Silvia Kucherenko

Slovenská modelka Silvia Kucherenko patří mezi jedny z nejsledovanějších osobností na Slovensku. Do povědomí české veřejnosti se dostala jako modelka s velkými rty. Nejdříve si dělala legraci, že si je zvětšuje pomocí cibule a následně přiznala, že jí k tomu pomohly šikovné ruce doktorů. Silvia má také plastickou operaci ňadre. V roce 2020 se ale rozhodla, že si rty nechá zmenšit a její změna se setkala s kladným ohlasem u lidí na sociálních sítích. 

Osobní život 

V roce 2008 se vdala za podnikatele Sergeje Kucherenka, se kterým má syna Alexandra. O dvanáct let později zveřejnila snímky ze svého svatebního dne. V roce 2015 byl ale Sergej zadržen policií ve Vídni a odsouzen an jedenáct let ve vězení. Údajně měl napáchat škody za 200 milionů korun a byl na něj vydán mezinárodní zatykač. 

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Celebrity Silvia Kucherenko poprvé ukázala maminku v plavkách: Její skutečný věk byste uhodli jen stěží

Silvia Kucherenko poprvé ukázala maminku v plavkách: Její skutečný věk byste uhodli jen stěží

Slovenská sexbomba Silvia Kucherenko (40) všem svým sledujícím pěkně vyrazila dech. Na sociálních sítích sdílela vůbec poprvé snímek maminky Moniky v plavkách. Modelka se už dříve pochlubila půvabnou maminkou a jasně tak ukázala, po kom zdědila dobré geny. Redakci VipStar.cz navíc prozradila, co její maminka dělá, aby...