5 nečekaných rozchodů roku 2023: Partner Taylor Swift nezvládal její slávu, s Britney to nešlo a dojemná Avril

Zahraničí 5 nečekaných rozchodů roku 2023: Partner Taylor Swift nezvládal její slávu, s Britney to nešlo a dojemná Avril
Více

Rok 2023 pomalu končí a za uplynulých dvanáct měsíců se zrodilo spoustu nových vztahů, ale došlo také na nečekané rozchody a rozvody. Některé proběhly v přátelském duchu, další si nemohou přijít na jméno a jiným ze vztahu zkrátka vyprchala láska. Pojďme se nyní podívat na 5 nečekaných rozchodů zahraničních celebrit roku 2023.

Taylor Swift a Joe Alwyn

Americká zpěvačka, textařka a skladatelka je jednou z nejúspěšnějších zpěvaček 21. století. Její turné letos bylo nejvýdělečnější ze všech interpretů na světe, předčila dokonce Beyoncé i Coldplay. Výdělek se odhaduje na 1 bilion dolarů. Říká se, neštěstí ve hře, štěstí v lásce. U Taylor to ale platí naopak.

S přítelem Joe Alwynem, anglickým hercem, to odpískali letos 8. dubna po téměř 6 letech. Blízký zdroj prozradil, že Joe nezvládal úroveň slávy, na které Taylor je. Jiný zase tvrdí, že byli příliš rozdílné osobnosti. Zůstávají však dobrými přáteli i nadále.

Britney Spears a Sam Asghari

Potkali se u natáčení videoklipu k písní „Slumber Party“ v roce 2016 a ihned mezi nimi vzplála jiskra. Po 6 letech si řekli své „ano“ v jednom z domů Britney Spears v Californii. Obřadu se zúčastnily hvězdy jako Madonna, Selena Gomez, Paris Hilton či Dotanatella Versace, která dokonce pro Britney navrhla svatební šaty. Letos v srpnu ale Sam požádal o rozvod, důvody k rozvodu jsou dodnes nejasné, ale oba tvrdí, že nevěra za tím není.

InstagramČesko pláče nad tragédií na filozofické fakultě: Známá influencerka se masakru vysmála

Česko pláče nad tragédií na filozofické fakultě: Známá influencerka se masakru vysmála

Avril Lavigne a Mod Sun

Vztah se již delší dobu i přes všechny snahy obou nevyvíjel dobře, proto se Avril rozhodla odvolat zásnuby. Poté, co si uvědomila, že tento vztah pro ni není. Pár spolu randil od února roku 2021 a Mod Sun, pravým jménem Derek Smith, požádal Avril o ruku tou nejromantičtější cestou, jaká jde, řekla sama Avril. „Byli jsme v Paříži, pluli na lodi po řece Siena, jen my, houslista, spoustu růži a šampaňské, bylo to, jako by se zastavil čas,“ řekla zpěvačka pro zahraniční web People.

Hugh Jackman a Deborra-Lee Furness

Dvojice byla ve svazku manželském od roku 1996. V záři letošního roku ale oznámili, že se každý vydávají vlastní cestou. „Poštěstilo se nám a společně jsme strávili 3 dekády jako šťastný muž a žena v nádherném, milujícím manželství,“ napsal Hugh na svém oficiálním Instagramu.

InstagramInfluencerka, která se vysmála tragédii na Filozofické fakultě: Její chování má nepříjemnou dohru

Influencerka, která se vysmála tragédii na Filozofické fakultě: Její chování má nepříjemnou dohru

Ricky Martin a Jwan Yosef

První zmínky o páru se objevily v roce 2015 poté, co Ricky na svém Instagramu zveřejnil společnou fotku, ale jako pár se oficiálně představili až v roce 2016 na červeném koberci. Tentýž rok oznámili zásnuby a v roce 2018 se vzali.

V roce 2023 se rozhodli ukončit jejich svazek. Jak sami tvrdí s láskou, respektem a důstojností k jejich dětem. Společně vychovávali dceru Lucii (2018) a syna Renna (2019) a hodlají v tom nadále pokračovat, ale jako přátelé. Martin sám navíc vychovává od roku 2008 dvojčata Mattea a Valentina.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Zdrcující diagnóza ničí Céline Dion: Nemá kontrolu nad svými svaly. Lidé ztratili naději, řekla sestra Zahraničí

Zdrcující diagnóza ničí Céline Dion: Nemá kontrolu nad svými svaly. Lidé ztratili naději, řekla sestra

Příčina smrti herce z Přátel Matthewa Perryho konečně objasněna: Mohlo za to sedativum pro koně Zahraničí

Příčina smrti herce z Přátel Matthewa Perryho konečně objasněna: Mohlo za to sedativum pro koně

Nezlomná bojovnice Shannen Doherty: Sepisuji poslední vůli, mámě jsem musela říct, že umřu první Zahraničí

Nezlomná bojovnice Shannen Doherty: Sepisuji poslední vůli, mámě jsem musela říct, že umřu první

Tara Reid se po delší době ukázala na veřejnosti a děsí lidi: Povislá prsa, kostnatý hrudník a nohy jako špagáty Zahraničí

Tara Reid se po delší době ukázala na veřejnosti a děsí lidi: Povislá prsa, kostnatý hrudník a nohy jako špagáty

O smrti Matthewa Perryho promluvili nerozluční Přátelé i snoubenka, se kterou se rozešel ve zlém Zahraničí

O smrti Matthewa Perryho promluvili nerozluční Přátelé i snoubenka, se kterou se rozešel ve zlém

Phoebe z Přátel promluvila o možné příčině smrti Matthewa Perryho, pak dojala fanoušky krásným gestem Zahraničí

Phoebe z Přátel promluvila o možné příčině smrti Matthewa Perryho, pak dojala fanoušky krásným gestem