Tereza Hodanová

Tereza Hodanová, známá také jako Teri Blitzen se narodila 30. března 2000 v Praze a dřív se živila jako YouTuberka a nyní působí jako influencerka. Svoji kariéru zahájila v květnu 2013 a v roce 2014 získala titul Blogerka roku. Tereza má mladšího bratra Richarda a staršího nevlastního bratra, které je scénárista a jmenuje se Tomáš Hodan. 

Kariéra 

Tereza se na YouTube věnovala především módě a kosmetice, natáčela vlogy a challenge. Na prvním ročníku festivalu Utubering v roce 2015 získala ocenění Nejoblíbenější youtuberka. Objevila se na stanici Óčko a byla hostem v show 7 pádů Honzy Dědka. S kamarádkou gabrielou Heclovou, “rapperem” Johny Machettou a hercem Zdeňkem Piškulou natáčela pro internetovou televizi Playtvak.cz videa pod názvem Fame Team. Spolupracovala dva roky s firmou Bubbleology. V roce 2016 s nimi ale ukončila spolupráci a také s firmou Rowenta kvůli velké komerci. 

Zajímavosti

  • Od roku 2017 neumístila na YouTube žádné video, ale je aktivní na Instagramu
  • Založila projekt GirlsToGirls, který podporuje ženy a dívky v emancipaci
  • Společně s projektem vznikl i stejnojmenný podcast
  • V letech 2018 až 2019 přispívala do československé odnože VOGUE
  • Od roku 2019 studuje psychologii. 
  • V roce 2017 smazala ze svého kanálu všechna videa v češtině a oznámila, že bude točit videa jen v angličtině a kanál z Teri Blitzen změnila jen na Teri

Osobní život

Tereza Hodanová randila s hercem Zdeňkem Piškulou, ale v červnu 2015 oznámili rozchod. Následně randila Johny Machettou, ale vztah také nevydržel. Od roku 2017 se začala objevovat po boku Jakuba Stracha alias NobodyListen, ale v roce 2021 se rozešli. Jakub měl údajně vypisovat i jiným slečnám. 

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Celebrity Upřímná zpověď Teri Hodanové: První čáru kokainu jsem si dala v 16 letech, rodina nefungovala

Upřímná zpověď Teri Hodanové: První čáru kokainu jsem si dala v 16 letech, rodina nefungovala

Tereza Hodanová (24) byla dřív známá především jako Teri Blitzen a patřila mezi první youtubery v Česku vůbec. Být influencerem je obzvlášť v této době snem stále více mladých lidí, kteří dospívají. Vidina slávy, rychle nabytých peněz a jakéhosi pomyslného společenského uznání často převyšuje mnohem důležitější aspekty,...