Upřímná zpověď kriminálníka Davida z Big Brother: Ve 14 letech mi mafiáni přiložili zbraň k hlavě

Big Brother Upřímná zpověď kriminálníka Davida z Big Brother: Ve 14 letech mi mafiáni přiložili zbraň k hlavě
Více

David Takáč (37) patřil mezi výrazné soutěžící reality show Big Brother. I přesto, že byl považovaný za silného hráče, tak musel show na minutu opustit. Zatajil totiž produkci svoji kriminální minulost a fakt, že osm let seděl ve vězení za účast ve zločinecké skupině. Nyní poskytl slovenskému portálu Nový čas rozhovor, ve kterém se zpovídá ze svých prohřešků, které ho budou bohužel provázet po zbytek života.

David Takáč je jedním ze soutěžících Big Brother, který musel sice opustit vilu, ale ne na popud diváckého hlasování. V rozhovoru pro Nový čas se rozpovídal o své kriminální minulosti, mafiánských praktikách nebo situaci, kdy měl k hlavě přiloženou zbraň.

Svoji minulost jsem nikdy netajil před nikým. Už jednou mě odsoudila společnost, odsoudil mě i soud a je to můj kříž, který si ponesu celý svůj život. To, co se stalo, vrátit neumím. Já se za to omlouvám, bylo to strašné. Byla to doba, ve které jsem žil a bohužel vagabundi a mafiáni byli všude,“ rozpovídal se.

VirálAgáta Hanychová nazvala Shopaholicadel dementkou: Ta jí poslala srdcervoucí vzkaz

Agáta Hanychová nazvala Shopaholicadel dementkou: Ta jí poslala srdcervoucí vzkaz

Ponesu si to do konce života

Podle slovenského webu Sita.sk byl David odsouzen na 8 let za účast ve zločinecké organizované skupině a má na svém kontě řadu prohřešků. „Trest jsem si odseděl a svůj dluh společnosti splatil. Všem lidem, kterým jsem nějakým způsobem ublížil, jsem se omluvil během soudu, budu si tento kříž nést do konce života,“ pokračoval.

David se vyjádřil i k tomu, že měl údajně svoji minulost před produkcí zatajit. „Po odeslaném formuláři mě kontaktovali, udělali pohovor a následně jsem byl na castingu v Praze. Nikdo se mě neptal, jestli jsem byl trestně stíhaný. Když si dáte mé jméno do googlu, okamžitě vám to vyjede. Byl jsem si na 99% jistý, že to produkce ví,“ nechápe David.

CelebrityMikulášek mrskl Evě F. dort do obličeje a vynadal do transek: Ty nejlépe víš, co mám mezi nohama, řekla

Mikulášek mrskl Evě F. dort do obličeje a vynadal do transek: Ty nejlépe víš, co mám mezi nohama, řekla

Byl jsem poskok, co nosil peníze z bodu A do bodu B

David se i přesto všechno chtěl omluvit především divákům. „Jsem si toho plně vědomý a převzal jsem za to zodpovědnost. Byl jsem poskok, který nosí peníze z bodu A do bodu B. Chtěl bych se omluvit všem lidem, které jsem zklamal. Umím se podívat produkci i všem do očí,“ řekl.

David si je moc dobře vědom, že se s ním jeho minulost potáhne až do konce života a v současné době to nejvíce odnáší rodina. Sympaťák ze Slovenska vyrůstal v normální dělnické rodině. I přesto, že jeho otec byl alkoholik, měl dle svých slov normální dětství.

CelebrityDavid dostal okamžitý vyhazov z Big Brother: Srazil autem chodce, nepomohl mu a od nehody ujel

David dostal okamžitý vyhazov z Big Brother: Srazil autem chodce, nepomohl mu a od nehody ujel

Když mi bylo 14, přiložili mi pistoli k hlavě

David neměl rozhodně jednoduché dospívání. „Ve třinácti letech jsem začal pracovat ve výčepu, abych odlehčil rodinné situaci. Doba byla taková, že každý podnikatel platil výpalné. I můj šéf ho platil. Můj první kontakt s vagabundy byl takový, že jsem naléval za barem to, co chtěli. Chtěl jsem od nich za to peníze, bylo mi asi čtrnáct let. On vytáhl zbraň a přiložil mi ji k hlavě. Zeptal se mě, jestli mě má zastřelit za to, že jsem chtěl peníze,“ popisuje hrůzostrašný zážitek s mafiány.

David se nechal slyšet, že motivací nebyly peníze, ale touha někam patřit. „Nejhorší na tom bylo, že jsem se zapletl do hodně bitek. Nikoho jsem ale nezabil. Přišel jsem lidem do Big Brotheru ukázat, že jsem člověk, že mám chyby a dodnes dělám chyby, ale že se dá i z těch chyb poučit,“ dodal.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Finále Big Brother: Výhru 2,5 milionů korun si odnáší šoumen, který rozdělil diváky Big Brother

Finále Big Brother: Výhru 2,5 milionů korun si odnáší šoumen, který rozdělil diváky

Sprostý útok nebo temná minulost Davida z Big Brother: Jako člen podsvětí měl dostat 8 let za vydírání drogového dealera Big Brother

Sprostý útok nebo temná minulost Davida z Big Brother: Jako člen podsvětí měl dostat 8 let za vydírání drogového dealera

Na soutěžící doléhá efekt experimentu Big Brother: Soňa má panické ataky, David paranoidně kontroluje trenky Big Brother

Na soutěžící doléhá efekt experimentu Big Brother: Soňa má panické ataky, David paranoidně kontroluje trenky

Skandál Vítka v Big Brother: Dones mi trenky Davida a dostaneš cigaretu, uplácel soutěžící Big Brother

Skandál Vítka v Big Brother: Dones mi trenky Davida a dostaneš cigaretu, uplácel soutěžící

Brutální hádka v Big Brother: David načapal Víta na záchodě, jak si dělá dobře do jeho trenek, VIDEO Big Brother

Brutální hádka v Big Brother: David načapal Víta na záchodě, jak si dělá dobře do jeho trenek, VIDEO

VIDEO: Labilní Katrin a Tarik svoji lásku neskrývají, pudy zavelely a oni se na sebe vrhli jako divočáci Big Brother

VIDEO: Labilní Katrin a Tarik svoji lásku neskrývají, pudy zavelely a oni se na sebe vrhli jako divočáci