Eva Decastelo a Tomáš Třeštík jsou zamilovaní jako puberťáci: Letmé doteky a polibky nešly přehlédnout

Celebrity Eva Decastelo a Tomáš Třeštík jsou zamilovaní jako puberťáci: Letmé doteky a polibky nešly přehlédnout
Více

Herečka a moderátorka Eva Decastelo (44) vyrazila v doprovodu svého nového partnera, fotografa Tomáše Třeštíka (44), na slavnostní křest charitativního kalendáře Barbory Mottlové (36). Tomáš i Eva svůj vztah dlouho tajili a jindy sdílná moderátorka byla skoupá na slovo. Nyní už ale není pochyb o tom, že tvoří pár a zamilovanost z nich jen srší.

Sympatická moderátorka Eva Decastelo a fotograf Tomáš Třeštík se konečně přestali skrývat a vyrazili společně na slavnostní křest charitativního kalendáře Barbory Mottlové. Eva vedle Tomáše září na všechny strany a všichni z jejího okolí se shodují na tom, že snad nikdy nevypadala lépe.

Decastelo nemá za sebou jednoduchý rok. Po třinácti letech se Evě a Renému Decastelo rozpadlo manželství, ze kterého ale vzešly dvě krásné děti. Eva a René spolu vychází a mají kamarádsky vztah. I přesto, že každý rozchod je citlivá záležitost, tak moderátorka vše zvládla s noblesou a grácií.

CelebrityAgáta Hanychová prozradila pohlaví miminka: Mia se dojetím rozplakala, Jaromír zářil štěstím

Agáta Hanychová prozradila pohlaví miminka: Mia se dojetím rozplakala, Jaromír zářil štěstím

Nový vztah se známým fotografem ale dlouho Eva tajila a nechtěla se vůbec vyjadřovat. „Moc se omlouvám, ale nechci se k ničemu vyjadřovat. Já se ke svému soukromí opravdu vyjadřovat nechci. To stále platí,“ řekla několikrát za sebou redakci VipStar.cz.

To Tomáš se Evou prakticky od začátku rád chlubil hlavně na sociálních sítích a všem bylo jasné, že tihle dva nejsou rozhodně jen kamarádi. Během slavnostního večera se oba dva k sobě měli a došlo na objímání i polibky. „Díky za ten klid, který jsem díky tobě našel,“ napsal fotograf na svůj Facebook a znovu tak Evě vyznal lásku.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Mlčení jako definitivní důkaz o rozchodu? Láska Veroniky Kopřivové a Miroslava Dubovického se vznáší nad propastí Celebrity

Mlčení jako definitivní důkaz o rozchodu? Láska Veroniky Kopřivové a Miroslava Dubovického se vznáší nad propastí

Lela Vémola se odhodlala k nečekanému kroku: Vypadá mnohem mlaději a přirozeněji, myslí si lidé Celebrity

Lela Vémola se odhodlala k nečekanému kroku: Vypadá mnohem mlaději a přirozeněji, myslí si lidé

Taťána Kuchařová práskla do stolu: Ještě jednou a naposledy, já jsem skutečně tolerantní, píše Celebrity

Taťána Kuchařová práskla do stolu: Ještě jednou a naposledy, já jsem skutečně tolerantní, píše