Věra Mikulcová se mění před očima: V dlouhé černé hřívě působí žensky, pějí ódy lidé

Proměna Věra Mikulcová se mění před očima: V dlouhé černé hřívě působí žensky, pějí ódy lidé
Více

Věra Mikulcová (42) patří mezi nejznámější kulturistky v zemi a celý svůj život zasvětila tomuto sportu. V současné době se připravuje na soutěž Olympia Masters. Při této příležitosti Věrka zariskovala a pustila se do proměny. Spoustu lidí se Věře vysmívá, že vzhledem připomíná muže. Mikulcová se na Insatgramu pochlubila novým účesem v podobě dlouhé černé hřívy. Sledující její krok chválí.

Nejznámější kulturistka Česka Věra Mikulcová prošla razantní proměnou. Ještě nedávno nosila krátce střižené vlasy a od některých lidí si musela vyslechnout, že vypadá jako muž a ne žena. Momentálně se připravuje na další soutěž a to je možná důvod, proč se rozhodla ke změně vizáže.

Věra se na Instagramu ukázala s dlouhými havraními vlasy až po pás, ale proměnu nijak nekomentovala. Změny si ale samozřejmě všimli její sledující, kteří jsou nadšení. „Věrko, ty vlasy jsou pecka. Obdivovala jsem na vás už v minulé soutěži. Opravdu vám moc sluší,“ píší.

Naštěstí nad negativními komentáři stále převyšují pozitivní. Věra se těší velké oblibě a lidé ji ve sportu podporují. „Jestli to nevyhrajete vy, tak nikdo!! Přeji hodně štěstí, to musí vyjít,“ objevuje se v komentářích.

Vysněná soutěž

Z kritických nebo posměšných komentářů si nic nedělá. „Ani na ně nereaguju, spíš se bavím. Mám totiž zkušenost, že když si pak takového člověka někdy rozkliknete, zjistíte, že má dvacet kilo i s postelí a žádné sebevědomí. Asi nemají co dělat, tak píšou nesmysly. Chtěla bych jednou zažít podobnou situaci. Já nemám čas na nic, všechno mám naplánované na minuty,“ řekla nedávno v rozhovoru pro iDnes.cz.

CelebrityZapeklitý trojúhelník? Kazma poprvé promluvil o vztahu s Kalousovou: Jsem schopný udělat cokoliv

Zapeklitý trojúhelník? Kazma poprvé promluvil o vztahu s Kalousovou: Jsem schopný udělat cokoliv

Veškerou pozornost nyní soustřeďuje na vysněnou soutěž Olympia Masters. „Moc se těším, jsem ráda, že jsem součástí této prestižní soutěže. A hlavně je to můj sen. Dnes jsem se byla pro zajímavost změřit na InBody a mám jen 2,8 kg tuku. A hlavně jsem ještě nabrala svaly na 45,4 kg,“ doplnila na Instagramu.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Pamatujete si perského prince ze SuperStar? Ali Amiri se po 18 letech objevil v seriálu a výrazně se změnil Proměna

Pamatujete si perského prince ze SuperStar? Ali Amiri se po 18 letech objevil v seriálu a výrazně se změnil

Charlotte Štiková se proměnila v šelmu: Zhubla přes 50 kilo, tuku dala sbohem, ale vlastní matka jí nevěří Proměna

Charlotte Štiková se proměnila v šelmu: Zhubla přes 50 kilo, tuku dala sbohem, ale vlastní matka jí nevěří

Kulturistka Věra Mikulcová ukázala fotky staré 23 let: Něžná hnědovláska s uhrančivým pohledem, píší lidé Proměna

Kulturistka Věra Mikulcová ukázala fotky staré 23 let: Něžná hnědovláska s uhrančivým pohledem, píší lidé