Ondřej Vlček

Ondřej Vlček se narodil v roce 1997 v Ostravě a živí se jako youtuber a tiktoker.

Kariéra 

Ondřej Vlček nejdříve začal působit na Facebooku, kde zveřejňoval jednoduchá meme a nasbíral si solidní fanouškovskou základnu. V roce 2017 přesedlal na YouTube. Ondřej patří k nejkontroverznějším youtuberům u nás a i přesto, že se mu během jednoho roku podařilo nasbírat 100 tisíc odběratelů, tak to mnohdy vypadá, že má víc hejtrů než obdivovatelů. NA konci června 2019 měl už jeho youtube kanál přes 250 tisíc odběratelů. 

Na YouTube natáčí vtipná videa a pranky. S příchodem Tik Toku přesedlal i tam. Na Tik Toku převážně streamuje a za peníze lidí plní různé úkoly a výzvy. Na Tik Toku má Ondřej přes 140 tisíc sledujících. 

Kontroverze/ Osobní život 

Největší pozornost získal Ondřej Vlček na jaře roku 2019, kdy vyšel najevo jeho vztah s teprve třináctiletou Veronikou. Tehdy bylo Ondřejovi třiadvacet let a okamžitě ho začali lidé napadat, že je pedofil a vysloužil si pár facek od bratra své přítelkyně. Ondřej se snažil obhajovat s tím, že se jedná o mladou lásku a rozhodně spolu neměli pohlavní styk, protože si na Veroniku počká. 

Zašlo to tak daleko, že si dal Vlček nějakou dobu pauzu od YouTube a prohlásil, že zvažuje vyhledání psychologické pomoci. Došlo i na rozchod, ale záhy se dali opět dohromady. V roce 2020 oznámili znova rozchod a tentokrát definitivní.  

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Instagram 5 nejbizarnějších českých influencerů: Kluk s kamením, občasný bezdomovec nebo mimozemský Lukáš Kril

5 nejbizarnějších českých influencerů: Kluk s kamením, občasný bezdomovec nebo mimozemský Lukáš Kril

Sociální sítě už dávno nejsou místem, kde se prezentují a zviditelňují lidé, kteří tvoří nějaký smysluplný obsah, dalším lidem něco předávají nebo natáčí zábavný content. V poslední době sociální sítě vyplavují bizarní postavičky, které publikum ve většině bere sice jako guilty pleasure, ale díky tomu jejich čísla...