Turbulence v Ulici: Jako nerozvážný mladík si upletl František dítě, teď se mu jeho rodinný život hroutí pod rukama

Ulice Turbulence v Ulici: Jako nerozvážný mladík si upletl František dítě, teď se mu jeho rodinný život hroutí pod rukama
Více

Jakmile se v Ulici objevila na jaře Skyler, bylo jen otázkou času, kdy se ukážou i její rodiče žijící v Amsterdamu, otec Jean Claude a máma Justine. Když k tomu nyní konečně došlo, František a Skyler se nestačili divit. Až teď totiž Františkovi dochází, co všechno ještě neví nejen o nich, ale také o svém synovi.

V Ulici bude opět dusno. Van Ruyterovi si nedělají o dceři Skyler žádné iluze už nějaký ten pátek. Jako rodiče ji samozřejmě milují, pro ni i vnuka Christiana by se rozkrájeli. Zároveň je ale oba dva dokážou srovnat do latě, pokud to je třeba. Když dala Skyler před pár lety Františkovi kopačky kvůli Dirkovi, bylo u nich doma zle, protože Justine i Jean Claude v tomto fandili Františkovi.

Jean Claude o něj měl takovou starost, že nakonec odjel do Prahy, aby se ujistil, že je v pořádku, že si nic neudělal. Přitom právě Jean Claude měl zpočátku velký problém s tím, že Skyler s Františkem chodí. Když se dozvěděl o dceřině těhotenství, málem ho trefil šlak, dokonce padla i pořádná facka. Tohle je ale dávná minulost.

Vzájemné vztahy v rodině se urovnaly, zdálo se, že vše funguje, jak má. Bohužel jen zdálo. Skyleřini rodiče nyní otevřeli Františkovi oči. Bez obalu s ním mluvili o nespolehlivé dceři, která stále jedná jako neřízená střela, a také o Chrisovi, jenž začíná mít velké problémy s chováním doma i ve škole v Amsterdamu.

Zároveň přišli s řešením, jež se Františkovi jako tátovi samozřejmě nelíbilo. Jenže co když je to pro Chrise momentálně to nejlepší, co pro něj mohou všichni udělat, jak si myslí nejen van Ruyterovi, ale také Františkova nová partnerka Bára?

UliceBedřich Liška, největší proutník Ulice: Tohle je 5 krásných žen z jeho nekonečného harému

Bedřich Liška, největší proutník Ulice: Tohle je 5 krásných žen z jeho nekonečného harému

Jean Claude a Justine sice ještě pracují, o vnuka by se však dokázali bez problémů postarat. Navíc mají pro Chrise i hodně důležité zázemí. Oba nyní působí spíš jako jeho rodiče než prarodiče. Justine je pořád stejná volnomyšlenkářka jako dřív, i když se z ní stala IT specialistka. V práci se jí daří, od dob, kdy jsme ji viděli naposledy, si ve firmě polepšila.

Jean Claude se i nadále věnuje umění. Pořádá výstavy vlastních děl po celém světě, jeho jméno je v branži čím dál větším pojmem. Přes to všechno je u nich na prvním místě vnuk, jemuž jsou ochotni spoustu věcí ve svém životě podřídit. Uvědomují si, že Christian nyní potřebuje řád, pevné vedení, jistotu a stabilní zázemí, aby se jeho chování srovnalo dříve, než bude pozdě.

O tom, že jsou s Chrisem takové problémy, František dosud netušil, neboť Skyler mu o nich neřekla. Bohužel je otázkou, jestli si samotná Skyler uvědomuje, jak vážné to s Chrisem už je, jak by se mohlo všem vymstít zlehčování Chrisova nevhodného jednání, což ona nyní dělá. Nemají Skyleřini rodiče v tomto přeci jen pravdu? Jak se k celému problému František postaví?

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Nechutný podraz v Ulici: Co Hynek provede Jirkovi Hermanovi? Ulice

Nechutný podraz v Ulici: Co Hynek provede Jirkovi Hermanovi?

Přistižení v Ulici: Proč Mára znovu uvidí rudě kvůli Karle? S kým a při čem ji nachytá? Ulice

Přistižení v Ulici: Proč Mára znovu uvidí rudě kvůli Karle? S kým a při čem ji nachytá?

Boj s ezošmejdy v Ulici: Jak zachránit Kristýnu z Juliiných spárů? Ulice

Boj s ezošmejdy v Ulici: Jak zachránit Kristýnu z Juliiných spárů?