Skandál Vítka v Big Brother: Dones mi trenky Davida a dostaneš cigaretu, uplácel soutěžící

Big Brother Skandál Vítka v Big Brother: Dones mi trenky Davida a dostaneš cigaretu, uplácel soutěžící
Více

Ve 24. díle show Big Brother Česko & Slovensko do domu zavítali Mikuláš, čert a anděl v podání Davida, Standy a Terezy. Spolubydlící se postupně trojici svěřovali, jakých dobrých skutků, ale i hříchů, se dopustili v uplynulém roce. Znovu se otevřel kauza Vítek, David a ukradené spodní prádlo. Prvotní žertík se trošku zvrtl v nepříjemnou realitu.

Následně Big Brother spolubydlícím oznámil, že musejí být až do konce týdne přivázaní v párech k sobě. Dvojice spolu vytvoří David s Vítkem, Katrin se Standou, Soňa s Ellou, František s Karolínou, Petra s Tarikem, Zoe s Terezou a Barbarou budou muset fungovat v trojici.

 Vítek se nechal slyšet, že díky spárování s Davidem se bude dříve probouzet a také více cvičit, protože díky tomuto úkolu má k dispozici zdarma fitness trenéra. Vzápětí této možnosti využívá a s Davidem se vrhá do cvičení. Soňa s Ellou pomlouvají Katrin. Katrin na terase vyčítala Standovi, že jí šikanoval a příliš se nechával ovlivňovat Andrejem. On se jí omlouvá, ale zároveň říká, že je přecitlivělá a věci si příliš bere.

RozhovorShopaholicadel vrací úder muži, který ji obvinil ze sexuálního násilí: Smrdí a hrozně pije, říká

Shopaholicadel vrací úder muži, který ji obvinil ze sexuálního násilí: Smrdí a hrozně pije, říká

Karolína se zamilovala do Františka

Karolína v posteli flirtovala s Františkem a následující den se ve zpovědnici svěřuje Big Brotherovi, jaký má k němu vztah. Říká, že stávající mise, kdy musí být spoutána s Františkem je pro ni splněný sen. František je podle ní moc fajn, naslouchá jí a je jí nápomocný.

Standa s Katrin probírali ostatní spolubydlící. Standa se nechal slyšet, že s Terezou vychází dobře, ale celý den by s ní trávit nechtěl. Ve zpovědnici následně Standa vysvětluje Big Brotherovi, že ačkoliv se dříve zařekl, že už s Katrin nebude mluvit, musel se nyní adaptovat na pravidla hry. Svůj názor na ni ale nezměnil. Poté společně pomlouvali Soňu.

Vítek mluví ve Zpovědnici o tom, jak vychází v páru s Davidem. Jediný problém vidí v nutnosti sdílet s ním společnou postel v ložnici pro pána/pány domu, protože lože není příliš prostorné. Následují nominace.

Za trenky Davida dostaneš cigaretu

Big Brother oznamuje spolubydlícím výsledky nominací: Tento týden se spolu v diváckém hlasování utkají Soňa, František a Tereza. David začal opět řešit původní úkol s trenkami a Vítkem. „Včera jsem se dozvěděl, pro mě nemilou informaci. Šrotovalo mi to v hlavě a nemohl jsem spát,“ rozpovídal se.

To, co jsme vymysleli za pět minut a měli to jako úkol, aby vzal mé trenky a uděláme halo. Včera se mi přiznal, že to udělali ještě předtím. Byla v tom zapletená i Karolína, která mi vzala dvoje trenky,“ promluvil o celém incidentu ve zpovědnici.

CelebrityPoznáte známou českou influencerku? Patricie Pagáčová ji dohnala k slzám a Ben o ní složil song

Poznáte známou českou influencerku? Patricie Pagáčová ji dohnala k slzám a Ben o ní složil song

David neměl ze situace dobrý pocit. „Měl je přes noc a nemám z toho dobrý pocit. Když se sám předtím chválil, že stále chodí masturbovat. Nejsem s tím ok. Pro mě je to přes čáru a spát v té malé posteli, já se tam ani neotočím. Přijal jsem všechny lidi, ale tohle je ta hranice,“ dodal.

Následně David ještě řekl, že za ním přišel Standa s tím, ať mu dá jedny trenky svoje pro Víta, že mu za to Vít dá cigarety, které neměl. „Ani ve snu mě nenapadlo, že mi je ukradnou.“

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Finále Big Brother: Výhru 2,5 milionů korun si odnáší šoumen, který rozdělil diváky Big Brother

Finále Big Brother: Výhru 2,5 milionů korun si odnáší šoumen, který rozdělil diváky

Upřímná zpověď kriminálníka Davida z Big Brother: Ve 14 letech mi mafiáni přiložili zbraň k hlavě Big Brother

Upřímná zpověď kriminálníka Davida z Big Brother: Ve 14 letech mi mafiáni přiložili zbraň k hlavě

Sprostý útok nebo temná minulost Davida z Big Brother: Jako člen podsvětí měl dostat 8 let za vydírání drogového dealera Big Brother

Sprostý útok nebo temná minulost Davida z Big Brother: Jako člen podsvětí měl dostat 8 let za vydírání drogového dealera

Na soutěžící doléhá efekt experimentu Big Brother: Soňa má panické ataky, David paranoidně kontroluje trenky Big Brother

Na soutěžící doléhá efekt experimentu Big Brother: Soňa má panické ataky, David paranoidně kontroluje trenky

Brutální hádka v Big Brother: David načapal Víta na záchodě, jak si dělá dobře do jeho trenek, VIDEO Big Brother

Brutální hádka v Big Brother: David načapal Víta na záchodě, jak si dělá dobře do jeho trenek, VIDEO

VIDEO: Labilní Katrin a Tarik svoji lásku neskrývají, pudy zavelely a oni se na sebe vrhli jako divočáci Big Brother

VIDEO: Labilní Katrin a Tarik svoji lásku neskrývají, pudy zavelely a oni se na sebe vrhli jako divočáci