Koleso

Patrik Pešava je známý především pod přezdívkou Koleso a narodil se v Českém Těšíně a celé dětství strávil různě po pěstounech. Koleso začal svoji kariéru na sociální sítí Tik Tok, kde o jeho životě pravidelně natáčel krátká videa jeho kamarád. Koleso je bizarní postavička, která svým sledujícím nepřináší nic objevného ani poučného, ale funguje jako guilty pleasure. Je známý tím, že má problémy se zákonem. 

Clash Of The Stars 

Koleso je jednou z populárních osobností na sociálních sítích, které se utkaly v turnaji organizace Clash Of The Stars 25. června 2022. Jednalo se o jeden z nejočekávanějších a nejbizarnějších zápasů, protože se proti Kolesovi postavila další bizarní postavička českého internetu Lukáš Kril. Koleso si na tiskovou konferenci donesl hlávku salátu s tím, že svého soupeře “rozjebe jako salát”. Jakmile se setkali tváří v tvář, Lukáš Kril Kolesovi shodil salát na zem a dal mu facku. Nakonec musela zasáhnout ochranka. Turnaj Clash Of The Stars: Round 2 nabídl kromě polštářové bitvy i klasické zápasy podle pravidel MMA. 

Kontroverze 

V květnu 2022 byl Koleso dopaden a zadržen policií. Jezdil bez řidičského oprávnění a měl zákaz řízení na rok. Policie si pro Kolesa dojela do Benešova u Prahy, kde bydlel u svého kamaráda a následně ho odvezli na služebnu. Po výslechu byl propuštěn. To není ovšem jediný vroubek. V Ostravě Vítkovicích měl rozbít čekárnu. Sám Koleso se k tomuto incidentu vyjádřil, že ho to mrzí a lituje svého činu. 

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Instagram 5 nejbizarnějších českých influencerů: Kluk s kamením, občasný bezdomovec nebo mimozemský Lukáš Kril

5 nejbizarnějších českých influencerů: Kluk s kamením, občasný bezdomovec nebo mimozemský Lukáš Kril

Sociální sítě už dávno nejsou místem, kde se prezentují a zviditelňují lidé, kteří tvoří nějaký smysluplný obsah, dalším lidem něco předávají nebo natáčí zábavný content. V poslední době sociální sítě vyplavují bizarní postavičky, které publikum ve většině bere sice jako guilty pleasure, ale díky tomu jejich čísla...