Smutný osud malé Miss: Plnila sny drogově závislé matky, neměla dětství a skončila jako otylá puberťačka

Zahraničí Smutný osud malé Miss: Plnila sny drogově závislé matky, neměla dětství a skončila jako otylá puberťačka
Více

Alana Thompson (16) byla úplně obyčejná dívenka, která chtěla žít normální život jako jako její vrstevnice. To by ale nesměla mít za matku June Shannon (42), která si skrz svoji dceru léčila komplexy a nutila ji účastnit se všemožných dětských soutěží krásy a následně reality show. Výsledek je takový, že dívka známá jako Honey Boo Boo neprožila žádné dětství a momentálně je z ní otylá a nešťastná puberťačka.

Alana Thompson alias Honey Boo Boo je produktem své nevyzrálé matky. Od útlého dětství se účastnila všemožných dětských soutěží krásy a působila v reality show.

Místo obyčejného dětství, po kterém touží snad každá slečna v jejím věku, musela plnit sny matky June Shannon. Honey Boo Boo neměla žádné rodinné zázemí a vlastní matka z ní udělala stroj na peníze.

June Shannon dokonce zašla tak daleko, že v útlém věku dceři vycpávala dekolt, aby připomínala zpěvačku Dolly Parton. Naprostá absence soudnosti matky a touha po slávě udělala z kdysi roztomilé dívky otylou a nešťastnou puberťačku.

CelebrityMateřství Ewě Farne neskutečně svědčí: Sdílela dojemný snímek s dcerou a fanoušci se mohli rozplynout

Mateřství Ewě Farne neskutečně svědčí: Sdílela dojemný snímek s dcerou a fanoušci se mohli rozplynout

Matka zatčena za držení drog

Producenti ovšem z nešťastné Alany Thompson byli nadšení a nabídli jí natáčení reality show Here Comes Honey Boo Boo, kde vystupovala celá její rodina.

Alana rostla doslova jako dříví v lese a místo pochopení a mateřské lásky se jí dostalo posměchu, protože nebyl nikdo, kdo by jí řekl, jak se má chovat, co říkat nebo jak se prezentovat.

Přála bych si, abych měla další prst, to bych do ruky mohla chytit více sýrových kuliček,“ zní jedna z legendárních hlášek mladé holčičky, která sklízí v posledních letech jen posměch.

Její matka je známá převážně svou slabostí pro pro sexuálních delikventy, z nichž někteří byli odsouzeni pro údajné sexuální zneužívání Juniných dalších dětí. Před třemi lety byla matka Alany dokonce zatčena za držení drog.

Nemám žádnou kamarádku, nikomu nevěřím

V současné době je Alaně šestnáct let a pomalu si uvědomuje, že jí matka kompletně zničila život. Nemá jedinou kamarádku a nikomu nevěří. Jakmile se zeptali novináři na dorogovou závislost matky, snažila se být velmi taktní.

Nikomu bych tuhle skutečnost nepřála. Když na tom byla máma nejhůř, opravdu jsem nevěděla ani já, ani sourozenci, kde skončíme. Jsem ráda, že jsem to nakonec ustála,“ řekla.

Alana mohla mít krásné dětství a místo toho ji semlel americký šoubyznys. Na sociální sítí Instagram ji sleduje milion lidí, ale těžko soudit zda je to vůbec ku prospěchu nebo naopak.

Bývalá dětská Miss krásy musela předčasně dospět, přibrala a pomalu se snaží žít normální život. Lidé jí drží palce, aby se konečně vymanila ze spárů své matky. Tak snad se jí to podaří.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Špatná kopie Jennifer Lopez? Jessica Alves se předvedla v odvážném outfitu, který odhalil téměř vše Zahraničí

Špatná kopie Jennifer Lopez? Jessica Alves se předvedla v odvážném outfitu, který odhalil téměř vše

Hvězda Beverly Hills 90210 Shannen Doherty vyděšená k smrti: Rakovina se rozšířila do mozku, pláče Zahraničí

Hvězda Beverly Hills 90210 Shannen Doherty vyděšená k smrti: Rakovina se rozšířila do mozku, pláče

Samantha ze Sexu ve městě je zpátky: Kim Cattrall natáčela v utajení, Sarah Jessica Parker se s ní nepotkala Zahraničí

Samantha ze Sexu ve městě je zpátky: Kim Cattrall natáčela v utajení, Sarah Jessica Parker se s ní nepotkala