychová pod palbou kritiky: V 5. měsíci těhotenství vyrazila na hory a spustila lavinu nevyžádaných rad
Více

Bývalá modelka Agáta Hanychová (37) musí mít kolem sebe pořád rušno. Naprosto bohatě stačí, aby si vyrazila s dětmi na hory a problém je na světe. Influencerka a partnerka mediálního magnáta Jaromíra Soukupa (53) je v 6. měsíci těhotenství, ale stále je v jednom kole. Před pár dny sdílela na Instagramu snímek z hor a snesla se na ni vlna kritiky a nevyžádaných rad.

Podnikatelka Agáta Hanychová se zanedlouho stane trojnásobnou maminkou. V 6. měsíci těhotenství vyrazila s jedenáctiletým synem Kryšpínem na hory. Bývalá modelka se pochlubila svým holčičkám s tím, že si užívá snowboard a pohodičku s nejstarším dítětem.

To patrně vůbec netušila, co jeden obyčejný snímek způsobí. „První snowboard s Kryšpou… na kopečku, který nevím, zda svahem se dá nazvat,“ napsala na Insatgramu. O několik minut později se v komentářích na Instagramu strhla doslova lavina.

ZahraničíRozvod století je u konce: Johnny Depp učinil nečekaný krok, který zachrání Amber před bankrotem

Rozvod století je u konce: Johnny Depp učinil nečekaný krok, který zachrání Amber před bankrotem

U této slečny už se nemůže nikdo divit ničemu. Neměla to nikdy v hlavě v pořádku,“ rozčilují se lidé pod snímkem. „Agáto, sice vám to sluší, ale hazardujete ne jen se zdravím vaším, ale také miminka. Nevím, proč vám to máma nebo váš partner nezatrhli,“ dostala spoustu nevyžádaných rad bývalá modelka. Agáta si ale nenechala nic líbit. „Hejty si nechte,“ vzkázala všem v komentářích a dál se tím odmítá zabývat.

Našli se samozřejmě i takoví, kteří se Hanychové zastali. „To se nám tu zase sešel pěkný kurník,“ píše jedna z dam. „Těhotenství není nemoc. Jsem 37 tt a celé těhotenství běhám, cvičím. Doktor mi nic nezakázal, pokud je tělo zvyklé. Akorát jsem opatrná, abych nespadla. Toť celé. Cítím se super,“ snaží se se další matky ukázat, že těhotenství není překážkou ve sportu.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Věra Mikulcová plánuje svatbu s partnerkou Janou: 20 let bez jediné krize, kulturistka prozradila recept Celebrity

Věra Mikulcová plánuje svatbu s partnerkou Janou: 20 let bez jediné krize, kulturistka prozradila recept

Rapper Marpo upřímně: Máma mě řezala od rána do večera, svoji lásku jsem poznal, když jí bylo 9 let Celebrity

Rapper Marpo upřímně: Máma mě řezala od rána do večera, svoji lásku jsem poznal, když jí bylo 9 let

Manžel dcery Blaženy Richard Chlad těsně po svatbě: Drsně se navezl do žen, lidé na něm nenechali nit suchou Celebrity

Manžel dcery Blaženy Richard Chlad těsně po svatbě: Drsně se navezl do žen, lidé na něm nenechali nit suchou