Kate Middleton

Catherine Elizabeth Middleton, vévodkyně z Cambridge se narodila 9. ledna 1982 ve Velké Británii a je členka britské královské rodiny. Kate vyrostla ve vesnici Chapel Row v anglickém hrabství Berkshire. Kate je nejstarší ze tří sourozenců, má mladší sestru Pippu a mladšího bratra Jamese. 

Dětství a studium 

V letech 1984-1986 žila s rodinou v Ammánu v Jordánsku, kde její otec Michael Middleton pracoval pro British Airways. Kate byla velmi talentovaná na sport a byla kapitánkou ženského týmu pozemního hokeje. Následně krátce studovala psychologii, ale poté se zaměřila na dějiny umění. Během studií se živila na částečný úvazek jako servírka a v roce 2005 promovala na Univerzitě v St Andrews s vysokoškolským magisterským titulem z dějin umění. 

Po dokončení univerzity pracovala ve společnosti svých rodičů Party Pieces a v listopadu 2006 byla zaměstnána na částečný úvazek v módním domě Jigsaw jako asistentka nákupčího. 

Osobní život 

S princem Williamem se seznámila na Univerzitě v St Andrews, kde si jí všiml, když předváděla oblečení na módní přehlídce. V roce 2005 se dostal jejich vztah do povědomí médií. V roce 2007 proběhla krátká zpráva o tom, že se měli rozejít, ale téhož roku tyto spekulace oba vyvrátili. 

V říjnu 2010 se zasnoubili na dovolené v Keni. Svatba se konala v pátek 29. dubna 2011 v opatství Westminster. Dne 22. července 2013 se jim narodil první syn George Alexander Louis. Dne 2. května 2015 přišla na svět dcera Charlotte Elizabeth Diana a třetí potomek přišel na svět 23. dubna 2018 a dostal jméno Louis Arthur Charles. 

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Zahraničí Dojemný vzkaz nemocné Kate oslavenci princi Williamovi(42): Moc tě milujeme táto, píší

Dojemný vzkaz nemocné Kate oslavenci princi Williamovi(42): Moc tě milujeme táto, píší

Následník britského trůnu, princ William, dnes slaví dvaačtyřicáté narozeniny a slaví s ním nejen celé Spojené království, ale i Commonwealth. Britská královská rodina svému členovi popřála pro ně velmi neobvyklým způsobem - fotografií, kde je princ William zachycen v dosud nejcivilnější podobě vůbec. Následník trůnu je na...

Zahraničí Princezna Kate konečně prolomila mlčení: Řekla, jak na tom je a co bude následovat

Princezna Kate konečně prolomila mlčení: Řekla, jak na tom je a co bude následovat

Všichni bedlivě čekali na to, až princezna Kate Middleton (42) konečně promluví. Nyní Kate prolomila mlčení a promluvila o svém stavu. Také se rozpovídala o tom, co se nyní bude dít dála. Fanoušci jsou nadšení a dle jejich reakcí Kate vypadá skvěle. Jaké novinky prozradila?

Zahraničí Léčba se komplikuje. Kate se možná nevrátí už nikdy, uniklo z paláce

Léčba se komplikuje. Kate se možná nevrátí už nikdy, uniklo z paláce

Léčba princezny Kate (42) je extrémně náročná. Zákeřné rakovině se ale nehodlá podvolit a bojuje s ní ze všech sil. Podle zdrojů z Buckinghamského paláce je ale možné, že ve formě jako před onemocněním už manželku prince Williama (41) nikdy neuvidíme.

Zahraničí Princezna Kate měla předat děsivý vzkaz. Potom už ji nikdo neviděl

Princezna Kate měla předat děsivý vzkaz. Potom už ji nikdo neviděl

Fanoušci se dlouhodobě obávají o princeznu Kate (42), která bojuje s rakovinou. Jako ještě větší problém než zákeřnou nemoc vnímají fakt, že se vůbec neukazuje na veřejnosti. Konspiračním teoriím teď nahrála slova anglického mentalisty Derrena Browna. Ten se měl s Kate setkat dva týdny předtím, než ji...

Zahraničí William konečně promluvil o stavu Kate. Nečekaná slova plná bolesti

William konečně promluvil o stavu Kate. Nečekaná slova plná bolesti

Zájem veřejnosti o zdravotní stav princezny Kate (42) zkoušené zákeřnou rakovinou neutichá. Otázkám ale musí čelit princ William (41), protože Kate kvůli náročné léčbě nikam nechodí.

Celebrity Palác se vyjádřil ke stavu princezny Kate. Padla zásadní slova

Palác se vyjádřil ke stavu princezny Kate. Padla zásadní slova

Královská rodina pokládá spekulace o zdravotním stavu princezny Kate (42) za nechutné. Tvrdí to zdroj z Kensingtonského paláce. Okolí budoucí královny manželky, která bojuje s rakovinou, rozčílily domněnky o tom, že se Kate možná už nikdy nevrátí ke svým předešlým královským povinnostem.