Praskne Karlina nevěra? Máma dvou dětí se pohybuje na tenkém ledě, šílený Jakub nezvládá své chování

Ulice Praskne Karlina nevěra? Máma dvou dětí se pohybuje na tenkém ledě, šílený Jakub nezvládá své chování
Více

Čtvrteční díl nekonečného seriálu Ulice bude plný napětí. Karla se ve svém mileneckém vztahu pěkně plácá a z Jakuba se pomalu, ale jistě vyklubal lítostivý psychopat. Krom toho se v poslední době rád opíjí do bezvědomí a nehodlá se vzdát Karly. Ta se ovšem pohybuje na velmi tenkém ledě, protože dává všanc svoji životní lásku a dvě děti.

Poručit srdci je občas hodně těžké, byť člověk to má v hlavě už dávno srovnané. Karla bohužel zjistila až příliš pozdě, co je Jakub zač, že to je sobec, který myslí jen na sebe. Před prázdninami to s ním na minutu skončila, i když to pro ni bylo a stále je hodně bolestivé.

Ještě víc ale trpí samotný Jakub, který ji miluje až patologicky a nedokáže bez ní být. Psychopat Jakub se zkrátka odmítá smířit s tím, že by jeho život dál pokračoval bez Karly. Neustále ji kontaktuje a do toho začíná pít první ligu. Karla je z jeho chování na dně, protože si moc dobře uvědomuje, že je ohrožený její vztah s Márou a mohla by také přijít o své dvě milované děti.

UliceSmutná bilance nekonečné Ulice: 6 herců je po smrti, skolila je rakovina, leukémie nebo nechuť žít

Smutná bilance nekonečné Ulice: 6 herců je po smrti, skolila je rakovina, leukémie nebo nechuť žít

Jakub Karlu stalkuje, prosí Máru, aby ji přesvědčil k další spolupráci. Čím je Jakub zoufalejší, tím zoufalejší věci dělá. Zajde to tak daleko, že dokonce neváhá ani prozradit Karlino tajemství u ní doma.

Z čeho Karle pořádně zatrne? Co všechno jí Jakub provede? A jak to celé vezme Mára, kterého se to také hodně týká? Dnešní díl Ulice bude skutečně stát za to. Ustojí to vůbec Karla nebo se úplně zhroutí a praskne její nevěra?

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Hynkovi z Ulice rupnou nervy a drsně se pustí do Gábiny. Co je už opravdu přes čáru? Ulice

Hynkovi z Ulice rupnou nervy a drsně se pustí do Gábiny. Co je už opravdu přes čáru?

Karla a Mára z Ulice na další křižovatce: Vrátí se k sobě? Ulice

Karla a Mára z Ulice na další křižovatce: Vrátí se k sobě?

Velké zvraty a romantika v Ulici: Jak znovu přeskočí jiskra mezi Karlou a Márou? Ulice

Velké zvraty a romantika v Ulici: Jak znovu přeskočí jiskra mezi Karlou a Márou?