V Ulici půjde o život: Šikana se zvrtne, fotka oprátky Šimona zlomí a nebohý František musí čelit parní lokomotivě Skyler

Ulice V Ulici půjde o život: Šikana se zvrtne, fotka oprátky Šimona zlomí a nebohý František musí čelit parní lokomotivě Skyler
Více

Tento týden bude v Ulici hodně dusno. Šikana nebohého Šimona ze strany jeho spolužáků se stále stupňuje. Syn Gábiny Pumrové je nervózní, chová se neurvale a nikdo neví, co s ním. Vše vyvrcholí ve chvíli, kdy mu kluci pošlou fotku s oprátkou. Jednoduché to nebude mít ani František, do kterého se znova zamilovala Skyler. Jenomže Franta má přítelkyni a tím se dostává do podivného trojúhelníku. Čí život se v Ulici obrátí ještě vzhůru nohama?

Gábina Pumrová si neví rady se Šimonem

V ulici půjde o život. Permanentní strach z toho, co bude, a život v neustálém napětí se dříve nebo později podepíší na psychice každého, kdo se ocitl v podobné situaci. Stejně je na tom také Šimon, kterého jeho blízcí v poslední době nepoznávají. Je natlakovaný jako papiňák, jeho reakce jsou neadekvátní situacím, což samozřejmě nezůstane bez odezvy v rodině. Zejména Gábina si s ním už přestává vědět rady. Šimon se pro ni chová tak nevyzpytatelně, že to začne již aktivně řešit. A žádné výmluvy na ni tentokrát už nebudou platit… Co je pro Gábinu poslední kapkou? A pod jakým tlakem se ocitá šikanovaný Šimon, který ztrácí pevnou půdu pod nohama ve škole i doma?

Magda chce posunout vztah s Prokopem dál

Kdy je ten správný čas posunout vztah s tím, koho milujeme, o pořádný krok dál? A co nás k tomu občas přiměje? Magda a Prokop jsou spolu již pár měsíců. Mají svůj zaběhnutý režim, který oběma vyhovuje, nebo alespoň až doteď vyhovoval. Magda si totiž díky věcem, jež se v posledních dvou týdnech udály, uvědomí, že by to chtěla trochu jinak, než jak to mají s Prokopem nyní zavedené. Touží po vztahu se vším všudy, byť se toho ona sama kdysi docela obávala. Jenže časy se mění. Změní se konečně něco i mezi ní a Prokopem? K čemu se Magda nakonec odhodlá?

CelebrityPrinc Mamánek: Hanychová v mini vystrčila rostoucí pupík, Pagáčová oslnila a Tomešová předvedla vosí pas

Princ Mamánek: Hanychová v mini vystrčila rostoucí pupík, Pagáčová oslnila a Tomešová předvedla vosí pas

Mára dá psychopatovi Jakubovi lekci

Přijmout pravdu je občas hodně těžké, zvláště pokud se to týká těch, které máme rádi, a pokud nám tím, co se stalo, ublížili tak, že bychom nejraději vraždili. V Márovi to už několik dní pořádně vře. Je jako sopka před výbuchem. K tomu by mohl zabíjet pohledem, zvláště pokud se před ním někdo zmíní o Jakubovi. Už ani neručí za své reakce, které jsou občas hodně přes čáru. Navíc má pocit, že Jakub se mu posmívá i na dálku. A to je něco, co hrdý Mára prostě nepřekousne. Rozhodne se dát Jakubovi takovou lekci, že na to do smrti nezapomene, ať to stojí, co to stojí… Co Mára Jakubovi provede? Jak se mu pomstí? A jaké to bude mít nejen pro něj důsledky?

Lumír je zamilovaný až po uši

Být zamilovaný a užívat si jeden druhého je občas velkou vzácností. Stačí, aby rodina novou lásku nepřijala, a hned je o trable postaráno. Lumír by mohl vyprávět, protože jeho matka měla problém téměř s každou novou partnerkou, kterou si kdy našel. Nejinak je tomu i s tou současnou, s Kateřinou. Lumír je do Kateřiny zamilovaný až po uši, je si jistý, že ona je ta pravá, ovšem Vilma Nyklová si pro syna představuje někoho jiného. Lumír to ale nevzdává. Jen co matka odjede do lázní, začne na vztahu s Kateřinou intenzivně pracovat. To se týká i Lexíka, jenž se právě díky Kateřině dočká jedné velké premiéry. Jaké? Co by se Vilmě Nyklové určitě ani trochu nelíbilo? A jak to vezme Lumír?

Skyler lituje rozchodu s Frantou

Člověk občas zjistí až příliš pozdě, koho v tom druhém ztratil, když se s ním rozešel. Skyler si v poslední době uvědomuje, jakou chybu udělala, když dala Františkovi před pár lety kopačky kvůli Dirkovi. To, co se v posledních týdnech stalo, jí otevřelo oči. Vidí, jak skvělý je František táta, jak to s malým Chrisem umí. Navíc znovu objevuje i jeho osobní kouzlo a šarm, kterému kdysi podlehla.

Tehdy byli náctiletí studenti, dnes je to ale přeci jen jiné. Vyzráli, jsou z nich rodiče, jimž záleží na synovi a kteří se dokázali přenést přes věci, jež se jen tak neodpouštějí. Skyler si uvědomuje, že František už má nový vztah. Přesto udělá něco, co je ve vzájemných vztazích mezi ní, Františkem a Bárou docela na hraně a co se dá vykládat různě… Co zarazí dokonce i samotného Františka, který je již u Skyler na ledacos zvyklý? Jak to Skyler s Františkem nyní doopravdy má? Co ji prozradí?

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Herdekbaba Vilma z Ulice randí jako dvacítka: Dva muže pochovala, o třetího se bude prát se sokyní Ulice

Herdekbaba Vilma z Ulice randí jako dvacítka: Dva muže pochovala, o třetího se bude prát se sokyní

Smutná bilance nekonečné Ulice: 6 herců je po smrti, skolila je rakovina, leukémie nebo nechuť žít Ulice

Smutná bilance nekonečné Ulice: 6 herců je po smrti, skolila je rakovina, leukémie nebo nechuť žít

Rozvod Karly a Máry z Ulice nabere překvapivý směr: V soudní síni dojde k nečekané věci Ulice

Rozvod Karly a Máry z Ulice nabere překvapivý směr: V soudní síni dojde k nečekané věci

Velká rána pro Klímovy z Ulice: Fatální komplikace Ivina těhotenství Ulice

Velká rána pro Klímovy z Ulice: Fatální komplikace Ivina těhotenství

Vybílený účet v Ulici: Vilma Nyklová přijde o tisíce Ulice

Vybílený účet v Ulici: Vilma Nyklová přijde o tisíce

Další nepodařená žádost o ruku v Ulici: Proč se to Hermanovi naprosto vymkne z rukou? Ulice

Další nepodařená žádost o ruku v Ulici: Proč se to Hermanovi naprosto vymkne z rukou?