Gábor Boráros

MMA zápasník a historicky první šampion Oktagon Výzvy Gábor Boráros se narodil 5. března 1992 Dunajské Strede na Slovensku. V místě, kde bydlel, se mluvilo převážně maďarsky, takže i dnes je poznat, že mu slovenský jazyk není úplně blízký. 

Kariéra

Už od mala tíhl ke sportu, ale nejdříve se dal na dráhu fotbalu, kterým si jednu dobu přivydělával na živobytí. Jakmile ale zjistil, že ho fotbal nenaplňuje, rozhodl se skončit. 

Začátky v MMA

Jedním z jeho klíčových momentů bylo setkání s Attilou Véghem, kdy si Attila všiml Gábora jak trénuje a umožnil mu trénovat s profesionály. Gábor se utvrdil v tom, že se chce věnovat smíšeným bojovým sportům a i přes nepřízeň rodičů si šel za svým snem. 

V roce 2016 měl po dlouhé rekonvalescenci zlomené čelisti, několik vítězných zápasů. Následně byl osloven spolumajitelem a promotérem Oktagonu Pavolem Nerudou s vizí a myšlenkou zrealizovat reality show, kde hlavní roli měli hrát čeští a slovenští zápasníci. Účast a pozdější vítězství v první sérii Oktagon Výzvy mu změnila život. 

Úspěchy

Před příchodem do Organizace Oktagon MMA si v roce 2014 odnesl titul maďarské organizace HFC a mihnul se také v X Fight. Na svém kontě má 18 vítězství, 10 porážek a v premiéře mezi profesionály v roce 2011 má jedinou remízu. Jeho předností je boj v postoji a celkově jde o silného zápasníka. V roce 2022 se stal jedním z účastníků Survivor 2022. 

Gábor Boráros vs Jakub Štáfek 

V rámci projektu Oktagon Underground kývl Gábor Boráros na boxerský duel s hercem a fighterem Jakubem Štáfkem. Zápas se uskuteční v O2 Aréně 26. února 2022 na 6 kol po 3 minutách. 

Zajímavosti

  • V minulosti se Gábor objevil v turnajích karetní hry Poker Texas Holdem
  • V minulosti mu byl odcizen instagramový profil, naštěstí mu byl následně vrácen 

Osobní život 

Monika v říjnu 2021 oznámila, že se svým partnerem a MMA bijcem Gáborem Borárosem čeká prvního potomka. Dne 5. dubna 2022 se jim narodila dcera Zora. Ani ne dva týdny od porodu Monika skrz sociální sítě oznámila, že její partner a otec Zory hledal štěstí jinde a to v době, kdy přicházela jejich dcera na svět.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Celebrity První fotky hvězdy Survivoru a nové milenky: Gábor Boráros opustil rodinu a dal přednost žhavé krásce

První fotky hvězdy Survivoru a nové milenky: Gábor Boráros opustil rodinu a dal přednost žhavé krásce

MMA zápasník Gábor Boráros (30) budí dojem, že si nemůže vybrat. Po rozchodu se snoubenkou Monikou Jákliovou (28) netrvalo dlouho a Gábor si našel náhradu. Na sociálních sítích se objevil na snímcích po boku půvabné černovlasé krásky. To většinu fanoušků dost překvapilo, protože poměrně nedávno sdílela jeho...