Petra Palusková

Petra Palusková se narodila v roce 1992 a do povědomí široké veřejnosti se dostala v drsné reality show Robinsonův ostrov z roku 2017. Soutěž o přežití vysílala TV Nova a Petra se dostala v první sérii do finále mezi osmnáct soutěžících. 

 

Robinsonův ostrov 

Petra to v reality show Robinsonův ostrov neměla vůbec jednoduché. Soutěžící ji považovali za nejslabší článek s hezkou tváří a silikony. Petra si dokonce v jednu chvíli vytvořila alianci sama se sebou. Postupem času ale začala být silná ve výzvách o imunitu a ostatním dala co proto. Petra Palusková Robinsonův ostrov nevyhrála, ale alespoň ukázala, že ve hře byla právem. Na ostrově strávila 40 dní. 

 

Kariéra 

Petra Palusková se už před reality show živila jako fotomodelka a playmate. Po skončení Robinsonova ostrova moderovala chvíli kutilský pořad “Udělej si sám s Petrou”. Poté se rozhodla jít do slovenské reality show Farma, kde ale neuspěla a vypadla. Petra vždy ráda malovala a tíhla k umění. Do žádné další reality show se už nepřihlásila a věnuje se malování obrazů. V roce 2017 měla rozepsanou knihu o svém životě. 

 

Osobní život 

Petra dlouhou dobu hledala pravou lásku, ale neměla na ni štěstí. Prošla si několika románky, ale nikdy se nejednalo o nic vážnějšího. V roce 2018 si myslela, že  našla toho pravého a provdala se v Austrálii. Na sociálních sítích se tehdy pochlubila snímek ve svatebních šatech. V současné době partnera nemá.

 

 

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Reality show Vzpomínáte si na Petru Paluskovou? Hvězda Robinsonova ostrova se zhroutila a přiznala, že je na dně

Vzpomínáte si na Petru Paluskovou? Hvězda Robinsonova ostrova se zhroutila a přiznala, že je na dně

V první řadě drsné reality show Robinsonův ostrov patřila Petra Palusková (30) mezi nejvýraznější soutěžící. Od té doby ale uplynulo pět let a Petra se postupem času stáhla. Nedávno se na sociálních sítích svěřila, že padla na úplně dno a rozhodně se necítí v pohodě. Co se...