5 nečekaných rozchodů roku 2023: Partner Taylor Swift nezvládal její slávu, s Britney to nešlo a dojemná Avril

Zahraničí 5 nečekaných rozchodů roku 2023: Partner Taylor Swift nezvládal její slávu, s Britney to nešlo a dojemná Avril
Více

Rok 2023 pomalu končí a za uplynulých dvanáct měsíců se zrodilo spoustu nových vztahů, ale došlo také na nečekané rozchody a rozvody. Některé proběhly v přátelském duchu, další si nemohou přijít na jméno a jiným ze vztahu zkrátka vyprchala láska. Pojďme se nyní podívat na 5 nečekaných rozchodů zahraničních celebrit roku 2023.

Taylor Swift a Joe Alwyn

Americká zpěvačka, textařka a skladatelka je jednou z nejúspěšnějších zpěvaček 21. století. Její turné letos bylo nejvýdělečnější ze všech interpretů na světe, předčila dokonce Beyoncé i Coldplay. Výdělek se odhaduje na 1 bilion dolarů. Říká se, neštěstí ve hře, štěstí v lásce. U Taylor to ale platí naopak.

S přítelem Joe Alwynem, anglickým hercem, to odpískali letos 8. dubna po téměř 6 letech. Blízký zdroj prozradil, že Joe nezvládal úroveň slávy, na které Taylor je. Jiný zase tvrdí, že byli příliš rozdílné osobnosti. Zůstávají však dobrými přáteli i nadále.

Britney Spears a Sam Asghari

Potkali se u natáčení videoklipu k písní „Slumber Party“ v roce 2016 a ihned mezi nimi vzplála jiskra. Po 6 letech si řekli své „ano“ v jednom z domů Britney Spears v Californii. Obřadu se zúčastnily hvězdy jako Madonna, Selena Gomez, Paris Hilton či Dotanatella Versace, která dokonce pro Britney navrhla svatební šaty. Letos v srpnu ale Sam požádal o rozvod, důvody k rozvodu jsou dodnes nejasné, ale oba tvrdí, že nevěra za tím není.

InstagramČesko pláče nad tragédií na filozofické fakultě: Známá influencerka se masakru vysmála

Česko pláče nad tragédií na filozofické fakultě: Známá influencerka se masakru vysmála

Avril Lavigne a Mod Sun

Vztah se již delší dobu i přes všechny snahy obou nevyvíjel dobře, proto se Avril rozhodla odvolat zásnuby. Poté, co si uvědomila, že tento vztah pro ni není. Pár spolu randil od února roku 2021 a Mod Sun, pravým jménem Derek Smith, požádal Avril o ruku tou nejromantičtější cestou, jaká jde, řekla sama Avril. „Byli jsme v Paříži, pluli na lodi po řece Siena, jen my, houslista, spoustu růži a šampaňské, bylo to, jako by se zastavil čas,“ řekla zpěvačka pro zahraniční web People.

Hugh Jackman a Deborra-Lee Furness

Dvojice byla ve svazku manželském od roku 1996. V záři letošního roku ale oznámili, že se každý vydávají vlastní cestou. „Poštěstilo se nám a společně jsme strávili 3 dekády jako šťastný muž a žena v nádherném, milujícím manželství,“ napsal Hugh na svém oficiálním Instagramu.

InstagramInfluencerka, která se vysmála tragédii na Filozofické fakultě: Její chování má nepříjemnou dohru

Influencerka, která se vysmála tragédii na Filozofické fakultě: Její chování má nepříjemnou dohru

Ricky Martin a Jwan Yosef

První zmínky o páru se objevily v roce 2015 poté, co Ricky na svém Instagramu zveřejnil společnou fotku, ale jako pár se oficiálně představili až v roce 2016 na červeném koberci. Tentýž rok oznámili zásnuby a v roce 2018 se vzali.

V roce 2023 se rozhodli ukončit jejich svazek. Jak sami tvrdí s láskou, respektem a důstojností k jejich dětem. Společně vychovávali dceru Lucii (2018) a syna Renna (2019) a hodlají v tom nadále pokračovat, ale jako přátelé. Martin sám navíc vychovává od roku 2008 dvojčata Mattea a Valentina.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Nesnesitelné manýry Jennifer Lopez: Zaměstnanci bouchli do stolu a šli s pravdou ven, tohle nedělá ani prezident Zahraničí

Nesnesitelné manýry Jennifer Lopez: Zaměstnanci bouchli do stolu a šli s pravdou ven, tohle nedělá ani prezident

Léčba se komplikuje. Kate se možná nevrátí už nikdy, uniklo z paláce Zahraničí

Léčba se komplikuje. Kate se možná nevrátí už nikdy, uniklo z paláce

Největší ponížení pro vévodkyni Meghan. Tyká se jejích dvou dětí Zahraničí

Největší ponížení pro vévodkyni Meghan. Tyká se jejích dvou dětí

Pamatujete si legendární Chůvu Fine? Fran Drescher trpěla. Prošla si znásilněním a rakovinou dělohy Zahraničí

Pamatujete si legendární Chůvu Fine? Fran Drescher trpěla. Prošla si znásilněním a rakovinou dělohy

Princezna Kate měla předat děsivý vzkaz. Potom už ji nikdo neviděl Zahraničí

Princezna Kate měla předat děsivý vzkaz. Potom už ji nikdo neviděl

Závislost na drogách i anorexie: Angelina Jolie se propadla k úplnému dnu Zahraničí

Závislost na drogách i anorexie: Angelina Jolie se propadla k úplnému dnu