Zuzana Plačková se nebojí ukázat realitu těhotenství bez příkras: Nateklé nohy a váha přes 100 kilo

Celebrity Zuzana Plačková se nebojí ukázat realitu těhotenství bez příkras: Nateklé nohy a váha přes 100 kilo
Více

Influencerka Zuzana Plačková (31) už doslova počítá dny do porodu. Často ženy hovoří o tom, že těhotenství je nejkrásnější období v životě ženy. Zuzana na podobné řeči kašle a nebojí se ukázat skutečnou realitu maminek v očekávání. Zatímco některé ženy se stydí, slovenská podnikatelka s naprostým klidem a přehledem ukázala na Instagramu svoji současnou váhu a nateklé nohy, které ji v posledních měsících trápí.

Jedna z nejúspěšnějších slovenských influencerek Zuzana Plačková se zanedlouho stane maminkou. S manželem René Strauszem se už nemohou dočkat prvorozeného syna Diona. Zatímco některé známé maminky v očekávání svým sledujícím ukazují dokonalé snímky během těhotenství, Zuzana se nebojí ukázat realitu, která není vždy pro nastávající maminku příjemná.

Posledních pár měsíců se potýká s nateklýma nohama a špatně se pohybuje. Velkou oporou v závěrečných dnech těhotenství jí je milující partner René Strausz, který vždy ochotně Zuzaně pomůže nebo udělá nějakou tu masáž.

CelebrityZuzana Plačková ukázala vybavení pro malého Diona: Zlatá korunka, zavinovačka a vlastní emblém

Zuzana Plačková ukázala vybavení pro malého Diona: Zlatá korunka, zavinovačka a vlastní emblém

Mám sto kilo a je mi to fuk!

Královna česko-slovenského instagramu před pár dny ukázala, kolik přibrala a jaká je její současná váha. S ukazováním reality během těhotenství nemá Zuzana nejmenší problém. A tak s klidem lidem ve stories sdělila, že se její váha přehoupla přes sto kilogramů.

Ne, nevadí mi, že mám 100 kilo, protože jsou to ta nejkrásnější kila v mém životě, které bez problémů po porodu shodím,“ okomentovala snímek. „Za poslední dva týdny jsem dala devět kilo nahoru,“ dodala s vtipem.

Porod Zuzany je téměř za dveřmi, ale nebyla by to ona, kdyby do posledních chvil nepracovala. I s velkým pupkem se Zuzana snaží ze všech sil plnit pracovní povinnosti a makat na svém byznyse. Tak snad ji nepovezou přímo z práce na porodní sál.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Lela Vémola podstoupí v Turecku náročnou operaci pozadí: Udělala jsem velkou chybu, rekonstrukce je nevyhnutelná Celebrity

Lela Vémola podstoupí v Turecku náročnou operaci pozadí: Udělala jsem velkou chybu, rekonstrukce je nevyhnutelná

Zpět k přirozenému vzhledu? Po Lele se k radikální změně odhodlala i Zuzana Plačková Celebrity

Zpět k přirozenému vzhledu? Po Lele se k radikální změně odhodlala i Zuzana Plačková

Aneta Krejčíková s kůží na trh: Nejobdařenější česká herečka řekla, proč šla pod kudlu a kolik to stálo Celebrity

Aneta Krejčíková s kůží na trh: Nejobdařenější česká herečka řekla, proč šla pod kudlu a kolik to stálo