Překvapivá slova Markéty Konvičkové o zrušeném koncertu Moniky Bagárové v O2 areně

Rozhovor Překvapivá slova Markéty Konvičkové o zrušeném koncertu Moniky Bagárové v O2 areně
Více

Sladkou JoJo Twist party plnou gumových dobrůtek si nenechala ujít řada českých celebrit. Na zahradu pražského Hartigovského paláce se vydala například moderátorka Lucie Borhyová (46), herečka Veronika Arichteva (38), modelka Aneta Vignerová (36) se synem nebo zpěvačka Markéta Konvičková (30), kterou jsme při této příležitosti vyzpovídali.

Úspěšná česká zpěvačka Markéta Konvičková si nenechala ujít sladkou JoJo Twist party, kam dorazila s celou rodinkou. „Jsem tady s celou rodinkou, partnerem, Amálkou a užíváme si party, sladkosti, bonbonky. Vracíme se zítra odpoledne do Třince,“ rozpovídala se v rozhovoru pro VipStar.cz.

Markéta měla na sobě krátké růžové mini šaty s volány a vypadala jako cukrový bonbónek. „Cítím se v tom dobře. Akorát si dělám srandu, že je to takový cukřík. Já mám teď období, asi to je tím, jak člověk stárne, tak se tak omlazuju. Culíčky, růžová, vydala jsem i mama song, který je takový růžovoučký. Takže černou jedině na zahradu,“ pokračovala.

ZahraničíPrůlom v léčbě rakoviny princezny Kate: Rodinný přítel promluvil o drsné chemoterapii, kterou podstupuje

Průlom v léčbě rakoviny princezny Kate: Rodinný přítel promluvil o drsné chemoterapii, kterou podstupuje

Nemoc? Svatba?

V posledních měsících se v souvislosti se zpěvačkou řešila hlavně její nemoc a svatba, na kterou stále nedošlo. „Neštve mě to, mě asi nenaštve nic. Samozřejmě to není úplně uzavřené a ukončené. Třeba ta svatba, ale já pořád říkám to samé. Jestli to někoho pořád zajímá, tak já ráda odpovím. A co se týče nemoci, je to součást mého života. I v nové skladbě, která se jmenuje Anděl, tak jsem se vyzpívala z duše,“ přiznala Markéta s tím, že jí dotazy na tyto dvě věci nijak nevyvádí z míry.

Markétu čeká velkou spousta práce. „Čeká mě koncertní léto. Fesťáky, městské slavnosti, do toho vydávám další písničku, kterou mi napsala Annabelle a já ji považuji za velký talent. Jsem ráda, že spolu spolupracujeme.“

CelebrityEva Feuereislová ulovila zlato: Tulila se k Rulíkovi a popsala, co bylo k nevydržení a jak probíhala divoká noc

Eva Feuereislová ulovila zlato: Tulila se k Rulíkovi a popsala, co bylo k nevydržení a jak probíhala divoká noc

Rada pro Moniku Bagárovou

Markéta Konvičková, Jan Bendig a Monika Bagárová jsou nerozluční přátelé už od SuperStar z roku 2009. Každý z nich si už prošel náročným obdobím. Naposledy Monika, která zrušila svůj dlouho očekávaný koncert v O2 areně.

Já si troufám říct, že opora jsem, protože my jsme spolu 15 let od skončení SuperStar a myslím, že můžu mluvit za všechny tři, když řeknu, že nám přerostlo profesní nastavení v to přátelství. Až možná rodinu,“ rozpovídala se na toto téma.

Konvičková přiznala, že jsou si vzájemně oporou při těch nejtěžších chvílích. „Tak jak oni se mnou prožívali moji nemoc, já jsem zažívala s Monikou v uvozovkách i doslova její porod. My jsme ji v den, kdy měla přivést Ruminku na svět opravdu vezli do porodnice. Troufám si říct, že to jsou lidé v mém úzkém okruhu přátel a doufám, že to taky tak vnímají. Kdykoliv a jakkoliv se mohou na mě spolehnout,“ řekla a podpořila jejich přátelství.

CelebrityPetr Nedvěd má na avantýry zase nárok: Po divokých oslavách titulu přiznal, že je dávno rozvedený

Petr Nedvěd má na avantýry zase nárok: Po divokých oslavách titulu přiznal, že je dávno rozvedený

A co by svojí kamarádce Markéta poradila? „Já jsem z jejího vyjádření pochopila, že to není kvůli toho, že se nepovedlo něco naplnit. Měla to mít v září, to je dost dlouhá doba. Mám radu takovou, jakou bych dala sama sobě. A to je dělej tak, jak cítíš. A jestli Monika cítila, že to chce zrušit, tak to zrušila a měla důvod, který napsala. Takže to bych poradila všem, aby nedělali nic na sílu, ale to, co cítí. Není to žádný pád. Běžně se pořád něco ruší. Ten čas třeba přijde i s tím jejím nastavením a přesvědčením,“ dodala.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Felix Slováček prozradil co dělá, když má trable s Dádou a splín: Stačí jedna pilulka Rozhovor

Felix Slováček prozradil co dělá, když má trable s Dádou a splín: Stačí jedna pilulka

Anna Marie o urážlivých poznámkách manžela Richarda Chlada: Už ho nepředělám, ale stačí jediný pohled Rozhovor

Anna Marie o urážlivých poznámkách manžela Richarda Chlada: Už ho nepředělám, ale stačí jediný pohled

Je to vrah a výrobce drog, říká o snoubenci Charlotte Štikové Monika. Chtěla mě, je zhrzená, reaguje Martin Rozhovor

Je to vrah a výrobce drog, říká o snoubenci Charlotte Štikové Monika. Chtěla mě, je zhrzená, reaguje Martin

Felix Slováček ukázal své tajné království, jehož součástí je i Dáda: Nemohou být spolu ani bez sebe, je to toxické Rozhovor

Felix Slováček ukázal své tajné království, jehož součástí je i Dáda: Nemohou být spolu ani bez sebe, je to toxické

Ze zakázané lásky Nikol Švantnerové vznikla dcera Mia: Chůva jim ale nesmí přes práh Rozhovor

Ze zakázané lásky Nikol Švantnerové vznikla dcera Mia: Chůva jim ale nesmí přes práh

Iveta Lutovská o rozvodu a svém životě: Tragikomedie a horor, pořád se to vrací Rozhovor

Iveta Lutovská o rozvodu a svém životě: Tragikomedie a horor, pořád se to vrací