Lukáš Kril

Lukáš Kril je bizarní postavička českého Instagramu, Tik Toku a YouTube. Lukáš nenatáčí žádná videa ani netvoří content, který by ostatní inspiroval či snad něčemu naučil. Lukáš Kril je pro mnoho lidí tzv. guilty pleasure a původem je z Liberce. 

Lukáš Kril se podle necyklopedie.org zapsal do dějin lidstva objevením nového jazyka, které pojmenoval Krilšitna. Jedná se o specifický jazyk, který se odlišuje od všech existujících jazyků, které na světě existují. 

Clash of The Stars 

Lukáš Kril se stal jedním z hvězd souboje známých osobností, které se utkaly v turnaji organizace Clash Of The Stars 25. června 2022. Jednalo se o jeden z nejočekávanějších a nejbizarnějších zápasů, protože proti Lukášovi se postaví Koleso, který si na tiskovou konferenci donesl hlávku salátu s tím, že svého soupeře “rozjebe jako salát”. Jakmile se setkali tváří v tvář, Lukáš Kril Kolesovi shodil salát na zem a dal mu facku. Nakonec musela zasáhnout ochranka. Turnaj Clash Of The Stars: Round 2 nabídl kromě polštářové bitvy i klasické zápasy podle pravidel MMA.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Instagram 5 nejbizarnějších českých influencerů: Kluk s kamením, občasný bezdomovec nebo mimozemský Lukáš Kril

5 nejbizarnějších českých influencerů: Kluk s kamením, občasný bezdomovec nebo mimozemský Lukáš Kril

Sociální sítě už dávno nejsou místem, kde se prezentují a zviditelňují lidé, kteří tvoří nějaký smysluplný obsah, dalším lidem něco předávají nebo natáčí zábavný content. V poslední době sociální sítě vyplavují bizarní postavičky, které publikum ve většině bere sice jako guilty pleasure, ale díky tomu jejich čísla...