Petra Faltýnová

Petra Faltýnová se narodila 2. dubna 1978 v Praze a je česká modelka a 2. vicemiss České republiky 1998 a vítězka titulů Miss Silueta, Miss Foto a Miss Sympatie. Vystudovala Střední odbornou školu Bohemia Regia Praha s.r.o. v Praze 4. 

Kariéra

Po ukončení školy se začala naplno věnovat modelingu. Následně studovala interiérový design. Její kamarádka Petra Minářová ji přihlásila do soutěže Miss České republiky 1998, kde po vítězství v pražském kole uspěla i v celostátním kole. Modelingu se věnuje dodnes. Objevila se také před kamerou. Lidé ji mohli vidět ve filmu z roku 2017 Dukátová skála. Zahrála si také v seriálech Svatby v Benátkách a Cesty domů. 

Zajímavosti 

  • Mezi její první profesní zkušenosti patřila reklama na tyčinku Koko od společnosti orion z roku 1995

Osobní život 

Nejdříve randila s Libanoncem Ázou, poté s hokejistou Martinem Ručinským a podnikatelem Romanem Habajáčem. Následně si vzala za muže podnikatele Simona Štekla, se kterým má dceru Adrianu. Tomu ale byla nevěrná s hercem Jiřím Langmajerem. Došlo i na rozvod, ale vztah s Jiřím Langmajerem nevydržel. V letech 2012-2014 byl jejím partnerem Leoš Mareš. 

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Celebrity 3 osudové ženy Leoše Mareše: Nezkrotná divoška, smířená Poslušná a osudová láska

3 osudové ženy Leoše Mareše: Nezkrotná divoška, smířená Poslušná a osudová láska

Jeden z nejlépe placených moderátorů Česka Leoš Mareš (46) momentálně prožívá jedno z nejkrásnějších období. Než potkal svoji osudovou lásku Moniku Marešovou (41), prošel několika nevydařenými vztahy. Mezi jeho osudové ženy kromě Moniky jednoznačně patří Monika Marešová, dříve Poslušná (47) a modelka Petra Faltýnová (44).