Představitel Máry z Ulice Kryštof Rímský o nevěře: To víte, děly se různé věci

Rozhovor Představitel Máry z Ulice Kryštof Rímský o nevěře: To víte, děly se různé věci
Více

Kryštof Rímský (48) je stálice nekonečného seriálu Ulice, ve kterém hraje postavu taxikáře Máry. Momentálně to jeho postava nemá vůbec jednoduché. Na jedné straně je jeho ještě stále manželka Karla, se kterou do její nevěry tvořil dokonalou rodinu. Protože se z toho nevzpamatoval, rozhodl se rozvést a našel si kamarádku s výhodami. Do děje ale vstupuje jeho dávná životní láska Monika Farská, se kterou to vzali pěkně hopem a skončili v posteli. Oblíbený herec se pro VipStar.cz rozpovídal nejenom o své roli.

Nekonečný seriál Ulice vstupuje do 19. sezony a děj se začíná alespoň u Máry pěkně zamotávat. „Za mě Mára vůbec netuší, kterým směrem se to bude ubírat. Já sám za sebe bych to řešil jinak. Zbavil bych se všech třech a našel bych si čtvrtou. Snad to dopadne tak, jak diváci přejí,“ vtipkuje o své postavě představitel Máry Kryštof Rímský.

Svoji postavu má rád, ale přirozeně ho občas otravuje. „To víte, že mě Mára rozčiluje. Já si hodně věcí vymýšlím sám nebo mám nápady, co by se s tím mohlo udělat. Mně docela vlastně vyhovuje, jak je blbý. Nebo spíš pomaleji chápe některé věci,“ vysvětluje v rozhovoru pro VipStar.cz.

Ulice patří k nejdéle trvajícím seriálu u nás a oblíbený herec vysvětluje, že občas může do děje zasáhnout. „Kdy přijde člověk s dobrým nápadem, tak je to kvitováno. Ale musí to být opravdu pecka. Nemůžu ovlivnit děj, ale nápad tam můžu přidat,“ pokračuje.

CelebrityTereza Černochová se drsně opřela do Sagvana Tofiho, který ji ponížil: Je to blb, chytnu ho pod krkem

Tereza Černochová se drsně opřela do Sagvana Tofiho, který ji ponížil: Je to blb, chytnu ho pod krkem

Ne vždy je to růžové

Fanoušci a pravidelní diváci občas herce oslovují i na veřejnosti jeho seriálovým jménem. „Jsem na to zvyklý. Mně občas ty objektivy způsobují velkou neurózu. V seriálu jsem na to zvyklý, ale normálně ne. Já jezdím tramvají a vlakem. Teď jsem byl na motokárách a tam jsem si toho Máru užil,“ říká pobaveně.

Kromě Ulice se Kryštof hlavně věnuje divadlu. „Jsem šťastný v Divadle na Vinohradech. Já jsem divadelník. Jak jsem mluvil o té popularitě, která je někdy výhodná a někdy ne, tak já se tomu spíš vyhýbat. Divadlo mám zaryto pod kůži a v covidu jsem si říkal, že kdyby to nebylo, tak bych se možná bez toho i obešel,“ vzpomíná a dodává, že si vzápětí hned rozmyslel.

RozhovorTornádo Lulu vyhrála zápas v plácané a vzkazuje: Chci obhájit vítězství a seřezat Agátu Hanychovou

Tornádo Lulu vyhrála zápas v plácané a vzkazuje: Chci obhájit vítězství a seřezat Agátu Hanychovou

Jak jsem se pak ale vrátil, tak jsem zjistil, že opravdu ne. Je to návykové. Když jsem divadelně zabezpečený, tak se rozkoukávám po dalších možnostech a rád dělám to ostatní samozřejmě,“ hodnotí svoji kariéru.

Kryštof je už 25 šťastný po boku své ženy a dětí. Svoji seriálovou situaci se snažil představit si v reálném životě. „Já mám poměrně velké děti. Já si myslím, že vztah, pokud je dlouhodobý, já jsem se svojí ženou 25 let, tak to víte, že se děly různé věci jak zdravotního rázu nebo citového. Ne vždy je to růžové a ne vždy černé,“ přiznává.

Pokud se někdy taková věc stane a ti lidé se to dozvědí, tak by si to měli vyříkat. Hlavně by si měli říct, jestli to stojí zato v tom pokračovat. Jestli si chybí, jestli mají společný humor, protože bez toho to nejde. Pak bych byl možná velkorysejší,“ dodal herec.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Nastal čas skončit, říká o drsném světě modelingu Andrea Verešová, kterou v plavkách už neuvidíte Rozhovor

Nastal čas skončit, říká o drsném světě modelingu Andrea Verešová, kterou v plavkách už neuvidíte

Filip Křížek o odstoupení ze Survivoru a románku s Nikolou: Nafackoval bych si, zalezl do křoví a tam zůstal, říká Rozhovor

Filip Křížek o odstoupení ze Survivoru a románku s Nikolou: Nafackoval bych si, zalezl do křoví a tam zůstal, říká

Alžběta Kolečkářová, která tragicky přišla o partnera: S novou láskou se znám 12 let, děti ho milují, řekla Rozhovor

Alžběta Kolečkářová, která tragicky přišla o partnera: S novou láskou se znám 12 let, děti ho milují, řekla

Lucie Borhyová o novém muži Dominikovi a možném konci na Nově Rozhovor

Lucie Borhyová o novém muži Dominikovi a možném konci na Nově

Hvězdná sboristka v kapele Heidi Janků: Vnučka Věry Špinarové září hlavně za dýdžejským pultem Rozhovor

Hvězdná sboristka v kapele Heidi Janků: Vnučka Věry Špinarové září hlavně za dýdžejským pultem

Dáda Patrasová našla zastání u Bohuše Matuše: Zveličuje se to, vždycky ji nějaký dobrák vyfotí u auta, řekl Rozhovor

Dáda Patrasová našla zastání u Bohuše Matuše: Zveličuje se to, vždycky ji nějaký dobrák vyfotí u auta, řekl