Rozvod Karly a Máry z Ulice nabere překvapivý směr: V soudní síni dojde k nečekané věci

Ulice Rozvod Karly a Máry z Ulice nabere překvapivý směr: V soudní síni dojde k nečekané věci
Více

V seriálu Ulice, který běží na TV Nova, dojde již brzy na rozvodové stání ostře sledovaného páru – Karly a Máry. Přestože jejich blízcí i fanoušci seriálu do poslední chvíle doufají, že ti dva zůstanou spolu, Karla s Márou se již tento týden vypraví k soudu uzavřít jednu etapu svého života. Jenže v soudní síni se stane něco, s čím ani jeden z nich nepočítá…

Podnikání na hraně a nevěra

Diváci napřed nemohli přijít na jméno Márovi, protože ohrozil rodinu svými kšefty a dluhy, pak zase Karle, která se později bezhlavě zamilovala do scenáristy Jakuba (Jan Mansfeld). Přestože románek ukončila a z manipulátora Jakuba rychle vystřízlivěla, zastavit následné dramatické události se jí už nepodařilo. Poté, co se o všem dozvěděl Mára, začalo se jejich manželství otřásat v základech. Oba se ale snažili zvládnout i tuhle náročnou zkoušku. Dokonce spolu začali chodit na párovou terapii, jenže nakonec šli přeci jen od sebe. Dohodli se na střídavé péči o syny Vojtu (Felix Šrámek) a Kustíka (Rafael a Samuel Martinicovi), vše směřovalo k rozvodu.

První termín rozvodu

V době, kdy měli první termín soudního stání, už spolu ale zase normálně komunikovali a skvěle se doplňovali jako rodiče i jako parťáci do nepohody. Místo u soudu se tak sešli v porodnici, kde byli oporou rodící Dominice (Barbora Vyskočilová) a vynervovanému Tonymu (Ondřej Volejník). Právě tehdy se to mezi nimi definitivně zlomilo. Pravda, Karla doufala celou dobu, že si to Mára s rozvodem rozmyslí a vrátí se domů, k ní i rodině. Márovi to však nějaký čas ještě trvalo. Až díky volnému vztahu s bývalou partnerkou Monikou (Anna Fixová) si uvědomil, kdo, co a proč je pro něj v životě opravdu důležité.

Tajné randění

Zimní prázdniny už Mára strávil na horách se syny a Karlou. Po návratu domů spolu začali Mára a Karla tajně randit. Užívali si své konspirace, zároveň měli klid na to, aby si rozmysleli, jak dál. Když už se zdálo, že se opravdu k sobě vrátí i oficiálně, vypadli na ně ze skříní staří kostlivci spojení s Jakubem a dramatickým děním kolem něj. Karla a Mára spolu poprvé mluvili naprosto na rovinu. Řekli si zraňující pravdy, přiznali všechna svá tajemství. Tím konečně udělali za vším tlustou čáru.

RozhovorBýt finalistkou Miss Czech Republic je řehole: Taťána Makarenko promluvila o šikaně kvůli barvě pleti

Být finalistkou Miss Czech Republic je řehole: Taťána Makarenko promluvila o šikaně kvůli barvě pleti

Druhý termín rozvodu

K zásadnímu rozhovoru Karly a Máry ze seriálu Ulice došlo jen pár dní před druhým termínem jejich rozvodového stání. To nastane už co nevidět. Oba s tím počítají, ovšem o to více si nyní, na poslední chvíli, ještě užívají společné chvíle jako jedna rodina. Díky malé záměně dárků, z níž se vyklube hodně vtipný trapas, z nich opadne i veškeré napětí. K soudu se začnou vypravovat jako naprosto harmonický pár. Nezastaví je ani Tony, jenž zavolá Márovi SOS jen chvíli před tím, než je zapisovatelka pozve do soudní síně.

Překvapivý zvrat

Karla a Mára jsou s rozvodem už smíření. Oba si myslí, že ho chce ten druhý kvůli tomu, co všechno si nedávno přiznali v souvislosti s Jakubem. Ani soudce nevidí důvod, proč je nerozvést. Přestože se vše jeví jako naprosto jasné, stačí jedna upřesňují informace, aby soudce zbystřil a položil překvapivou a rozhodující otázku: „Chcete se vůbec rozvést?“ Karlu i Máru tím hodně zaskočí. Podle toho také bude vypadat jejich reakce…

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Herdekbaba Vilma z Ulice randí jako dvacítka: Dva muže pochovala, o třetího se bude prát se sokyní Ulice

Herdekbaba Vilma z Ulice randí jako dvacítka: Dva muže pochovala, o třetího se bude prát se sokyní

Smutná bilance nekonečné Ulice: 6 herců je po smrti, skolila je rakovina, leukémie nebo nechuť žít Ulice

Smutná bilance nekonečné Ulice: 6 herců je po smrti, skolila je rakovina, leukémie nebo nechuť žít

Velká rána pro Klímovy z Ulice: Fatální komplikace Ivina těhotenství Ulice

Velká rána pro Klímovy z Ulice: Fatální komplikace Ivina těhotenství

Vybílený účet v Ulici: Vilma Nyklová přijde o tisíce Ulice

Vybílený účet v Ulici: Vilma Nyklová přijde o tisíce

Další nepodařená žádost o ruku v Ulici: Proč se to Hermanovi naprosto vymkne z rukou? Ulice

Další nepodařená žádost o ruku v Ulici: Proč se to Hermanovi naprosto vymkne z rukou?

Evžen z Ulice zažil náročný start do nového roku: Vloupání, zatčení i strmý pád na dno Ulice

Evžen z Ulice zažil náročný start do nového roku: Vloupání, zatčení i strmý pád na dno