5 krásek míří do Love Island: Lásku budou hledat exotická kráska, týraná influencerka nebo rebelka

Love Island 5 krásek míří do Love Island: Lásku budou hledat exotická kráska, týraná influencerka nebo rebelka
Více

Love Island Česko & Slovensko je zpět a znovu přinese lásku, vášeň i nečekané zvraty! Do luxusní vily na španělském ostrově Gran Canaria míří nová skupina obyvatel z Česka a Slovenska, aby právě zde potkali ideální protějšek a našli lásku svého života. Pro nejstabilnější a nejoblíbenější pár je na konci show připravena odměna ve výši 2 milionů korun. Že se na ostrově opravdu může zrodit vážný vztah, potvrzuje i fakt, že vítězové první série Martin Kulhánek a Laura Chrebetová, se na konci prázdnin vzali, a kromě nich je stále spolu dalších pět párů, které show dala dohromady. TV Nova dnes odhalila novou sestavu mladých dívek a mužů, které moderátorka Zorka Hejdová už v pondělí 4. září na Voyo přivítá ve třetí řadě populární reality show.

I letošní „srdíčka“ prošla castingovým procesem, který trvá několik měsíců. Diváci oblíbené show jsou zvyklí, že dění ve vile často ovlivňují a letos jejich hlas bude ještě silnější a často láska bude v jejich rukou. Pomocí aplikace Love Island hlasováním již nyní ovlivní, jak budou vypadat první páry. Hlasovat lze až do sobotních 20 hodin. Televizní diváci mohou sledovat jednotlivé epizody s denním zpožděním na Nova Fun, vždy ve 21:45.

Do vily se nastěhuje pět krásných dívek:

VENIS DAO (27)

Co je na srdci a co na jazyku? Venis je okouzlující vietnamská kráska, která vyrostla v českém prostředí. Do vily na Kanárských ostrovech si přináší svou mimořádně silnou, až sexuální přítomnost, která zaručeně přitáhne pozornost všech „srdcařů“, zejména těch mužských. Venis má bezprostřední povahu. Možná není drzá, ale rozhodně si nenechá „skákat po hlavě“.

Nebojí se říct, co si myslí, a to ji předurčuje k tomu, aby byla v centru všeho dění ve vile. V dětství byla vnímána jako velká rebelka a díky své divoké povaze se často dostávala do malérů. Navzdory tomu je dnes Venis silnou nezávislou ženou plnou života a energie, což dokazuje na svém instagramovém profilu influencerky. Pomůže jí prostornost vily, nebo uškodí? Nechme se překvapit.

ADRIANA BRABENCOVÁ (21)

Krásná a chytrá! Adriana je sexy kráska se srdcem, ale i hlavou na správném místě. Otevřeně přiznává, že touží po opravdové lásce, což ji, soudě podle minulých sezón Love Islandu, předurčuje k tomu, aby to v pořadu dotáhla daleko. Její budoucí partner to však nebude mít jednoduché. Po neúspěšném vztahu je nyní mladá studentka velmi opatrná. Její nadějný muž musí mít hmatatelné ambice, vyřešenou minulost a jen ty nejlepší úmysly. Jinak nemá u přirozeně krásné a upřímné studentky exotického zemědělství šanci. Adriana moc dobře ví, jak láska dokáže bolet. Najde ve vile toho pravého?

MÁRIA GLATZOVÁ (27)

Jak je možné, že je stále svobodná? To asi napadne každého, kdo uvidí roztomilou krásku Majku. Je krásná, skromná a otevřená, ale toho pravého zatím nenašla. Čekání je však u konce. Právě teď je Majka otevřená všemu a připravená začít novou, vzrušující kapitolu svého života. Touží se zamilovat do pohledného a zábavného muže. Půvabná Slovenka miluje děti. Dokonce natolik, že je učitelkou v mateřské škole. Práce s dětmi může být velmi vyčerpávající, ale přiznává, že starat se o chlapa je ještě náročnější. Majka je skvělá hráčka pokeru, bude to ona, kdo bude ve vile rozdávat karty?

RACHEL KARNÍŽOVÁ (22)

Odvážná a silná žena. Charismatická influencerka Rachel si získala srdce již více než 170 tisíc sledujících. Nyní přichází do vily, aby bojovala o přízeň toho, kdo ji bude milovat bezmezně z celého srdce. Zrzka z východního Slovenska už má zázemí, jistou míru slávy a sledovanosti, takže je možné, že ji ve vile čekají krušné chvíle. Poté, co její předchozí vztah dopadl velmi špatně, se tato temperamentní kráska nyní rozhodla hledat upřímnou lásku před televizními kamerami, což vyžaduje velkou dávku odvahy a pevné vůle. Najde ve vile toho pravého muže, který ji zahrne pravou a upřímnou láskou?

MARIAM CAMARA (21)

Exotická kráska! Mariam je charismatická a moudrá žena, která miluje afrobeatový tanec, cestování, sebevzdělávání a sarkastický humor. Občas se jí však podaří použít vtipy v situacích, kdy to vůbec není vhodné. V současné době se věnuje především seberozvoji. Je to proto, že po odchodu z toxického vztahu potřebovala restart a změnu myšlení. V současné době má vlastní podcast, ve kterém se snaží inspirovat posluchače, aby se stali lepšími a šťastnějšími lidmi. Podaří se někomu z našich kluků najít své štěstí s Mariam?

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Rachel čelí trapnému nařčení: Chodila s Claudem, ale na záchodcích si měla stahovat kalhoty před Oliverem Love Island

Rachel čelí trapnému nařčení: Chodila s Claudem, ale na záchodcích si měla stahovat kalhoty před Oliverem

Party po Love Island se zvrtla: Chtěli, ať si hrajeme ve čtyřech, pak došlo na vášnivé líbání Olivera a Lua Love Island

Party po Love Island se zvrtla: Chtěli, ať si hrajeme ve čtyřech, pak došlo na vášnivé líbání Olivera a Lua

3 páry z Love Island, které nepřežily: Majlo prchl Dianě, Adam zapíral a Rachel má jiný životní směr Love Island

3 páry z Love Island, které nepřežily: Majlo prchl Dianě, Adam zapíral a Rachel má jiný životní směr

Hvězda Love Island prodává zdravice: Hřebec Adam si účtuje za 13 sekund pěkný balík Love Island

Hvězda Love Island prodává zdravice: Hřebec Adam si účtuje za 13 sekund pěkný balík

Rachel z Love Island: Opatrně promluvila o výsledcích testů na drogy, lži a faleš Love Island

Rachel z Love Island: Opatrně promluvila o výsledcích testů na drogy, lži a faleš

Hvězda Love Island, která pomočila bezdomovce: Na záchodku ve vlaku se vyfotila úplně nahá Love Island

Hvězda Love Island, která pomočila bezdomovce: Na záchodku ve vlaku se vyfotila úplně nahá