Velká rána pro Klímovy z Ulice: Fatální komplikace Ivina těhotenství

Ulice Velká rána pro Klímovy z Ulice: Fatální komplikace Ivina těhotenství
Více

V divácky oblíbeném seriálu Ulice, který běží na TV Nova, se od začátku roku řeší nečekané těhotenství u Klímových. Pro Ivu a Vítka byla zpráva, že spolu čekají další dítě, obrovským šokem, protože Iva si do poslední chvíle myslela, že je vzhledem ke svému věku v přechodu. Jen co to ti dva vstřebali, přijde další šok, mnohem větší než ten před měsícem. Lékař totiž bude mít pro Ivu špatnou zprávu…

Dítě na stará kolena?

Téměř všechny divačky denního seriálu Ulice na TV Nova nyní se zájmem sledují příběh Klímových, u kterých je od druhého lednového dne tématem číslo jedna radostná novinka. Pravda, pro Ivu (Hana Baroňová) s Vítkem (Filip Čapka) zpočátku příliš radostná nebyla. Oba to museli nejprve vydýchat, neboť ani jeden z nich nepočítal s tím, že by mohli mít ještě čtvrtého potomka.

Jsou ve věku, kdy by se pomalu mohli stát prarodiči a rozmazlovat vnoučata. Místo toho se dozvěděli, že Iva je opět těhotná, byť vše nasvědčovalo tomu, že jí nastává menopauza. Osud je tak postavil před hodně těžké dilema.

Potrat nebo život?

Ukončit toto těhotenství předčasně, anebo dát dalšímu životu přeci jen šanci? Je jim, kolik jim je, pro další přírůstek do rodiny u nich momentálně ani nepanují nejideálnější podmínky. Oba podnikají a mají se co ohánět, aby vyšli s penězi. Když se doma sejde celá rodina, byt praská ve švech.

A nezanedbatelné nejsou ani výdaje spojené s jejich dalšími potomky, zejména dospívajícími Anežkou (Karolína Lipowská) a Michalem (Karel Klement). Na holičkách ale nechtějí nechat ani dospělou Báru (Eliška Bašusová), která se rozhodla pro studium na vysoké škole, a navíc se po letech opět vrátila do rodného hnízda.

CelebrityZáhada amputace nohy Víti Starého: Zkřehly mu končetiny, nesmí se zvednout z vozíku

Záhada amputace nohy Víti Starého: Zkřehly mu končetiny, nesmí se zvednout z vozíku

Láska k rodině zvítězila

Nebylo to snadné rozhodování. Iva a Vítek se nakonec přeci jen dohodli, že budou mít další miminko. Radostnou novinku si prozatím chtěli nechat jen pro sebe, jenže shodou náhod to jejich děti odhalily. Michal a Bára nejprve zalapali po dechu, pak ale překvapivou informaci přijali celkem v pohodě.

Dokonce se začali na dalšího sourozence i těšit. Ano, také pro ně to bude znamenat velké změny. Ovšem co na tom, když je čeká něco tak skvělého, jako je narození dalšího člena jejich rodiny? Už teď se baví vymýšlením jména. Zároveň se snaží ulevit nastávající mamince, na kterou doléhají plnou měrou těhotenské nevolnosti i únava.

RozhovorAndrea Pomeje: Otvírat se lidem na počkání je chyba, 35 let jsem byla naivní

Andrea Pomeje: Otvírat se lidem na počkání je chyba, 35 let jsem byla naivní

Komplikace, které vše změní

Iva se tento týden chystá na další pravidelné vyšetření, jestli je u ní vše v pořádku. Přeci jen je už v kategorii starších rodiček, a tak jí její lékař věnuje větší pozornost, aby se včas podchytily případné komplikace. Ty nyní bohužel nastanou.

A jak se ukáže, jsou pro Ivino těhotenství fatální. Pro Ivu to bude pořádně ledová sprcha po tom všem, čím si s Vítkem v posledních týdnech prošli. Čekala by cokoliv, jen tohle ne. Nic tomu totiž do poslední chvíle nenasvědčovalo… Co se Iva dozví od lékaře? Proč se úplně sesype? A jaká je naděje, že vše bude přeci jen v pořádku?

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Herdekbaba Vilma z Ulice randí jako dvacítka: Dva muže pochovala, o třetího se bude prát se sokyní Ulice

Herdekbaba Vilma z Ulice randí jako dvacítka: Dva muže pochovala, o třetího se bude prát se sokyní

Smutná bilance nekonečné Ulice: 6 herců je po smrti, skolila je rakovina, leukémie nebo nechuť žít Ulice

Smutná bilance nekonečné Ulice: 6 herců je po smrti, skolila je rakovina, leukémie nebo nechuť žít

Rozvod Karly a Máry z Ulice nabere překvapivý směr: V soudní síni dojde k nečekané věci Ulice

Rozvod Karly a Máry z Ulice nabere překvapivý směr: V soudní síni dojde k nečekané věci

Vybílený účet v Ulici: Vilma Nyklová přijde o tisíce Ulice

Vybílený účet v Ulici: Vilma Nyklová přijde o tisíce

Další nepodařená žádost o ruku v Ulici: Proč se to Hermanovi naprosto vymkne z rukou? Ulice

Další nepodařená žádost o ruku v Ulici: Proč se to Hermanovi naprosto vymkne z rukou?

Evžen z Ulice zažil náročný start do nového roku: Vloupání, zatčení i strmý pád na dno Ulice

Evžen z Ulice zažil náročný start do nového roku: Vloupání, zatčení i strmý pád na dno