Zemětřesení v Ulici: Lumír skoro oslepne, když najde nahé fotky své matky Vilmy Nyklové

Ulice Zemětřesení v Ulici: Lumír skoro oslepne, když najde nahé fotky své matky Vilmy Nyklové
Více

Příběhy postav denního seriálu Ulice, který vysílá TV Nova, vycházejí ze života a mnohdy se podobají našim vlastním osudům. To nyní platí více než kdy jindy i v případě Vilmy Nyklové, u níž se náhodou provalí jedno její velké a bedlivě střežené tajemství. Jaká byla za mlada? Nejen Lumírovi spadne brada…

Zranění zamává s psychikou Vilmy

seriálu Ulice, který běží každý všední podvečer na TV Nova, není v poslední době nouze o trapasy i vtipné momenty, jež jsou jako ze života. Nevyhýbají se ani Nyklovým, kteří momentálně neprožívají nejlepší období kvůli zranění Vilmy Nyklové (Jaroslava Obermaierová).

S psychikou akční Vilmy pořádně zamávalo dočasné upoutání na lůžko. Přestože už babi Nyklová není v nemocnici a zraněná noha se jí pomalu hojí, stále to není ono. Nešťastná Vilma má bohužel stále obrovské propady psychiky, protože si vyčítá, že je všem jen na obtíž. Nechce je zatěžovat, určité věci jsou jí i nepříjemné, ale bohužel bez cizí pomoci se teď neobejde. A protože tráví hodně času sama se svými myšlenkami, hlavou se jí honí ledasco.

CelebrityJaromír Soukup po Hanychové nesmutní: Od hvězdy z platformy pro dospělé dostal políbení a mluví o rande

Jaromír Soukup po Hanychové nesmutní: Od hvězdy z platformy pro dospělé dostal políbení a mluví o rande

Drbna Nyklová fotila lechtivé fotky

Výsledkem Vilmina dumání bude kromě jiného i prosba, aby jí Lumír (Václav Svoboda) přinesl z jejího bytu sváteční oblečení a boty. Lumír to vezme jako další posun k lepšímu. Ve snu by ho nenapadlo, co za tím doopravdy vězí. Proto její přání okamžitě splní. Jenže jak u ní bude spěchat, omylem sáhne po jiné krabici, aniž by si zkontroloval její obsah.

Díky tomu se k němu domů dostane matčin podklad – fotky z minulosti, z dob, kdy byla ještě hodně mladá a užívala si života. Fotky, kterými se rodiče svým dětem rozhodně nechlubí, neboť jsou hodně odvážné. Když se souhrou náhod právě tahle krabice nedopatřením otevře a její obsah vysype před Lumírem a Kateřinou (Martina Randová) na zem, Lumír jen zalapá po dechu.

Jeho máti totiž na některých fotkách pózuje úplně nahá. Pravda je, že tyto snímky jsou z doby, kdy Lumír ještě ani nebyl na světě. Nicméně stále je to jeho matka, takže na obrovský trapas je hned zaděláno. A kdyby jen to. Pečlivá Vilma si samozřejmě fotky popsala, takže na nich Lumír najde nejen rok, kdy byly nafoceny, ale také jméno autora. A rázem je tu kauza jako hrom. Tím, komu Lumírova máma v Evině rouše pózovala, totiž není Lumírův otec, byť tehdy už spolu byli…

Reálné snímky herečky

Svá tajemství z divokých mladých let má kdekdo, tak proč by je nemohla mít i Vilma Nyklová? A proč by nemohla být lehce pikantní?“ směje se kreativní producentka Ulice Silvia Klasová, jíž připadl během příprav natáčení kauzy nahých fotek Vilmy Nyklové nelehký úkol. Zeptat se Jaroslavy Obermaierové, zda by nám nějaké své fotky z mládí neposkytla.

 „Když scenáristé tento příběh psali, počítali s tím, že nám Jaruška půjčí pár portrétů, které uvidíme na kameru, a o těch ožehavějších snímcích se bude jen mluvit. Představa pana šéfrežiséra Stana Sládečka byla ale trochu jiná, a tak museli naši rekvizitáři krapet čarovat, aby tyto pikantní fotky vznikly. Samozřejmě s Jaruščiným svolením,“ líčí Silvia Klasová anabázi kolem fotek z mládí Vilmy Nyklové.

CelebrityZdrcený otec Felix Slováček o Aničce a jejím boji s rakovinou: Všechno to začalo šíleným snem

Zdrcený otec Felix Slováček o Aničce a jejím boji s rakovinou: Všechno to začalo šíleným snem

A jak tuto scénu okomentovala samotná herečka? Byla stejně odvážná, jako Nyklová zamlada? „Vůbec můj první film byl s panem režisérem Brynychem – Souhvězdí Panny. V něm jsem měla milostnou scénu, ve které jsem byla do půl těla. Decentní ale na tehdejší dobu odvážné, přeci jen byla šedesátá léta. Tuto scénu jsem natáčela s mým tehdejším spolužákem a láskou Josefem Čápem, takže jsme se znali. A pak mě ‚svlékl‘ pan režisér Weigl v Radúzovi a Mahuleně. S Naďou Urbánkovou jsme se, jako sestry Mahuleny, koupaly v jezeře, kde jsme byly také jen do půl těla. Mně to tenkrát do půl těla tolik nevadilo, ale nevyžívala jsem se v tom, ráda jsem to neměla,“ vzpomíná na své natáčení herečka Jaroslava Obermaierová.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Herdekbaba Vilma z Ulice randí jako dvacítka: Dva muže pochovala, o třetího se bude prát se sokyní Ulice

Herdekbaba Vilma z Ulice randí jako dvacítka: Dva muže pochovala, o třetího se bude prát se sokyní

Smutná bilance nekonečné Ulice: 6 herců je po smrti, skolila je rakovina, leukémie nebo nechuť žít Ulice

Smutná bilance nekonečné Ulice: 6 herců je po smrti, skolila je rakovina, leukémie nebo nechuť žít

Rozvod Karly a Máry z Ulice nabere překvapivý směr: V soudní síni dojde k nečekané věci Ulice

Rozvod Karly a Máry z Ulice nabere překvapivý směr: V soudní síni dojde k nečekané věci

Velká rána pro Klímovy z Ulice: Fatální komplikace Ivina těhotenství Ulice

Velká rána pro Klímovy z Ulice: Fatální komplikace Ivina těhotenství

Vybílený účet v Ulici: Vilma Nyklová přijde o tisíce Ulice

Vybílený účet v Ulici: Vilma Nyklová přijde o tisíce

Další nepodařená žádost o ruku v Ulici: Proč se to Hermanovi naprosto vymkne z rukou? Ulice

Další nepodařená žádost o ruku v Ulici: Proč se to Hermanovi naprosto vymkne z rukou?