Václav Upír Krejčí přiznal novou lásku: Zachránila mi život. Do hodiny jsem mohl být mrtvý, řekl

Celebrity Václav Upír Krejčí přiznal novou lásku: Zachránila mi život. Do hodiny jsem mohl být mrtvý, řekl
Více

Komik Václav Upír Krejčí (67) má za sebou náročný rok. Po rozchodu s manželkou následovala bouračka pod vlivem alkoholu. Následně prodělal operací mandlí, bez které by dost pravděpodobně zemřel. Našel si však novou přítelkyni, i jeho stále ještě žena má partnera a všichni spolu bydlí v jednom domě.

V poslední době má Václav Upír Krejčí život jako na houpačce. V roce 2022 podstoupil operaci pupeční kýly. Aby nebylo zdravotních komplikací málo, tak letos prodělala operací mandlí, bez které by pravděpodobně zemřel. Ani v osobním životě se mu bohužel příliš nedařilo.

Oblíbený herec a komik se rozešel s manželkou a vše dovršila nepříjemná bouračka pod vlivem alkoholu. Od soudu odcházel se zákazem řízení na dva roky a pokutou 35 tisíc. „Dnes toho lituju. Rád bych se dodatečně omluvil svým dcerám, že se tak tenkrát stalo. Za tu chybu trpím. Soudce rozhodl, že jsem byl opilý. Já jsem najednou objevil nový život a řekl jsem si, že udělám tlustou čáru za tím mým životem. Poslední dekádu svého života bych si chtěl užívat,“ prozradil  prozradil pořadu ShowTime.

CelebrityJiří Paroubek v Clash of the Stars: Jak reagoval bývalý premiér na nabídku za miliony?

Jiří Paroubek v Clash of the Stars: Jak reagoval bývalý premiér na nabídku za miliony?

Jak se ale zdá, tak konečně se vše k dobrému obrací. Ještě stále manželka Václava Upíra Krejčíře má momentálně přítele, on přítelkyni a všichni spolu žijí v jednom baráku. „Mám strážného anděla, krásnou vílu. Jsem teď zamilovaný,“ rozplýval se.

Prožívám něco, co jsem dlouho neprožíval. Jsem ve věku, kdy nechci stresovat. Chci si užívat,“ řekl s tím, že se snaží dbát hlavně na své zdraví. „Teď jsem podstoupil operací mandlí. Trvalo to asi 40 minut a naštěstí se mnou byla celou dobu moje víla. Doktor mi řekl, že bych se do hodiny udusil. Jinak jsem zdravý. Baví mě pracovat,“ dodal.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Nejsmutnější Vánoce Moniky Absolonové: Bývalý partner neumožní svým dětem být tam, kde je to fajn Celebrity

Nejsmutnější Vánoce Moniky Absolonové: Bývalý partner neumožní svým dětem být tam, kde je to fajn

Anička Slováčková upřímně o rakovině: Tohle je 5 vět, které nemocnému člověku nikdy neříkejte Celebrity

Anička Slováčková upřímně o rakovině: Tohle je 5 vět, které nemocnému člověku nikdy neříkejte

Nulové sebevědomí? Gabriela Soukalová si špatně zeštíhlila nohy a zadek, po vlně kritiky video smazala Celebrity

Nulové sebevědomí? Gabriela Soukalová si špatně zeštíhlila nohy a zadek, po vlně kritiky video smazala