Zuzana Plačková se pochlubila snímky z dětství: Rozkošná baculatá tvářička bez plastik, ale s šibalským pohledem

Celebrity Zuzana Plačková se pochlubila snímky z dětství: Rozkošná baculatá tvářička bez plastik, ale s šibalským pohledem
Více

Zuzana Plačková (31) měla před pár dny patrně nostalgickou chvilku a rozhodla se sdílet na svých sociálních sítích snímky z dětství. Fanoušci se mohli rozplynout, protože Zuzana byla skutečně rozkošné dítě s baculatými tvářemi. Kromě toho, že vyrostla, tak prošla také velkou proměnou, na které mají velký podíl plastické operace.

Jedna z nejlépe vydělávajících influencerek Slovenska Zuzana Plačková si své soukromí velmi střeží. Hlavně co se týká syna Diona. Toho zatím ještě veřejnosti neukázala a v brzké době se k tomu ani neschyluje. Aby její fanoušci nepřišli zkrátka, rozhodla se, že zveřejní své fotky z dětství.

Zuzana se narodila v roce 1991, takže do doby divokých 90. let. Pletené svetry, šusťáky, semišové věci. Z toho všeho si Zuzana dělala srandu při vzpomínkách na dětství. Sledující se shodují, že známá influencerka byla skutečně rozkošné dítě s nadutými tvářičkami.

BizárKrálovna plastik vyzvala ve fackované herečku z filmů pro dospělé: Jsem zástupce lidu, dostaneš flákance, řekla Eva F.

Královna plastik vyzvala ve fackované herečku z filmů pro dospělé: Jsem zástupce lidu, dostaneš flákance, řekla Eva F.

Jaké má baculaté tvářičky. Úplně bych ji objala,“ píší nadšení fanoušci na Instagramu. Pravdou je, že Plačková je jako chameleon. Ještě v roce 2012, kdy se objevila v reality show Hotel Paradise, byla blondýna a chyběl jí vkus. Uběhlo deset let a novopečená maminka se změnila k nepoznání.

Plačková podstoupila několik plastických operací, vdala se, aby svatbu ještě dvakrát zopakovala. Jenda z nejvýraznějších tváří slovenského šoubyznysu zkrátka ví, jak zaujmout. Tak uvidíme, co si na nás připraví příště.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Válka mezi Slovákovou a Hanychovou? Nela se vysmála trojnásobné matce Agátě, co ji k tomu vedlo? Celebrity

Válka mezi Slovákovou a Hanychovou? Nela se vysmála trojnásobné matce Agátě, co ji k tomu vedlo?

Trojnásobná maminka Lucie Hadašová prozradila jméno syna: Je zhmotnění mojí noční můry, řekla jedna z dcer Celebrity

Trojnásobná maminka Lucie Hadašová prozradila jméno syna: Je zhmotnění mojí noční můry, řekla jedna z dcer

Petr Lexa o seznámení s modelkou Natálií Kotkovou: Miss mi připadaly vždy hloupoučké, smál jsem se jim Celebrity

Petr Lexa o seznámení s modelkou Natálií Kotkovou: Miss mi připadaly vždy hloupoučké, smál jsem se jim