Tohle je už rarita: Takhle vypadaly před osmnácti lety první Vánoce v Ulici

Ulice Tohle je už rarita: Takhle vypadaly před osmnácti lety první Vánoce v Ulici
Více

Denní seriál Ulice patří k divácky nejoblíbenějším pořadům současnosti. Stal se jednou z vlajkových lodí TV Nova, cestu si k němu nacházejí už i nové generace. My pro vás nyní máme jednu raritu. Malou připomínku, co se v Ulici dělo přesně před osmnácti lety. Tehdy se tam totiž slavily v Království hraček první uliční Vánoce. Kdo všechno tam tehdy byl? Podívejte se. Ukázka vás určitě pobaví a možná i dojme

Vánoce a konec roku s sebou přinášejí kromě jiného i mírnou nostalgii, ohlédnutí do minulosti, rekapitulování, připomenutí si těch, kteří tu s námi už bohužel nejsou. Pojďme se nyní na chvíli vrátit v čase, do roku 2005, kdy se v Ulici slavily první Vánoce…

InstagramInfluencerka, která se vysmála tragédii na Filozofické fakultě: Její chování má nepříjemnou dohru

Influencerka, která se vysmála tragédii na Filozofické fakultě: Její chování má nepříjemnou dohru

První uliční vánoční večírek

V Království hraček se přesně na den před osmnácti lety konal vánoční večírek, na kterém nesměl nikdo z firmy chybět. Na chvíli se zastavil šéf a majitel Václav Král (Radoslav Brzobohatý), jenž věnoval vánoční tanec Báře Jordánové (Tereza Brodská).

Jednu z nejkrásnějších a nejznámějších písniček jim k tomu naživo zahrálo Trio Hrihorijo, které bylo vlastně kvartetem, ve složení Hrihorij Lisečko (Alexander Minajev), Jarda Hejl (Martin Hofmann), Bedřich Liška (Adrian Jastraban) a Lenka Drápalová (Michaela Badinková), za vydatné pěvecké posily Hrihorijovy sestry Světlany (Tereza Bebarová). Spolu s nimi se na mejdanu skvěle bavili i Petr Boháč (Pavel Kříž), Růženka Habartová (Zdena Hadrbolcová), Zdena Čistá (Jana Švandová) a nakonec také Anča Lišková (Ljuba Krbová).

Ančina adventní kauza

Právě pro ni byl první uliční advent hodně náročný kvůli kauze, kterou ve firmě rozpoutala křivým obviněním Bedřicha ze znásilnění. Právě na vánočním večírku došlo k všeobecnému usmíření, což je asi tím nejkrásnějším dárkem pro každého – umět odpustit sobě i druhým a užívat si společný čas…

Jak vypadli před osmnácti lety?

Připomeňte si nyní tradiční Rolničky v podání Tria Hrihorija i neopakovatelnou atmosféru prvního vánočního večírku v Ulici scénou, která už snad ani není pravda a je vskutku předvánoční raritou. Jak vypadli před osmnácti lety ti, jejichž osudy tehdy vyprávěla Ulice? Kdo ještě více zkrásněl, kdo zmužněl, kdo se snad vůbec nezměnil a kdo tu už s námi bohužel není?

InstagramČesko pláče nad tragédií na filozofické fakultě: Známá influencerka se masakru vysmála

Česko pláče nad tragédií na filozofické fakultě: Známá influencerka se masakru vysmála

Jak na atmosféru natáčení prvních uličních Vánoc vzpomíná představitelka Anči Liškové, herečka Ljuba Krbová? „Byly to naše první Vánoce v Ulici. V tu dobu jsme ještě netušili, kolik těch společných dalších Vánoc je před námi. Díky tomu, že nám diváci neustále projevují svou přízeň, můžeme doufat, že pár dalších vánočních svátků ještě přibude. Jak se tak na tu archivní ukázku dívám, dojímá mě, že mezi námi už není pan Brzobohatý ani Zdenička Hadrbolcová, která byla vždycky dobrým parťákem na place i v šatně. A zároveň si uvědomuju, kolik hezkých příběhů a emotivních situací jsem v Ulici už zažila a kolik jich tam na nás ještě čeká,“ prozradila.

Letošní vánoční speciál Ulice i návrat jejích osudů na Nový rok

O vánoční Ulici nezůstanou diváci ochuzeni ani letos, i když seriál má nyní krátkou pauzu ve vysílání. Přímo o Štědrém večeru potěší TV Nova v 17:30 hod. všechny příznivce Ulice jejím speciálním vánočním dílem nazvaným Vánoce s překvapením. Novoroční, premiérové díly seriálu Ulice odstartují na TV Nova již na Nový rok, tj. 1. ledna 2024.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Herdekbaba Vilma z Ulice randí jako dvacítka: Dva muže pochovala, o třetího se bude prát se sokyní Ulice

Herdekbaba Vilma z Ulice randí jako dvacítka: Dva muže pochovala, o třetího se bude prát se sokyní

Smutná bilance nekonečné Ulice: 6 herců je po smrti, skolila je rakovina, leukémie nebo nechuť žít Ulice

Smutná bilance nekonečné Ulice: 6 herců je po smrti, skolila je rakovina, leukémie nebo nechuť žít

Rozvod Karly a Máry z Ulice nabere překvapivý směr: V soudní síni dojde k nečekané věci Ulice

Rozvod Karly a Máry z Ulice nabere překvapivý směr: V soudní síni dojde k nečekané věci

Velká rána pro Klímovy z Ulice: Fatální komplikace Ivina těhotenství Ulice

Velká rána pro Klímovy z Ulice: Fatální komplikace Ivina těhotenství

Vybílený účet v Ulici: Vilma Nyklová přijde o tisíce Ulice

Vybílený účet v Ulici: Vilma Nyklová přijde o tisíce

Další nepodařená žádost o ruku v Ulici: Proč se to Hermanovi naprosto vymkne z rukou? Ulice

Další nepodařená žádost o ruku v Ulici: Proč se to Hermanovi naprosto vymkne z rukou?