Lucie Šlégrová

Lucie Šlégrová (Králová) se narodila 10. února 1982 v Teplicích. Ve svých třiadvaceti letech vyhrála titul Miss České republiky 2005. Od deseti let se věnovala tanci, divadlu a vystupovala na společenských akcích a tanečních představeních. 

Kariéra 

V roce 1997 vyhrála titul Miss Teenager Teplice, Miss Teplice 2003 a Miss Severních Čech 2004. Téhož roku byla vybrána do Miss České republiky, ale kvůli rodinným důvodům musela ze soutěže odstoupit. Další rok se soutěže krásy opět zúčastnila a vyhrála ji. Získala také titul Miss hlas, Miss Sympatie a Miss Talent za scénický tanec. Českou republiku následně reprezentovala na Miss World 2005 v Číně, kde se v soutěži Miss Talent opět umístila na předních příčkách. 

Zajímavosti 

  • Po výhře v Miss České republiky se začala věnovat charitě a založila organizaci, která pomáhala seniorům 

Osobní život 

Prvního partnera Lucie Šlégrové Václava Krejcárka zabila exmanželka. S druhým partnerem Zdeňkem Kaufmannem má dva syny Roberta a Richarda, ale manželství se rozpadlo. Podruhé se vdala v květnu 2015 za hokejistu Jiřího Šlégra, který má z předchozího vztahu dceru a s Lucií má ještě syna. 

 

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

KVIFF Nejkrásnější páry Karlových Varů 2021: Tátové Štáfek a Bouček, Geislerová s kolouškem nebo tajemná Issová

Nejkrásnější páry Karlových Varů 2021: Tátové Štáfek a Bouček, Geislerová s kolouškem nebo tajemná Issová

Filmový festival Karlovy Vary není jenom o filmech, večírcích a krásných róbách na červeném koberci. Čas od času se překvapivě známé osobnosti v doprovodu nového partnera nebo prozradí, co se v jejich soukromém životě událo nového. Podívejme se nyní na 9 krásných párů, které zazářily v loňském...

Módní policie Takhle na červený koberec rozhodně ne: 5 hvězd, které na loňských Varech spáchaly módní harakiri

Takhle na červený koberec rozhodně ne: 5 hvězd, které na loňských Varech spáchaly módní harakiri

Filmový festival v Karlových Varech je vždy jedna z největších události roku. Loňský 55. ročník nebyl výjimkou a na červeném koberci se vystřídala řada hvězd. Některé při zahájení svými modely okouzlily všechny přítomné, ale byli i tací, kteří šlápli vedle. Podívejme se na 5 osobností, které na...