Kate Middleton

Catherine Elizabeth Middleton, vévodkyně z Cambridge se narodila 9. ledna 1982 ve Velké Británii a je členka britské královské rodiny. Kate vyrostla ve vesnici Chapel Row v anglickém hrabství Berkshire. Kate je nejstarší ze tří sourozenců, má mladší sestru Pippu a mladšího bratra Jamese. 

Dětství a studium 

V letech 1984-1986 žila s rodinou v Ammánu v Jordánsku, kde její otec Michael Middleton pracoval pro British Airways. Kate byla velmi talentovaná na sport a byla kapitánkou ženského týmu pozemního hokeje. Následně krátce studovala psychologii, ale poté se zaměřila na dějiny umění. Během studií se živila na částečný úvazek jako servírka a v roce 2005 promovala na Univerzitě v St Andrews s vysokoškolským magisterským titulem z dějin umění. 

Po dokončení univerzity pracovala ve společnosti svých rodičů Party Pieces a v listopadu 2006 byla zaměstnána na částečný úvazek v módním domě Jigsaw jako asistentka nákupčího. 

Osobní život 

S princem Williamem se seznámila na Univerzitě v St Andrews, kde si jí všiml, když předváděla oblečení na módní přehlídce. V roce 2005 se dostal jejich vztah do povědomí médií. V roce 2007 proběhla krátká zpráva o tom, že se měli rozejít, ale téhož roku tyto spekulace oba vyvrátili. 

V říjnu 2010 se zasnoubili na dovolené v Keni. Svatba se konala v pátek 29. dubna 2011 v opatství Westminster. Dne 22. července 2013 se jim narodil první syn George Alexander Louis. Dne 2. května 2015 přišla na svět dcera Charlotte Elizabeth Diana a třetí potomek přišel na svět 23. dubna 2018 a dostal jméno Louis Arthur Charles. 

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Zahraničí Královská rodina se otřásá v základech: Princ William má podvádět Kate s modelkou, měla od něj dostat náhrdelník na Valentýna

Královská rodina se otřásá v základech: Princ William má podvádět Kate s modelkou, měla od něj dostat náhrdelník na Valentýna

Královská rodina se dostala opět do středu pozornosti médií. Tentokrát to není Harry (38) a Meghan (41), ale William (40) a Kate (41). Server Marca.com přišel s informací, že následník trůnu William má poměr s modelkou Sarah Rose Hanbury (38), se kterou údajně strávil Valentýna. Rose má...