Růžový přízrak Jessica Alves: Žhavé focení na houpačce odhalilo její podivná plastická ňadra

Zahraničí Růžový přízrak Jessica Alves: Žhavé focení na houpačce odhalilo její podivná plastická ňadra
Více

Brazilská reality star Jessica Alves (39) se v Londýně zúčastnila sexy focení na růžemi ozdobené houpačce. Na sobě měla pikantní růžové spodní prádlo, ve kterém vynikly její neuvěřitelně bujné křivky. Její umělé poprsí se okamžitě stalo na sociálních sítích předmětem diskuzí. O pár dní později se ukázala jako růžový přízrak v brazilském Sao Paolu, kde ji nachytali paparazzi.

Reality show star Jessica Alves je známá tím, že má za sebou desítky plastických operací, a také změnu pohlaví. Ještě donedávna to býval Rodrigo Alves, který se proslavil jako živý Ken. Od chvíle, kdy je Jessica ženou, se konečně dle vlastních slov cítí dobře. Se zákroky ale nemá v plánu skončit.

V červenci podstoupila lifting obličeje v Ázerbájdžánu, aby měla „oči“ jako modelka Bella Hadid. „Přestože není můj vzhled nejpřirozenější, byl to můj cíl,“ prozradila v v pořadu This Morning. No, cítím se o 95 procent šťastnější, myslím, že vypadám skvěle,“ vysvětlila Jessica. „Cítím se dobře. A když se ráno probudím, podívám se na sebe do zrcadla a každé ráno říkám díky bohu, díky své rodině,“ komentovala nový vzhled.

ZahraničíJe to naprostý zázrak: Hilary Swank je ve 48 letech poprvé těhotná a čeká rovnou dvojčata

Je to naprostý zázrak: Hilary Swank je ve 48 letech poprvé těhotná a čeká rovnou dvojčata

Děsivá ňadra

Za posledních 20 let jsem podstoupila více než 90 plastických operací a většina lidí mě vidí jako závislou na plastické chirurgii,“ dodala před časem pro Daily Mail. před pár dny nafotila velmi v Londýně velmi odvážné snímky jen v růžovém spodním prádle. To rozvířilo debatu mezi lidmi na sociálních sítích. „Chápu, že se cítí dobře, ale její ňadra vypadají děsivě,“ píší lidé.

Nemá ta prsa nějak daleko od sebe. Skutečně to má takhle vypadat?“ ptají se další. Jessica si evidentně růžovou barvu oblíbila. Protože pár dní poté se v brazilském Sao Paolu vydala na noční návštěvu baru. Na sebe si vzala růžové šaty a značkovou kabelku Chanel.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Britney Spears balancuje na hraně: Nejdřív se ukázala bez formy a ušmudlaná, pak vyrazila na tajné rande Zahraničí

Britney Spears balancuje na hraně: Nejdřív se ukázala bez formy a ušmudlaná, pak vyrazila na tajné rande

Rakovina v posledním stádiu se jí otiskla do tváře: Hvězda Beverly Hills Shannen Doherty svádí marný boj Zahraničí

Rakovina v posledním stádiu se jí otiskla do tváře: Hvězda Beverly Hills Shannen Doherty svádí marný boj

Reakce Britney Spears na rozvod se Samem Asgharim: Nejdřív slova o bolesti, pak si nechala olízat nohu Zahraničí

Reakce Britney Spears na rozvod se Samem Asgharim: Nejdřív slova o bolesti, pak si nechala olízat nohu