Connie Hozak

Fotomodelka Konstance Hozakova alias Connie Hozak se narodila 4. ledna 1994 v Německu v Mnichově. 

Kariéra

V minulosti se živila jako herečka z filmů pro dospělé nebo playmate.

Osobní život

Konstance se je bývalá manželka bouřliváka Lea Beránka, který se proslavil v reality show Hotel Paradise a jako neúspěšný rapper. Pár se poznal krátce po prvním propuštění Lea Beránka z vězení. Jejich vztah byl ale jako na horské dráze a po pouhém půl roce se rozešli. Na dlouho jim to ale nevydrželo. 

Opět se dali dohromady, následovalo usmiřování a zásnuby. I přesto, že spoustu lidí Konstance odrazovalo od svatby s divochem Beránkem, nakonec si své “ano” řekli 4. července 2015. Honosná svatba proběhla na Slapech na soukromém pozemku. Svatební noc si novomanželé užili v luxusním hotelu v Praze. O rok později v roce 2016 se jim narodila společná dcera Violetta. 

Chvíli to vypadalo, že se z Lea stal skutečně vzorný otec. Konstance sekla s natáčením filmů pro dospělé a jako rodina si užívali luxusní dovolené. Ve vztahu se po čase objevily znovu problémy a vše vyvrcholilo Leovým dalším odsouzením v roce 2020 na šest let za těžké ublížení na zdraví, vyhrožování a výtržnictví. Konstance se s neposlušným manželem rozvedla, přijala znova své příjmení Hozakova a dál vychovává sama jejich dceru Violett. 

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Rozhovor Manželství Connie Hozak a Lea Beránka: Podruhé jsem se narodila, ukončit vztah se závislákem na pervitinu je boj

Manželství Connie Hozak a Lea Beránka: Podruhé jsem se narodila, ukončit vztah se závislákem na pervitinu je boj

Konstance Hozakova (29) je bývalá manželka reality show hvězdičky a neúspěšného rappera Lea Beránka (33). Zatímco si Leo odpykává svůj šestiletý trest za těžké ublížení na zdraví, Konstance vychovává jejich společnou dceru Violett. V rozhovoru pro VipStar.cz Konstance promluvila o mateřství a bouřlivém manželství s Leem.