Tohle Prostřeno! nezažilo: Mouční červi, nevhodné vtipy i polévka ze sáčku. Dívejte se, jak absolutní úlet nakonec dopadne

TV Prima Tohle Prostřeno! nezažilo: Mouční červi, nevhodné vtipy i polévka ze sáčku. Dívejte se, jak absolutní úlet nakonec dopadne

Prostřeno! bude i v tomto týdnu stát za to. Ke sporákům se s vařečkou v ruce tentokrát postaví ti, kdo ve východních Čechách chtějí ukázat, že mají na vítězství. Sestava bude poměrně jasná. Muži budou v přesile od samého začátku. Budou čtyři ku jediné ženě. Kdo nakonec zvítězí? Muž, nebo žena? A jak si poradí s na první pohled lehkým úkolem týdne, kterým je příprava či zakomponování studené polévky do menu? Kdo pozná, že na talířích je něco, co se v menu nevyskytovalo, a tedy začne hloubat nad důvodem servírování takové lahůdky?

V příštím týdnu zažijí diváci Prostřeno, jako nikdy. Partička z Východních Čech se může pochlubit nejen extravagantními soutěžícími, ale také taktiky, těmi, kdo jídlo v podstatě neumí docenit a už vůbec ne ocenit.

V pondělí bude u sporáku předvádět svou šou, nejen kuchařskou, Pavel. Připraví instantní polévku. Nechá ji vychladit a podávat jí bude jako studenou polévku, což je úkol týdne. Hostům se přizná, že neumí vařit. Ale Majk to vnímá jako taktiku. Kdo si nakonec pochutná a komu bude zle?

Úterní hostitel Michal zničí kuchyňské náčiní, neotevře konzervu s rajčaty, a zradí ho trouba. Navíc mango bude servírovat neoloupané. Jak se hosté budou dívat na jeho bydlení? Kolik toho Majk na sebe prozradí a co z toho budou lži?

Středeční hostitel Michal zkazí karamel, což mu prorokuje Pavel. Přesto – půjde druhý pokus jíst? A bude to vůbec slaný karamel? Michal je nervózní, zapomene na pití i přípitek. Komu to bude vadit?

Čtvrteční hostitelka Martina to v partě mužů nemá lehké. Podezřívají ji z taktiky i když se jen na někoho podívá… Levandulové kuřecí kousky se budou ostatní obávat, aby nebyly podlité aviváží. U stolu se budou ptát na věk Martiny. A budou se i chovat neslušně. Vědí vůbec, co je to galantnost, nebo se takto opravdu chovají průměrní čeští muži?

Páteční hostitel Jarda ve čtvrtek u Martiny nejedl. Je to hráč? On to vidí jinak. Za taktika považuje Martinu. Jakou strategii zvolí ostatní? Jaká je kuchař Jarda, když nepozná rozdíl mezi celerem a petrželí? A jaké bude jeho uvítání? Proč si vezme Jaroslav na uvítanou i servírování pomocnici?  Sledujte, jak tohle dopadne, kdo je tedy největším taktikem a úvodní hostitel má pravdu: Tohle v dějinách Prostřeno ještě nebylo.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Česko na grilu: Postrach českých restaurací Zdeněk Pohlreich se vrací na obrazovky s novou show TV Prima

Česko na grilu: Postrach českých restaurací Zdeněk Pohlreich se vrací na obrazovky s novou show

Chaotické Prostřeno!: Cvrčci v hummusu, nedostatek šneků i taktická panenka TV Prima

Chaotické Prostřeno!: Cvrčci v hummusu, nedostatek šneků i taktická panenka

Prostřeno plné influencerů: Útoky fretek, smrad, pokousaní hosté a pomůcky pro intimní hygienu TV Prima

Prostřeno plné influencerů: Útoky fretek, smrad, pokousaní hosté a pomůcky pro intimní hygienu

Prostřeno nebo školní jídelna: Seznamka, reparát i touha po výhře pořádně zapříčiní drama u stolu TV Prima

Prostřeno nebo školní jídelna: Seznamka, reparát i touha po výhře pořádně zapříčiní drama u stolu

Mladé a neklidné Prostřeno!: Jak vaří nastupující generace a jak bude snášet freestyle usazená maminka? TV Prima

Mladé a neklidné Prostřeno!: Jak vaří nastupující generace a jak bude snášet freestyle usazená maminka?

Prostřeno z Vysočiny: Spálená kachna, vodka do těsta, ostré nože i utajená taktika TV Prima

Prostřeno z Vysočiny: Spálená kachna, vodka do těsta, ostré nože i utajená taktika