Prostřeno nebo školní jídelna: Seznamka, reparát i touha po výhře pořádně zapříčiní drama u stolu

TV Prima Prostřeno nebo školní jídelna: Seznamka, reparát i touha po výhře pořádně zapříčiní drama u stolu
Více

V příštím týdnu budou mít muži navrch, u stolu se jich totiž sejde víc než žen. Respektive se sejdou tři muži se dvěma ženami. Co se bude podávat? Česká klasika, ale i baletní Pavlova, francouzský quiche i americký cheesecake. Jako v jiných týdnech proběhnou soutěžící svými recepty všechny kontinenty. Kdo pozná úkol týdne, kterým je tentokrát příprava bruschetty? Kdo to bude umět vyslovit, kdo ochutit a kdo doladit do posledního detailu? Kdo si s kým padne do oka a kdo se bude vůči komu vymezovat? Kdo se v tomto týdnu u plotny předvede, kdo bude kout pikle a kdo taktizovat, protože se výhry už nemůže dočkat?

Prostřeno! příštím týdnu bude u plzeňských sporáků. Jak to soutěžícím půjde, jakou taktiku zvolí a hlavně: Kdo to nakonec celé vyhraje? V pondělí se ke sporáku postaví, a o vítězné menu pokusí, Lenka. Hosté budou nesví z prostředí, do kterého je Lenka pozve. I z toho, že hostitelka nechává hosty, aby se obsloužili sami.

Šmejdit se bude v dětském, možná kočičím pokoji. Ty nakonec utečou. Lenka je bude chytat na parapetu. Jak to hostitelka snese? A objeví se v jídle chlupy? Lenka se přizná, že před natáčením Prostřena uklízela víc než před vánočními svátky, vymalovala a koupila nové příbory. Také se svěří se svými plány na výhru. A rovnou si spoluhráče uplácí.

Seznamka v Prostřenu!

Úterní hostitel Aleš pojme svou prezentaci při vaření trochu jako seznamku. A také se přizná, že ho při vaření bude hodně inspirovat, jak vařila mamina. A že také takovou hledá ženu. Se stejným kulinářským talentem. Povede se mu takovou najít? Hosté se tedy nad talíři ptají, jestli je zadaný, koho hledá a co pro to dělá, aby našel.

RozhovorAndrea Pomeje: Ze všeho nejvíce se bojím smrti kvůli dceři Aničce, odchod Jiřího v tom hrál zásadní roli

Andrea Pomeje: Ze všeho nejvíce se bojím smrti kvůli dceři Aničce, odchod Jiřího v tom hrál zásadní roli

Hosté jsou překvapení, že je Aleš sám. Proč, když má skvělé fáro a vařit také umí? Nad hráškovou polévkou se bude probírat rozdíl mezi hrachem a hrachem a co způsobuje pikantnost. Středeční soutěžící Jakub se pochlubí třemi druhy tataráku a hosty mile překvapí.

Místo Prostřeno! školní jídelna?

Komu dojde, že jeden z tataráků je úkol týdne? Který bude nakonec hostům chutnat nejvíc? Lenka se bude opět ptát po česneku. A bude zklamaná. V tataráku chybí. Jakub si troufne na přípravu dezertu Pavlova. Hosté si myslí, že se tak dezert jmenuje po babičce.

RozhovorAdam Raiter promluvil o splněné pracovní příležitosti a prozradil triky, jak se dostat v Survivoru do finále

Adam Raiter promluvil o splněné pracovní příležitosti a prozradil triky, jak se dostat v Survivoru do finále

Lenka si myslí, že je čeká čokoládová dobrota. Také se bude grilovat o hosté ocení, že se ptá, jak kdo chce kus masa propéct. Monika je nadšená z parádního menu. Projeví se to ale také na bodování? Čtvrteční hostitel Martin je v Prostřeno již podruhé. Vařit bude chalupářský guláš i krémovou polévku. Kdo ji ocení, kdo si bude přát česnekovou a proč si Martin připravil jednodušší menu než při poslední účasti? Dezert ale Martinovi hosté neocení. Připadá jim, že jsou trochu ve školce, trochu ve školní jídelně.

Páteční hostitelka Monika představí neotřelé menu, které doslova zamotá jejím hostům jazyky. Přizná, že chce vyhrát. Ale povede se jí to? Jaké očekávání budou mít hosté a koho ostatní považují za hráče? Nad dezertem si to hosté všichni vyříkají, bude to ale upřímné?

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Česko na grilu: Postrach českých restaurací Zdeněk Pohlreich se vrací na obrazovky s novou show TV Prima

Česko na grilu: Postrach českých restaurací Zdeněk Pohlreich se vrací na obrazovky s novou show

Chaotické Prostřeno!: Cvrčci v hummusu, nedostatek šneků i taktická panenka TV Prima

Chaotické Prostřeno!: Cvrčci v hummusu, nedostatek šneků i taktická panenka

Prostřeno plné influencerů: Útoky fretek, smrad, pokousaní hosté a pomůcky pro intimní hygienu TV Prima

Prostřeno plné influencerů: Útoky fretek, smrad, pokousaní hosté a pomůcky pro intimní hygienu

Tohle Prostřeno! nezažilo: Mouční červi, nevhodné vtipy i polévka ze sáčku. Dívejte se, jak absolutní úlet nakonec dopadne TV Prima

Tohle Prostřeno! nezažilo: Mouční červi, nevhodné vtipy i polévka ze sáčku. Dívejte se, jak absolutní úlet nakonec dopadne

Mladé a neklidné Prostřeno!: Jak vaří nastupující generace a jak bude snášet freestyle usazená maminka? TV Prima

Mladé a neklidné Prostřeno!: Jak vaří nastupující generace a jak bude snášet freestyle usazená maminka?

Prostřeno z Vysočiny: Spálená kachna, vodka do těsta, ostré nože i utajená taktika TV Prima

Prostřeno z Vysočiny: Spálená kachna, vodka do těsta, ostré nože i utajená taktika