Velké změny v seriálu Specialisté: Emoce, všudypřítomná smrt a nová posila Marek Lambora

Seriál Velké změny v seriálu Specialisté: Emoce, všudypřítomná smrt a nová posila Marek Lambora
Více

V pondělí 6. února se na obrazovky TV Nova a o týden dříve na Voyo vrátí po kratší pauze s premiérovými díly Specialisté, jeden z dlouhodobě nejsledovanějších kriminálních seriálů. A s nimi se navrací i Zuzana Kajnarová (40) v roli kapitánky Zuzany Koutné a David Prachař (64) jako vrchní komisař Pavel Vondráček. V týmu Specialistů totiž došlo na velké změny – na vlastní žádost jej nedávno opustila nejen kapitánka Jana Šafářová (Eva Leimbergerová), ale také kapitán Tomáš Beran (Jacob Erftemeijer). V seriálu se nově objeví také jeden z nejvýraznějších hereckých talentů své generace Marek Lambora (27).

Premiérový díl oblíbeného seriálu Specialisté bude nabitý emocemi. Odchody Jany a Tomáše přišly v podstatě zároveň, což postavilo majora Strouhala (Martin Dejdar) před problém, jak je ve svém týmu adekvátně a také rychle nahradit.

Naštěstí mu jako na zavolanou zaklepala na dveře jeho kanceláře kapitánka Zuzana Koutná (Zuzana Kajnarová), aby se nahlásila do práce po návratu z rodičovské dovolené. Brzy po ní se na oddělení objeví i další ostřílený policista, vrchní komisař a někdejší šéf Specialistů Pavel Vondráček (David Prachař).

CelebritySabina z Love Islandu pálí po Muradovi: Makhmud v Dubaji a urputná kráska také. Náhoda? Nemyslíme si!

Sabina z Love Islandu pálí po Muradovi: Makhmud v Dubaji a urputná kráska také. Náhoda? Nemyslíme si!

Ačkoli může policistům pomoci s vyšetřováním, tak se zdá, že z něj nemá major Strouhal až takovou radost. Z policejního prezidia totiž vrchní komisař přechází na post Strouhalova nadřízeného a vypadá to, že na případy bude mít mnohdy odlišný úhel pohledu, což může do budoucna vytvářet celou řadu třecích ploch mezi oběma ostřílenými kriminalisty.

Změny a s nimi související mírné pnutí v týmu ale nijak neovlivní společnou snahu všech detektivů odhalit a dopadnout pachatele vyšetřovaných trestných činů.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Legendární parta smíchovských kriminalistů se po devíti letech vrací: Točí se pátá řada Kriminálky Anděl Seriál

Legendární parta smíchovských kriminalistů se po devíti letech vrací: Točí se pátá řada Kriminálky Anděl

Válka mezi Slovákovou a Hanychovou? Nela se vysmála trojnásobné matce Agátě, co ji k tomu vedlo? Celebrity

Válka mezi Slovákovou a Hanychovou? Nela se vysmála trojnásobné matce Agátě, co ji k tomu vedlo?

MMA Prostřeno: Avokádo na blacklistu, skleničky budou lítat vzduchem a nervy pojedou na plné obrátky TV Prima

MMA Prostřeno: Avokádo na blacklistu, skleničky budou lítat vzduchem a nervy pojedou na plné obrátky