Ivana Gottová

Ivana Gottová, rozená Macháčková, se narodila 20. ledna 1976 v Opavě. Ivana je vdova po Karlu Gottovi a jednu dobu se živila také jako moderátorka. Ivana Gottová pochází z Opavy, kde vystudovala střední zdravotnickou školu. Má bratr Pavla, který pracuje ve zdravotnictví. 

Kariéra

Po studiu odjela do USA, kde tři roky pracovala jako au pair. Následně se vrátila do Česka a pracovala jako osobní asistentka zahraničních herců, kteří v České republice natáčeli filmy. Působila také jako produkční Divadla Broadway. Od července 2010 až do června 2015 moderovala VIP zprávy na televizní stanici Prima. Poté se rozhodla, že bude dál pokračovat ve studiu a přihlásila se na Univerzitu Jana Amose Komenského v Praze, obor Sociální a mediální komunikace, který úspěšně zakončila v červnu 2014 titulem bakalář. 

Zajímavosti 

  • Ivana Gottová byla ambasadorkou projektu Avon Pochod proti rakovině prsu v letech 2012, 2013, 2014 
  • v roce 2013 vydala audio CD Andělské pohádky na dobrou noc se 7 pohádkami, které namluvila a nazpívala se svými dcerami
  • Od roku 2016 byla součástí managementu svého manžela Karla Gotta 
  • Po smrti Karla Gotta organizovala vzpomínkové koncert

Osobní život 

V roce 1998 se poprvé seznámila s Karlem Gottem, se kterým začala následně randit. Dne 30. dubna 2006 se jim narodila první dcera Charlotte Ella. Dne 7. ledna 2008 v Las Vegas proběhla svatba a 28. května 2008 se jim narodila druhá dcera Nelly Sofie.  

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

KVIFF Nezapomenutelné momenty Varů: Odzbrojující dekolt Čvančarové, laškující Šebrle nebo Gottová utržená ze řetězu

Nezapomenutelné momenty Varů: Odzbrojující dekolt Čvančarové, laškující Šebrle nebo Gottová utržená ze řetězu

Filmový festival v Karlových Varech patří jednoznačně mezi největší společenské události roku. České i zahraniční celebrity opět zaplaví lázeňské město a všichni se mohou těšit na neotřelé a noblesní róby, které vynesou na červený koberec, nálož filmů, ale také na módní faux pas nebo trapasy, které tak...