Miloš Kant

Miloš Kant je český miliardář a majitel nočních podniků ve švýcarském Lucernu. Narodil se v roce 1956. 

 

Zásnuby v Cannes 

Miloš Kant na sebe upozornil v květnu 2019 na filmovém festivalu v Cannes, při premiéře filmu Mektoub, My Love: Intermezzo. Tehdy poklekl před bývalou tanečnicí od tyče Margaridou Aranah, od které ho dělilo 38 let a požádal ji o ruku. Stalo se tak pouhých šest týdnů od jejich seznámení. Margarida před vztahem s Kantem byla v portugalské reality show a živila se jako striptérka. Krátce po jejich zasnoubení Margarida odjela zpět domů do Portugalska a za svou láskou se už nikdy nevrátila. V Portugalsku si za Kanta našla herce Angela Rodriguese. 

 

Osobní život 

Po nevydařených zásnubách s Margaridou se Kant opět zamiloval. Tentokrát by měla být jeho vyvolenou mladičká exotická kráska Catarina. 

 

Kontroverze 

V roce 2013 skončil Miloš Kant na několik dní ve vazbě. Údajně měl násilím nutit své zaměstnance, aby mu vrátili výplaty za několik měsíců. Byl přesvědčen o tom, že mu peníze zaměstnanci ukradli z kasy. Jednalo se v přepočtu o 5,8 milionu korun. Do vězení podnikatel nešel, ale musel zaplatil půlmilionovou pokutu. 

 

 

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Celebrity Kontroverzní miliardář Miloš Kant (66): Po ostudě na červeném koberci se pyšní exotickou snoubenkou

Kontroverzní miliardář Miloš Kant (66): Po ostudě na červeném koberci se pyšní exotickou snoubenkou

Kontroverzní miliardář a majitel nočních podniků ve švýcarském Lucernu Miloš Kant (66) opět září štěstím. V roce 2019 se dostal do povědomí lidí, když na filmovém festivalu v Cannes poklekl na červeném koberci a požádal mladou partnerku Margaridu Arnah (28) o ruku. Ze svatby ale nakonec sešlo....