Zdrcující slova Aničky Slováčkové zápasící s rakovinou: Chci zalézt do hlubokého lesa, aby mě nikdo neviděl

Celebrity Zdrcující slova Aničky Slováčkové zápasící s rakovinou: Chci zalézt do hlubokého lesa, aby mě nikdo neviděl
Více

Zpěvačka a herečka Anička Slováčková (28) se s rakovinou, která se jí vrátila, pere jako lvice. I přesto, že se snaží rozdávat úsměvy na všechny strany a zůstává pozitivní, občas jsou dny, kdy si i na ni přijde smutnění. Během jednoho takového splínu se ze všech svých pocitů vypsala na Instagramu. Podle lidí její slova berou za srdce.

Hudebnice Anna Julie Slováčková podruhé ve svém životě prožívá nejtěžší chvíle. Vrátila se jí totiž rakovina a usídlila se na plících. Zpěvačka a herečka je v drtivé většině vždy pozitivní a snaží se s nemocí statečně bojovat. Je ale pochopitelné, že na každého takto nemocného člověka přijde občas splín. Na svém Instagramu se z jednoho takového Anička vypsala.

Chtěla jsem napsat post o nějakém vnímání sebe samotné po vzhledové stránce, když si člověk prochází léčbou… pak jsem to smazala, protože i mně to najednou přišlo absurdní, řešit v takové době nějaká kila navíc, ztrátu vlasů, nebo rychleji rostoucí chlupy všude. Ale píšu to znovu, protože nejsem určitě jediná, kdo má něco takového v hlavě,“ rozpovídala se Anička ve svém příspěvku.

Slováčková: Může být daleko hůř

Aničce jsou oporou přátelé, nejbližší rodina, přítel i domácí mazlíček. Každý den se snaží pozitivně myslet a věří, že i podruhé nad nemocí zvítězí. „Ano. Všichni víme, že řešit vzhled v momentě, kdy člověk bojuje o život a je mu každej den jinak blbě a Bůh ví co všechno, je, dalo by se říct, tak trochu out. Bavíme se tu ale o kvalitě života, kterou velká změna vzhledu za tak krátkou dobu fakt hodně ovlivní. Co mám v hlavě? Nejradši bych vymlátila všechna zrcadla. Nikam nechodila. Prostě zalezla do hlubokého lesa, aby mě nikdo neviděl, ani já sama,“ pokračovala.

Následně Anička přiznala, že ji štvou věty typu, že jí to sluší, i přesto, že to většina lidí myslí upřímně. „Děcka, já se nechci rouhat, fakt ne. Může být ještě daleko hůř. Ale pro člověka, který je za svůj vzhled od dětství hodnocený veřejně, a i pro jiné lidi, který si třeba prošli v minulosti nějakou PPP, nedůvěrou v sebe, nebo různými psychickými problémy, je procházet něčím podobným prostě fakt náročný,“ řekla.

SmrtDramatické sekundy před smrtí člena Maxim Turbulenc (†53): Stál u baru a padl k zemi

Dramatické sekundy před smrtí člena Maxim Turbulenc (†53): Stál u baru a padl k zemi

Když jsem to zjistila, byla jsem hrozně naštvaná

Hudebnice opět zdůraznila, že je důležité, aby člověk poslouchal své tělo. „Ideálně asi prostě poslouchat, o co si naše tělo samo řekne a najít v sobě nějaký takový ‚mítvpičismus‘ a i tak si užívat života, i když se nám nechce ani vylézt z postele a na hlavu si rovnou nandat pytel od brambor,“ dodala.

Já jsem byla hrozně naštvaná. Byla jsem hrozně zklamaná, naštvaná a asi šokovaná. Ono je to asi pokaždé, když si člověk vyslechne takovou diagnózu,“ prozradila před nějakou dobou pro pořad 168 hodin.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Agáta Hanychová na plnou pusu: Jaromír Soukup mě strašně podváděl Celebrity

Agáta Hanychová na plnou pusu: Jaromír Soukup mě strašně podváděl

Poslední rozloučení s Ondřejem Křivkou obrazem: Truchlící vdova Petra a zničený Koranteng s Borhyovou Celebrity

Poslední rozloučení s Ondřejem Křivkou obrazem: Truchlící vdova Petra a zničený Koranteng s Borhyovou

Ornella Koktová ukázala rodinný archiv: Charlottě Štiková byla před závislostí na drogách rozkošný anděl Celebrity

Ornella Koktová ukázala rodinný archiv: Charlottě Štiková byla před závislostí na drogách rozkošný anděl

Jiří Krampol zažívá v nemocnici muka: Mám pocit, že mi šibne, řekl Celebrity

Jiří Krampol zažívá v nemocnici muka: Mám pocit, že mi šibne, řekl

Tělo Daisy Lee odmítlo silikony, ty praskly a musely ven: Teď budou vytahaná a svislá, pláče Celebrity

Tělo Daisy Lee odmítlo silikony, ty praskly a musely ven: Teď budou vytahaná a svislá, pláče

Ornella Koktová se pořádně odvázala: Nahé tělíčko po třech dětech vystavila v koupelně Celebrity

Ornella Koktová se pořádně odvázala: Nahé tělíčko po třech dětech vystavila v koupelně