Velké rodinné setkání u Blanky z Ulice: Jakou radostnou novinkou všechny překvapí Adam?

Ulice Velké rodinné setkání u Blanky z Ulice: Jakou radostnou novinkou všechny překvapí Adam?
Více

V seriálu Ulice právě panuje ta pravá adventní atmosféra. Přestože do Vánoc ještě nějaký čas zbývá, Blanka je bude mít již tento týden. Ten nejkrásnější dárek totiž dostane už nyní, s pomalu dvoutýdenním předstihem. Jaký? Z Ameriky se jí konečně vrací Adam. Navíc má pro všechny obrovské překvapení. Na rodinnou sešlost pozve někoho, kdo všem vyrazí dech… Proč? Jaké radostné novinky si Adam přiváží domů z Ameriky? A kdo je jeho nová známost?

Tento týden vrcholí letošní příběhy postav ze seriálu Ulice na TV Nova. Do vánoční pauzy ve vysílání zbývá už jen pět epizod, na další si budou muset diváci nějaký čas počkat. Díky speciálnímu vánočnímu dílu Ulice jim ale čas bez oblíbených hrdinů rychle uteče.

Adam se vrátí domů s překvapením

Navíc právě vánoční díl přinese rozuzlení i jedné zápletky, která nabere na obrátkách právě tento týden u Blanky (Linda Rybová), Evžena (Martin Finger) a jejich blízkých. Vše tentokrát odstartuje Adam (Vojtěch Machuta) svým návratem z Ameriky, kde byl téměř celý rok na stáži a sbíral zkušenosti, jež se mu budou hodit nejen při dalším studiu medicíny.

Jakmile Blanka Adama spatří, hned se mu vrhne kolem kroku. Bez nadsázky se dá říct, že Adam je pro ni ten největší a nejlepší dárek pod stromeček, jaký si jen mohla přát. Po synovi se jí už hodně stýskalo, po dlouhé době má zase celou rodinu pohromadě. Adam ale netroškaří. Okamžitě celé rodině oznámí, že pro ni má ještě jedno obrovské překvapení.

CelebrityNela Slováková se pustila do přírodní influencerky: Je nechutná a chybí jí ženskost, vzkázala 

Nela Slováková se pustila do přírodní influencerky: Je nechutná a chybí jí ženskost, vzkázala 

Nebyl by to on, aby kolem toho náležitě nemlžil a vtipně si z ostatních neutahoval. Blanka z něj proto vymámí jen hodně kusé informace, jež bude Adam prezentovat jako hodně radostnou novinku. Aby nasadil mámě, sestře Kristýně (Sára Korbelová) i ostatním ještě většího brouka do hlavy, Adam jim naznačí, že se to týká jeho nové přítelkyně a že se s ní již brzy setkají – na rodinné sešlosti, kterou uspořádá Adamovi na přivítanou jeho táta Luděk (Vasil Fridrich) ve svém domě.

Jak dopadne rodinná sešlost?

Všichni jsou napnutí jak kšandy, dohadují se, vyzvídají, ale vše je marné. Adam už nic víc neprozradí. V den D proto bude zvědavost celé rodiny pracovat na plné obrátky. Toho hbitě využije Vanda (Kristýna Hrušínská), jež si jde umanutě za svým. Tentokrát se pokusí obejít fakt, že jí se pozvání na rodinné setkání netýká, přestože do rodiny stále patří… Čím Adam všechny překvapí? Co je u něj největší bombou konce roku? A co by nikdo nepředpokládal u Vandy? 

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Herdekbaba Vilma z Ulice randí jako dvacítka: Dva muže pochovala, o třetího se bude prát se sokyní Ulice

Herdekbaba Vilma z Ulice randí jako dvacítka: Dva muže pochovala, o třetího se bude prát se sokyní

Smutná bilance nekonečné Ulice: 6 herců je po smrti, skolila je rakovina, leukémie nebo nechuť žít Ulice

Smutná bilance nekonečné Ulice: 6 herců je po smrti, skolila je rakovina, leukémie nebo nechuť žít

Rozvod Karly a Máry z Ulice nabere překvapivý směr: V soudní síni dojde k nečekané věci Ulice

Rozvod Karly a Máry z Ulice nabere překvapivý směr: V soudní síni dojde k nečekané věci

Velká rána pro Klímovy z Ulice: Fatální komplikace Ivina těhotenství Ulice

Velká rána pro Klímovy z Ulice: Fatální komplikace Ivina těhotenství

Vybílený účet v Ulici: Vilma Nyklová přijde o tisíce Ulice

Vybílený účet v Ulici: Vilma Nyklová přijde o tisíce

Další nepodařená žádost o ruku v Ulici: Proč se to Hermanovi naprosto vymkne z rukou? Ulice

Další nepodařená žádost o ruku v Ulici: Proč se to Hermanovi naprosto vymkne z rukou?