Petra Faltýnová

Petra Faltýnová se narodila 2. dubna 1978 v Praze a je česká modelka a 2. vicemiss České republiky 1998 a vítězka titulů Miss Silueta, Miss Foto a Miss Sympatie. Vystudovala Střední odbornou školu Bohemia Regia Praha s.r.o. v Praze 4. 

Kariéra

Po ukončení školy se začala naplno věnovat modelingu. Následně studovala interiérový design. Její kamarádka Petra Minářová ji přihlásila do soutěže Miss České republiky 1998, kde po vítězství v pražském kole uspěla i v celostátním kole. Modelingu se věnuje dodnes. Objevila se také před kamerou. Lidé ji mohli vidět ve filmu z roku 2017 Dukátová skála. Zahrála si také v seriálech Svatby v Benátkách a Cesty domů. 

Zajímavosti 

  • Mezi její první profesní zkušenosti patřila reklama na tyčinku Koko od společnosti orion z roku 1995

Osobní život 

Nejdříve randila s Libanoncem Ázou, poté s hokejistou Martinem Ručinským a podnikatelem Romanem Habajáčem. Následně si vzala za muže podnikatele Simona Štekla, se kterým má dceru Adrianu. Tomu ale byla nevěrná s hercem Jiřím Langmajerem. Došlo i na rozvod, ale vztah s Jiřím Langmajerem nevydržel. V letech 2012-2014 byl jejím partnerem Leoš Mareš. 

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Celebrity Divoký mejdan královny plastik Evy Feuereislové: K 33. narozeninám dostala funkční pistoli

Divoký mejdan královny plastik Evy Feuereislové: K 33. narozeninám dostala funkční pistoli

Eva Feuereislová, která je známá mezi lidmi jako královna plastik, oslavila o víkendu 33. narozeniny. Bujará párty se nesla ve velkém stylu a o zábavu bylo postaráno. Na mejdan překvapivě dorazila modelka Petra Faltýnová (44), která se na veřejnosti neukázala už pěkně dlouho. Redakci VipStar.cz Eva prozradila...

Celebrity Petra Faltýnová se ukázala na veřejnosti po několika letech: Na narozeninách Evy F. předvedla skvělou formu

Petra Faltýnová se ukázala na veřejnosti po několika letech: Na narozeninách Evy F. předvedla skvělou formu

Modelka Petra Faltýnová (44) se v posledních letech drží v ústraní a na veřejnosti se příliš neukazuje. Nyní ale udělala výjimku a vyrazila na třiatřicáté narozeniny reality show hvězdičky Evy Feuereislové. Na večírku ukázala, že je stále v top formě. Bývalá partnerka moderátora Leoše Mareše (46) má...

Celebrity 3 osudové ženy Leoše Mareše: Nezkrotná divoška, smířená Poslušná a osudová láska

3 osudové ženy Leoše Mareše: Nezkrotná divoška, smířená Poslušná a osudová láska

Jeden z nejlépe placených moderátorů Česka Leoš Mareš (46) momentálně prožívá jedno z nejkrásnějších období. Než potkal svoji osudovou lásku Moniku Marešovou (41), prošel několika nevydařenými vztahy. Mezi jeho osudové ženy kromě Moniky jednoznačně patří Monika Marešová, dříve Poslušná (47) a modelka Petra Faltýnová (44).