VIDEO: Labilní Katrin a Tarik svoji lásku neskrývají, pudy zavelely a oni se na sebe vrhli jako divočáci

Big Brother VIDEO: Labilní Katrin a Tarik svoji lásku neskrývají, pudy zavelely a oni se na sebe vrhli jako divočáci
Více

V 18. epizodě show Big Brother Česko & Slovensko spolubydlící probírali dopady nominací. Zoe její nominace překvapila. Standa se v rozhovoru s Terezou nechává slyšet, že doufá ve vypadnutí Katrin. Říká také, že se bude muset začít přetvařovat a hrát hru. Tereza říká, že jsou obyčejní „heteráci“ a nemají za sebou skupinu, jako je „LGBTQ skupina“. Rozvíjí se také vztah Katrin a Tarika, kteří už to nevydrželi a vrhli se na sebe.

Soňa chce dát Tereze šanci, Vítek a Barbara její názor nesdílí, nechtějí, aby byla další týden Paní domu. Následně pokračují v probírání Terezy v obýváku spolu s Katrin, Zoe, Ellou a Soňou. Poté společně pomlouvají i Rolanda. Poté se plazí do ložnice, aby si jich Tereza nevšimla, což se jim ovšem nepovede.

Tarika a Katrin se na sebe vrhli

Tarik a Katrin probírají svůj vztah, zda spolu chodí a ujišťují se, kdy mají výročí. Následně se líbají a s polibky pokračují i v koupelně, a potom jdou spát. Následující den Big Brother budí dům písní od Spice Girls „Wannabe“, spolubydlící tančí, zpívají a v domě panuje uvolněná nálada. Poté spolubydlící mezi sebou opět řeší včerejší nominace.

RozhovorMediálně mrtvý Filip Jankovič oznámil na Instagramu svoji smrt: Nedělá se to, je to ubohé, vzkazují přátelé

Mediálně mrtvý Filip Jankovič oznámil na Instagramu svoji smrt: Nedělá se to, je to ubohé, vzkazují přátelé

Big Brother dává spolubydlícím úkol s názvem Silný jako skála a chladný jako led, během kterého nesmí reagovat na neobvyklé věci, které se budou v domě dít. Soňa, Tereza a Vít jdou postupně do zpovědnice, kde na ně čeká velký černý pes. Následně je pes vpuštěn do vily a ani ostatní spolubydlící na něj nereagují. Následně jsou do zpovědnice zavolány Zoe a Katrin, kde na ně čeká klaun, na kterého také nereagují. Stejný úkol pak čeká ve zpovědnici na Františka s Tarikem a Barbaru s Davidem. Tarikovi a Davidovi klaun talíř se šlehačkou, ale oba na sobě nedají nic znát.

Vztahy na bodu mrazu

Petra vypráví spolubydlícím o svém dětství, kdy se věnovala sportovní gymnastice a kdy začala poprvé randit. Ostatní spolubydlící ji poslouchají, ale nevypadají, že by je její historka příliš bavila. Poté Big Brother volá do zpovědnice Petru s Karolínou, kde se zasype sprcha barevných balónků a následně to samé čeká ve Zpovědnici také na Ellu.

Následně povolává Big Brother do zpovědnice Standu a Rolanda a dává jim úkol: Musí se oba převléknout za baletky a udělat ve vile show. BB poté všem oznamuje, že společnou misi úspěšně splnili. Následně jde do zpovědnice Soňa.

Svěřuje se Big Brotherovi, že se necítí dobře kvůli Katrin, protože byla ráno náladová. S ostatními jinak vychází dobře a užívá si hru. Poté se Soňa svěří Vítkovi, co ve zpovědnici povídala. Big Brother ji za to následně uděluje trest za porušení tajemství zpovědnice v podobě snížení společného rozpočtu o 30 %.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Toxickému páru z Big Brother je konec: Tariku, buď rád, že ses té psychopatky zbavil, gratulují lidé Big Brother

Toxickému páru z Big Brother je konec: Tariku, buď rád, že ses té psychopatky zbavil, gratulují lidé

Finále Big Brother: Výhru 2,5 milionů korun si odnáší šoumen, který rozdělil diváky Big Brother

Finále Big Brother: Výhru 2,5 milionů korun si odnáší šoumen, který rozdělil diváky

Upřímná zpověď kriminálníka Davida z Big Brother: Ve 14 letech mi mafiáni přiložili zbraň k hlavě Big Brother

Upřímná zpověď kriminálníka Davida z Big Brother: Ve 14 letech mi mafiáni přiložili zbraň k hlavě

Sprostý útok nebo temná minulost Davida z Big Brother: Jako člen podsvětí měl dostat 8 let za vydírání drogového dealera Big Brother

Sprostý útok nebo temná minulost Davida z Big Brother: Jako člen podsvětí měl dostat 8 let za vydírání drogového dealera

Na soutěžící doléhá efekt experimentu Big Brother: Soňa má panické ataky, David paranoidně kontroluje trenky Big Brother

Na soutěžící doléhá efekt experimentu Big Brother: Soňa má panické ataky, David paranoidně kontroluje trenky

Skandál Vítka v Big Brother: Dones mi trenky Davida a dostaneš cigaretu, uplácel soutěžící Big Brother

Skandál Vítka v Big Brother: Dones mi trenky Davida a dostaneš cigaretu, uplácel soutěžící